Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (242. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
73.085
Cevap
377
Favori
3.636.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 240241242243244
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba oyun çıkınca hemen deniyeceğim ve oyun güzel olursa direksiyon düşünüyorum. Hangi marka direksiyon önerirsiniz ve fiyatlar nasıldır. Şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metal_my666

quote:

@Shelby Cobra

Hosbulduk

Adamlar rolantiye alinca isi ben de oyle yaptim biraz :) Baksana videonun oldugu yerdeki yazinin basligi bile 'hala buradayiz'... Onlarda farkindalar pek ortada gorumediklerinin

Cikis tarihini bende mayis sonu diye biliyordum ama arkadas agustos deyince sasirdim. O da ets ile karistirdi herhalde. Guzel bir oyun ciksinda 5-10 gun geciksin, dert degil. Direksiyon da hazir, o da oyunun cikmasini bekliyor :)

aynen haftada bir güncelleme yapyolar nerdeyse az kaldı çıkıcaktır yakın zmanda scania güzel bir video sanrım izlemeden paylaşayım dedim buyurun.

motor sesi ve bloom effect disinda ETS'den beri degisen ne var bu videoda ? allasen biri soylesin...
    ayrica adamlar sim gelistiriyor, araci klavye ile kullanip video yayinliyor... buna mi para istiyorlar simdi bunlar ?
    hic kusura bakmasinlar, once parasini hakedecek seyler yapsinlar, ayni seyleri temcit pilavi gibi oyunculara sunup durmasinlar...
    buna para vereceginize gidin OMSI'ye falan para verin de gercek arac surusunun yaninda grafik ve cevresel faktorleri de gelistirsinler...
    belki omsi'nin oyun motoru uzerine mukemmel bir truck sim de cikar...

• quote:

Orijinalden alıntı: scorpionteam

quote:

quote:

@Shelby Cobra

Hosbulduk

Adamlar rolantiye alinca isi ben de oyle yaptim biraz :) Baksana videonun oldugu yerdeki yazinin basligi bile 'hala buradayiz'... Onlarda farkindalar pek ortada gorumediklerinin

Cikis tarihini bende mayis sonu diye biliyordum ama arkadas agustos deyince sasirdim. O da ets ile karistirdi herhalde. Guzel bir oyun ciksinda 5-10 gun geciksin, dert degil. Direksiyon da hazir, o da oyunun cikmasini bekliyor :)

aynen haftada bir güncelleme yapyolar nerdeyse az kaldı çıkıcaktır yakın zmanda scania güzel bir video sanrım izlemeden paylaşayım dedim buyurun.

motor sesi ve bloom effect disinda ETS'den beri degisen ne var bu videoda ? allasen biri soylesin...
    ayrica adamlar sim gelistiriyor, araci klavye ile kullanip video yayinliyor... buna mi para istiyorlar simdi bunlar ?
    hic kusura bakmasinlar, once parasini hakedecek seyler yapsinlar, ayni seyleri temcit pilavi gibi oyunculara sunup durmasinlar...
    buna para vereceginize gidin OMSI'ye falan para verin de gercek arac surusunun yaninda grafik ve cevresel faktorleri de gelistirsinler...
    belki omsi'nin oyun motoru uzerine mukemmel bir truck sim de cikar...

Çok haklısın kardeş bi kaç değişikliğin yanında bende fazla bişey bulamadım şahsen bunu bekleyeceğime bit gts yüklerim mario map final açarım aynı tadı alırım tek umudumuz ets 2 burda araç geliyor insan yok hiç zaten yük yüklerkende hiçbir destek yok tak diye oturuyor yani bunun tek özelliği kokpit ve sürücünün dönerek arkaya bakmasımı.. hayal kırıklığı oldu benim için scaina

• Hasarsız yükü teslim eden var mı
  • Direksiyon şart oldu ets2 için. Yoksa yıne o yollar sıkıcı hale gelir.
  • ETS 2 den paylaşım

ETS2 Day & Night Cycle + Weather

Euro Truck Simulator 2 has much richer shading options available than any of our previous games. The day & night cycle is really incomparable to any of our previous games. Here is a couple of quick pictures, intentionally taken with exactly the same scene.

