Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (3393. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
73.085
Cevap
377
Favori
3.636.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33913392339333943395
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mito1172

quote:

Orijinalden alıntı: Bandidas22

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

55 tonu yükleyince şu gördüğünüz hafif eğimli toprak yoldan çıkamadım patinaj çekti ve geri salmak zorunda kaldım. Yol boyunca da 100 km'yi geçemedim dorse düz yolda bile sağa sola hafif sallanıyor ağır yükler bu oyuna ayrı bir heyecan kattı, artık sadece ağır yük taşımayı düşünüyorum. Bu arada yeni garaj görünümü güzel olmuş uzun zamandır girmiyordum oyuna

çekicin ağır yüke uygun değil şasen 6 tekerli olmalı

Biliyorum hocam ama şekil olarak bu hali hoşuma gittiğinden ellemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bandidas22 kullanıcısına yanıt
    anladım
  • Yahu arkadaşlar şu multide işleri görememenin kalıcı bi çözümü yok mu ? Giriyorum bi teslimat yapıp çıkayım diye iki saat uğraşıyorum. F7 yapmakta çözüm olmuyor artık nasıl çözebilirim ben bunu ?
  • Uyumayi veya galeriye girip çıkmayı deneyin düzelecektir hocam

• yük al bir yerden iptal et, mp geliştiricisine sordum çözüm bulamadı
  • Çok ilginç yahu geliştirici bile kalıcı çözüm bulamıyor

akt02 arkadaşında dediği gibi uyumak sorunu çözdü. Her mpye girişimizde bi uyuycaz artık napalım.
  • Hocam uyumak dışında herhangi bir çekici galerisine girip çıkmanda yeterli

• Yeni Scania gelsin artık çok güzel duruyor
  • Stannis Baratheon. kullanıcısına yanıt
    Bu gelecek de Renault Range T içimizde kaldı. Sorun SCS'den mi, yoksa Renault Trucks'ın sahibi Volvo'dan mı, yoksa ikisinden mi kaynaklı bilemiyoruz ama olan bize oldu.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler allah aşkına kafayı yiyicem . Her ets ye girdiğimde iş olmuyor . Her seferinde baştan ekonomi sıfırlama şeyi var ya onu yapıyorum . Kesin çözüm olması gerek bunun ama her oyuna girdiğimde resmen sıfırlanıyor gibi . Ne yapmalıyım ?
  • bkaakco kullanıcısına yanıt
    Stannis Baratheon. kullanıcısına yanıt
    aynen bence sorun scs'de değil büyük ihtimalle volvo lisansı vermekten vazgeçti ama umudumu kaybetmedim sonuçta oyundaki reno'lar lisanslı belki bir gün insafa gelir lisansı verirler bu arada yeni scania'nın kabini de güzel gözüküyor.
  • Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

• Arkadaşlar,
    Halen 1,27 beta sürümünü kullanmaktayım. Promods map, Türkiye map yüklü. Prmods map'te 27. level, Türkiye map'te 49. leveldayım.Her ikisinde de fazla garaj ve aracım yok(4 er adet var) Ets2 1,28 yüklediğim zaman, mevcut levellarımı, paramı ve araçlarımı 1,28 yükledikten sonra nasıl koruyabilirim. Daha önceden her sürüm yükseltmelerde gerek araclarım, gerek levellerim ve param hep sıfırlandı. bu konu ile önceden sorduğumda, verilen cevapları anlamadığımdan uygulayamadım. anlaşılır bir şekilde bana yardım edebilirmisiniz. Şu an promods'un son sürümünü indirdim kenarda bekliyor. ayrıca Türkiye map 1,28 de çalışıyormu? Daha önceki yazılarımda da belirttiğim gibi yaş 64 idare edin artık bu bilgisizliğimi:) Zaten MP oynamıyorum, sadece SP oynuyorum. Bu sorunum hakkında bana bilgi mahiyetinde yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim. 1,28 yükleyip tekrar sıfırdan başlamak istemiyorum. Saglıcakla kalın...

