Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (3619. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
73.061
Cevap
375
Favori
3.635.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36173618361936203621
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]
    Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]
  • Zibidi Gonzales kullanıcısına yanıt
    Dorse firma modu linki var mıdır

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • bilgennyk kullanıcısına yanıt

eski bir mod hocam,hatırlamıyorum

• Bu bazı modların linklerinde virüs var dikkat edin. Bu ro extended da rastladım.

• Nereden gördüm, nasıl kanıma girdi anlamadım. 41 yaşında bir adam olarak bir anda bu oyunu oynama isteği içimde belirdi.

Kaç gündür YouTube üzerinden videolara, burası ve ekşide yorumlara bakıyorum.

2011 model imac bilgisayar var. Bilgisayarı oyun olarak kullanan biri değilim. İlk çıktığından beri de PlayStation 4 kullanıyorum. Ancak Fifa dışında olan oyunlar çok ilgimi çekmiyor.

Şimdi bu oyun için bir bilgisayar toplasam bana külfet. Hem pahalı hem başka oyun oynamıyorum hem de işimi gören bir Mac zaten var. Yeni 24" imac alsam hem işe güce yarar, bir on yıl daha kullanırım hem o kadar parayı bir oyun bilgisayarı için harcamamış olurum. Bu sefer de yeni imac oyun konusunda tatmin eder mi bilmiyorum. Çok param da yok, bir yeni Mac alayım olmazsa iyi bir diz üstü yaparım diyemiyorum. Aldığım ürün beni uzun yıllar idare etmeli. Bilemiyorum sevgili forum. Oyunu deneyeyim diyorum, 10 yıllık Mac'de düşük kalitede çalışsa bile acayip keyif verdi.

Ne yapmalı, ne etmeli bilemedim. Derdimi paylaşmak istedim.

Herkese iyi günler.

• ahmetgitar A kullanıcısına yanıt
    abi hiç karıştırma yeni bilgisayar felan madem işini görüyor. bir müddet daha devam 2011 imacde düşük ayarlardan :) zaten bir süre sonra geçer o kriz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetgitar

Nereden gördüm, nasıl kanıma girdi anlamadım. 41 yaşında bir adam olarak bir anda bu oyunu oynama isteği içimde belirdi.

2011 model imac bilgisayar var. Bilgisayarı oyun olarak kullanan biri değilim. İlk çıktığından beri de PlayStation 4 kullanıyorum. Ancak Fifa dışında olan oyunlar çok ilgimi çekmiyor.

Şimdi bu oyun için bir bilgisayar toplasam bana külfet. Hem pahalı hem başka oyun oynamıyorum hem de işimi gören bir Mac zaten var. Yeni 24" imac alsam hem işe güce yarar, bir on yıl daha kullanırım hem o kadar parayı bir oyun bilgisayarı için harcamamış olurum. Bu sefer de yeni imac oyun konusunda tatmin eder mi bilmiyorum. Çok param da yok, bir yeni Mac alayım olmazsa iyi bir diz üstü yaparım diyemiyorum. Aldığım ürün beni uzun yıllar idare etmeli. Bilemiyorum sevgili forum. Oyunu deneyeyim diyorum, 10 yıllık Mac'de düşük kalitede çalışsa bile acayip keyif verdi.

Herkese iyi günler.

Abicim bilgisayar fiyatları aldı başını gitti ekran kartları dersen o ayrı sıkıntı.. Mining yuzunden sacmasapan kartlara dünya para istiyorlar artık.

Mac e ihtiyaç var mı , suan ki sana normal zamanda da yetmiyorsa, almayı düşünüyorsan, bütçe de yeterliyse alınabilir.

Eğer sırf oyun için istiyorsan o paraları verme aman diyim, ekonomi olarak ne olacağımiz belli olmuyor.

Illa oynucam dersen bi internet Cafede 4 5 saat oyna, bir yerden sonra sıkıyor çünkü :)

Normal bilgisayar toplarım dersen 8 10 bin e güzel birsey toplanabilir.

Oyunun ayarlardan herseyi kapat yada düşük ayara getir. Ekran çözünürlüğünü standart olarak ayarla. Bir de olceklemeyi %150 yapabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikailc78 -- 11 Haziran 2021; 12:25:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: mikailc78

Abicim bilgisayar fiyatları aldı başını gitti ekran kartları dersen o ayrı sıkıntı.. Mining yuzunden sacmasapan kartlara dünya para istiyorlar artık.