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

• Ayrıca STDS oyunun çevirileri oylamamız gerekiyor Bu siteden LİNK

üyelik alıp Turkish bölümünden oy verebilirsiniz. Ama ben düzgün bir çeviri ile karşılaşmadım sanki google translate kullanılmış umarım diger çevirilerde eklenir. şu anda bir kaç kişinin çevirisini gördüm. lütfen oy vericeginiz çeviriyi okuyun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cyener07

Arkadaşlar merhaba oyun çıkınca hemen deniyeceğim ve oyun güzel olursa direksiyon düşünüyorum. Hangi marka direksiyon önerirsiniz ve fiyatlar nasıldır. Şimdiden teşekkürler.

Logitech'ler en iyisi ama tabi fiyatı biraz tuzlu... İyi bir direksiyon olsun derseniz 100 tl civarından başlıyor. Bende zamanında 150'ye aldığım logitech momo racing var. Yaklaşık 5-6 senedir kullanıyorum ve oldukça memnunum. Üstelik virajda araç kayınca direksiyonun kendi kendine kontra verip viraj yönünün tersine dönmesi gibi ilginç özellikleri de var.
    Hepsiburada'dan ayrıntılı fiyat ve özellikleri görebilirsiniz.

@metal_my666, haberler için sağol, şu resimlerdeki arka stopların ışığının yola yansımasını çok beğendim, güzel görünüyor.

• quote:

Logitech'ler en iyisi ama tabi fiyatı biraz tuzlu... İyi bir direksiyon olsun derseniz 100 tl civarından başlıyor. Bende zamanında 150'ye aldığım logitech momo racing var. Yaklaşık 5-6 senedir kullanıyorum ve oldukça memnunum. Üstelik virajda araç kayınca direksiyonun kendi kendine kontra verip viraj yönünün tersine dönmesi gibi ilginç özellikleri de var.

@metal_my666, haberler için sağol, şu resimlerdeki arka stopların ışığının yola yansımasını çok beğendim, güzel görünüyor.

çok teşekkür ediyorum oyun çıksın heralde logitech'in orta şeker bi direksiyonunu alırız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cyener07

quote:

çok teşekkür ediyorum oyun çıksın heralde logitech'in orta şeker bi direksiyonunu alırız.

Rica ederim, ayrıca test drive unlimited tarzı oyunlarda direksiyonla çok güzel oynanabiliyor. Güzel bir direksiyon alırsınız umarım

• Bana göre oyunda bir tek güzel olan yenilik yağmurlu hava ve gece olması.Gerisi aynı ETS zaten .
  • quote:

Rica ederim, ayrıca test drive unlimited tarzı oyunlarda direksiyonla çok güzel oynanabiliyor. Güzel bir direksiyon alırsınız umarım

İnşallah hallederiz.

quote:

Bana göre oyunda bir tek güzel olan yenilik yağmurlu hava ve gece olması.Gerisi aynı ETS zaten .

hocam siz hiç forumu takip etmiyomusunuz ya tek değişen yağmurlu hava ve gece mi yani bu adamlar sadece bu iki şey içinmi bu kadar uğraştılar ve uğraşıyolar???
  • SCS açıklamıştı elimizden gelenin en iyisini yapacağız, ileride daha iyi oyunlar çıkaracağız isteklerinize cevap vereceğiz, destek bekliyoruz gibisinden...

Oyunu orjinal alarak, bizde destek sağlayabiliriz. Sonra da isteklerimizi yapmaları için bir nedenimiz olur bence.
  • yorumlara hiç konuyu takip etmeyen biri gibi bakıyorum. Arkadaşlar adamların demek ellerinden gelen bu oyun elinize geçmeden neden bu kadar ön yargılı dayranıyorsunuz anlamıyorum. başka seçeneginiz varsa o oyunlara yönelebilirsiniz herkes ets 2 STDS oynıcak diye birşey yok ;) burdan sabah akşam yazsak şu olsun bu olsun hikaye. dilek şikayet isek varsa bloglarına yazarsın ingilizcen yettigi kadar beklersin. Destek olmadan hep istemek biraz bencillik bence
  • quote:

ETS 2 den paylaşım

ETS2 Day & Night Cycle + Weather

Euro Truck Simulator 2 has much richer shading options available than any of our previous games. The day & night cycle is really incomparable to any of our previous games. Here is a couple of quick pictures, intentionally taken with exactly the same scene.