• blacksea2601 B kullanıcısına yanıt
    Haritanın yeni sürümünü yükleyince oyundaki ilerlemenizin gitmemesi lazım, versiyon değişikliği algılandı zarar görmemeniz için ana garajına gönderildiniz uyarısı verir oradan başlarsınız, yapmanız gereken tek şey oyun içinde profilinizi seçip modun eski dosyalarını çıkarıp yenisini koymak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: White Devil

Haritanın yeni sürümünü yükleyince oyundaki ilerlemenizin gitmemesi lazım, versiyon değişikliği algılandı zarar görmemeniz için ana garajına gönderildiniz uyarısı verir oradan başlarsınız, yapmanız gereken tek şey oyun içinde profilinizi seçip modun eski dosyalarını çıkarıp yenisini koymak.

Bilgi icin teşekkür ederim. Ama belirttigim gibi ets2 1.27 sürümündeyim. 1.28 yukleyip, daha sonra promods map son sürümünü yukledigimde eski surumudeki level ve paralarim gidermi? Daha onceden ets2 sürüm yukseltmesi yaptigim zaman eski bilgilerim hep sifirlandi.( 3-4 defa hatta)

Birde şöyle sorayim; belgelerim /ets2 klasorundeki bilgilere birsey yapmam gerekirmi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blacksea2601

Arkadaşlar,
    Halen 1,27 beta sürümünü kullanmaktayım. Promods map, Türkiye map yüklü. Prmods map'te 27. level, Türkiye map'te 49. leveldayım.Her ikisinde de fazla garaj ve aracım yok(4 er adet var) Ets2 1,28 yüklediğim zaman, mevcut levellarımı, paramı ve araçlarımı 1,28 yükledikten sonra nasıl koruyabilirim. Daha önceden her sürüm yükseltmelerde gerek araclarım, gerek levellerim ve param hep sıfırlandı. bu konu ile önceden sorduğumda, verilen cevapları anlamadığımdan uygulayamadım. anlaşılır bir şekilde bana yardım edebilirmisiniz. Şu an promods'un son sürümünü indirdim kenarda bekliyor. ayrıca Türkiye map 1,28 de çalışıyormu? Daha önceki yazılarımda da belirttiğim gibi yaş 64 idare edin artık bu bilgisizliğimi:) Zaten MP oynamıyorum, sadece SP oynuyorum. Bu sorunum hakkında bana bilgi mahiyetinde yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim. 1,28 yükleyip tekrar sıfırdan başlamak istemiyorum. Saglıcakla kalın...

selam hocam. 1.28 yüklersen hiç bir şeyin gitmez, oynadığın profilini silmediğin sürece. yalnız şu var 1.28 uyumlu tr haritası veya promods haritası olması lazım artı tr haritası ve promods aynı anda çalışmaz birini oynarken diğer modun aktif olmaması gerek 2 mod aktifse oyundan atar EKLEME: şu var 1.27 1.28 e geçtiğin için silinmiyordur levelin promods da 1.28 uyumluluğu için değişiklikler olduysa o yüzden uyumsuzluk olup silinebilir leveliniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 25 Eylül 2017; 18:39:31 >

• blacksea2601 B kullanıcısına yanıt
    Çok uzun süredir oynayamıyorum hatırladığım ets2 güncellemesi test aşamasında iken otomotik yüklendiğinde belgelerim klasöründe o güncelleme ile alakalı dosya oluşturur eğer siz o güncelemeyi kaldırırsanız,bu defa belgelerim klasöründe oluşturulan dosya kaydı bulamadığı için oyuna giremezsiniz hata verir,yeniden başlamanıza sebep olur,belgelerim klasörünü kontrol edin sürüm numarasıyla adlandırılmış dosya var ise onu oradan taşıyıp öyle giriş yapın,sorun olmayacaktır aynı olay birkaç kez başıma gelmişti.İyi yolculuklar.
  • Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]
  • Bu oyunun online'ı Mac ile uyumlu mu?
  • @Milo1172, @Eginli, @White Dewil, yardimlariniz icin cok tesekkur ederim.

Bu arada Eginli arkadasim, sanirim oglunuz askerdeydi. Tezkereye cok kaldimi? Kaldiysa tekrar hayirli teskereler diyeyim.

• 
Sayfa: önceki 33913392339333943395
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.