Mac e ihtiyaç var mı , suan ki sana normal zamanda da yetmiyorsa, almayı düşünüyorsan, bütçe de yeterliyse alınabilir.

Eğer sırf oyun için istiyorsan o paraları verme aman diyim, ekonomi olarak ne olacağımiz belli olmuyor.

Illa oynucam dersen bi internet Cafede 4 5 saat oyna, bir yerden sonra sıkıyor çünkü :)

Normal bilgisayar toplarım dersen 8 10 bin e güzel birsey toplanabilir.

Oyunun ayarlardan herseyi kapat yada düşük ayara getir. Ekran çözünürlüğünü standart olarak ayarla. Bir de olceklemeyi %150 yapabilirsin.

Alıntıları Göster

Merhaba, çok düşürmeme rağmen, yine kasılıyor. On dakika sürüşten sonra herhalde FPS 2 falan oluyor :)

Ona rağmen 2 saat oynadım bu akşam.

Sanırım direksiyonu falan olan bir internet kafe bulmak gerçekten iyi olacak. Mac normal çalışmada (online derslerde kullanıyorum) çok iyi gerçekten, kamerası, mikrofonu yeni birçok kameraya taş çıkarır. O yüzden kıyamadım ben de. Para vermemek daha iyi galiba :(

• Bu sıralar arkadaşlarımla ETS2 sardık. Durmadan paso tır sürüyoruz :D ETS2'de kullanabileceğimiz güzel modlar varsa eğer tüm önerilere açığım arkadaşlar.

• quote:

Merhaba, çok düşürmeme rağmen, yine kasılıyor. On dakika sürüşten sonra herhalde FPS 2 falan oluyor :)

Ona rağmen 2 saat oynadım bu akşam.

Sanırım direksiyonu falan olan bir internet kafe bulmak gerçekten iyi olacak. Mac normal çalışmada (online derslerde kullanıyorum) çok iyi gerçekten, kamerası, mikrofonu yeni birçok kameraya taş çıkarır. O yüzden kıyamadım ben de. Para vermemek daha iyi galiba :(

Alıntıları Göster

Hic para vermeyin. Biraz internet cafede zaman geçirin. Direksiyonlu Cafe bulmak zor, ben de evde klavye ile oynuyorum.

İnternet cafede yüklü olmayabilir, steamınızla girişi yapmanız gerekecek, oyunu indireceksiniz, keyloger denilen şeyler oluyor bazen. Sizin bastığınız tuşları kaydeden program. Ona göre dikkatli olun derim.

İyi oynamalar :)

Ek olarak: steam ayarlardan fps yi göstermesini acabilirsiniz. Sol üst köşede gözüküyor.

Eger en en en düşükte yine kasiyorsa oyunun çözünürlüğünü düşürün. Görüntü biraz kötü olacaktır ama en azından kasmaz. Bitkileri, insanları, anti alasing i, ışık golgelendirmelerini kapatın

• promods ve Project Turkey Harita Modu var kastamonu dan aldık yeni dafı yollara düştük Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: mikailc78

Hic para vermeyin. Biraz internet cafede zaman geçirin. Direksiyonlu Cafe bulmak zor, ben de evde klavye ile oynuyorum.

İnternet cafede yüklü olmayabilir, steamınızla girişi yapmanız gerekecek, oyunu indireceksiniz, keyloger denilen şeyler oluyor bazen. Sizin bastığınız tuşları kaydeden program. Ona göre dikkatli olun derim.

İyi oynamalar :)

Ek olarak: steam ayarlardan fps yi göstermesini acabilirsiniz. Sol üst köşede gözüküyor.

Eger en en en düşükte yine kasiyorsa oyunun çözünürlüğünü düşürün. Görüntü biraz kötü olacaktır ama en azından kasmaz. Bitkileri, insanları, anti alasing i, ışık golgelendirmelerini kapatın

Alıntıları Göster

Çok teşekkür ederim. Dediğiniz ayarlarla daha iyi oynadım.1 saat sonra yine tekledi. Steam hesabımda sadece ETS 2 demo var :))

Dün PC baktım gerçekten fiyatlar uçuk. Az daha demo devam edeyim.

• quote:

Çok teşekkür ederim. Dediğiniz ayarlarla daha iyi oynadım.1 saat sonra yine tekledi. Steam hesabımda sadece ETS 2 demo var :))

Dün PC baktım gerçekten fiyatlar uçuk. Az daha demo devam edeyim.

Alıntıları Göster

10 liraya düşüyor bazen ets2 nin normal oyunu. alınabilir.. indirim zamanını bekleyin. map booster ile 40 lira civarına çoğu haritayı ve oyunu alabiliyorsunuz.

tüm ayarları yazayım. fps düşmeden oynarsınız umarım

tam ekran modunu deaktıf yaparsanız minik penceree oynayabilirsiniz. fps ye katkısı olur

çözünürlük: normal ekran çözünürlüğünden 1 tık aşağıya seçebilirsiniz.

dikey eşitleme: devredışı

ölçekleme: %100 yada %150 yapabilirsiniz. kasma durumuna göre.

antialasing: kapalı

ekran uzayı ortam örtmesi: devre dışı

alan derinliği: kapalı

güneş ışığı süzmesi: tiki kaldırın

renk düzeltme: tiki kaldirin.

yansıma ölçeklemesi: %100 yada daha düşük.

yansima detayı: kapalı yada düşük yapın

bitki örtüsü: devre dışı

çimen yoğunluğu: devredışı yada düşük

gölge kalitesi: devre dışı

gölge dokusu boyutu: devre dışı yada düşük

hava kalitesi: düşük

ayna kalitesi: orta

ayna çözünürlüğü: orta

doku kalitesi: düşük

normal mapping: tikli olarak kalsın

diğer araçların farları: tiki kaldırın

ışığın görünürlük mesafesi: orta yada düşük

yayalar: tiki kaldırın.

• Yeni Daf Xg+ ile sürüş yaptım dün 700 küsür km'lik.
    530 beygirlik olanı almama rağmen inanılmaz hantal ve ağır geldi bana. 22 tonluk dorse vardı.Çok çok sıkıcı geldi yolculuk.
    Ben genelde gerçekçi olması için hangi modeli alırsam alayım 80-85 km hızı geçmem.Daf ile 80 km hızlarda otomatik viteste araç 12.vitese geçmiyor. 86-87 km civarında ancak 12 ye alıyor.
    En ufak 3-5 km lik bir yavaşlamada bile tekrar vites düşüyor.
    Yine yol boyunca bir kaç rampa geldi.Rampalarda öyle böyle değil resmen gitmiyor makina.
    Birde nasıl anlatsam bilmiyorum,tır dümdüz yolda giderken direksiyon tam düz durmuyor.Hafif yamuk kalıyor.Hani genelde eski arabalarda böyle bir şey olur araç dümdüz gider ama direksiyon düz değildir :) umarım anlatabildim.Aşağı bir ekran görüntüsü ekledim
    Senelerdir oynuyorum ilk kez böyle bir direksiyon yamukluğu gördüm
    Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]
    Mesela bu fotoda tır tamamen düz bir yörünge üzerinde ama direksiyon tam düz değil :) merkezleme ayarı vs ile ilgili değil eminim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert_özcan -- 13 Haziran 2021; 20:5:26 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• quote:

Nereden gördüm, nasıl kanıma girdi anlamadım. 41 yaşında bir adam olarak bir anda bu oyunu oynama isteği içimde belirdi.

Herkese iyi günler.

Ge force now da oynayabilirsiniz.

• bende biraz denedim beğenmedim dafı açıkcası.

kadran kamera aynalar falan teknolojik ama ilgimi çekmedi o kadar.devir saati ve hız göstergesi analog olunca daha güzel oluyor bence.

dediğin gibi yürümüyor alet 6 ileri şanzuman yok 12 vitesi manuel oynamak yoruyor adamı otomatik saçma sapan çalışıyor hissiz elektrikli süpürge gibi çalışıyor.döndüm kendi arabama dahada alıp oynamam sanırım dafla.

• mert_özcan kullanıcısına yanıt

Sorma ya aynı durumu bende yaşadım, yol resmen işkence gibi geldi valla çektim sağa servise yolladım scania ile devam ettim.

• cadillaccts C kullanıcısına yanıt

DAF taklacı olmuşEuro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]  viraja biraz hızlı girdim anında yan yattı oysa volvo da aynı viraja daha hızlı girsemde kurtarıyordum bunda anında yatıyor. tek güzel olan navigasyon ekranı

• Bu 0 kamerasını ayarladım fakat 0'a bastığımda kamera kamyonun altına geçiyor. Ok tuşlarıyla denediğimde kamyon hareket ediyor kamera değil. Laptop kullanıyorum num pad yok laptopla yapabilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnurFB1453 -- 15 Haziran 2021; 8:14:5 >
  • 
Sayfa: önceki 36173618361936203621
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.