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

manzara, mekan tek kelime ile harika. king of the road ı hatırlattı bana dağlar, yollar, yeşillik falan...

• quote:

Ayrıca STDS oyunun çevirileri oylamamız gerekiyor Bu siteden LİNK

üyelik alıp Turkish bölümünden oy verebilirsiniz. Ama ben düzgün bir çeviri ile karşılaşmadım sanki google translate kullanılmış umarım diger çevirilerde eklenir. şu anda bir kaç kişinin çevirisini gördüm. lütfen oy vericeginiz çeviriyi okuyun.

Buna gerek yok. Çeviriye başlıyorum. Yetiştirebilir miyim bilmiyorum ama hadi bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: goodorevil

quote:

Ayrıca STDS oyunun çevirileri oylamamız gerekiyor Bu siteden LİNK

Buna gerek yok. Çeviriye başlıyorum. Yetiştirebilir miyim bilmiyorum ama hadi bakalım.

Hay Allah binkere razı olsun senden sende baktın sanırım çevirilerin ne kadar kötü olduguna. yetiştirisen. burdan yaz oylayalımda öne geçsin bari. yeni bir video daha buldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metal_my666 -- 26 Mayıs 2012; 7:12:26 >

• ETS 2: Euro Truck Simulator 2
    STDS: Scania Truck Driving Simulator
    T&T : Trucks & Trailers
    ET2 : Extreme Trucker 2

arkadaşlar yanlış anlaşılmasın ama bu konuda son sayfalarda euro truck simulator 2 ile ilgili hiç birşey konuşulmuyor, paylaşılmıyor... arada bakıyorum bir haber varmı, bir gelişme oldumu vs diye ama sürekli scania truck driving simulator konusu dönüyor burada... bilmiyorum belkide ETS 2 ile ilgili bir gelişme yoktur ve daha önce çıkacak olan STDS ile ilgili haberler yayılıyordurda ondan bu konu devam ettiriliyordur.fakat burada şöyle bir problem ortaya çıkıyor konuya girenler STDS oyunu ile ilgili görselleri ve kısıtlı haberleri görerek eee bunun ETS 1 den farkı ne, yağmur güzel gerisi boş, geliştirmemişler oyunu bu ne böyle falan diyorlar buda çok komik oluyor ve kafa karıştırıyor... videolar ve görselleri izleyenler izlediklerinin STDS oyununa ait şeyler olduğunun farkında olmamalılarki ilginç yorumlar yapıyorlar... mesela T&T oyunuda çıkmıştı fakat bana sorarsanız o oyun ETS 1 in yanına bile yaklaşamaz çünki konsept farkı vardı aralarında... bence bu çıkacak olan STDS oyunu T&T ile ET2 arası bir oyun olacak ve sağdece ara oyun olarak kalacak... ETS 2 ise ETS nin yerini alacak uzun soluklu oynanacak oyundur... kafalar bir hayli karışmış burada o belli oluyor... kısacası bu konu başlığı ETS 2 ile ilgili fakat konuşulan paylaşılanlar STDS oyunu ile ilgili son zamanlarda... ben ETS 2 için çok heyecanlıyım ve beklentileri karşılayacağından eminim...STDS ise bence hiç çıkmasada olur çünki o oyunda T&T gibi bolca park görevinin yanı sıra ek olarak küçük bir haritada birkaç taşıma görevi olacaktır fazlası değil tabi bu benim öngördüklerim...

son olarak ETS 2 ile ilgili fikir edinmek isteyenlerin 1. sayfadaki video ve resimlere bakmasını öneriyorum.ayrıca youtubeda ETS 2 ismi ile arama yaparlarsa STDS deki gibi küçük şehir içi yolların yerine şehirler arası uzun yolların olduğunu ve bu yollarda bolca köprü ,dağ bayır ve çok güzel yapıların, manzaraların olduğunu ayrıca farklı markalarda tırların kullanıldığını vs vs görebilirler... ETS 2 ile STDS karıştırılmasın...

• quote:

Orijinalden alıntı: ultimate82

ETS 2: Euro Truck Simulator 2

arkadaşlar yanlış anlaşılmasın ama bu konuda son sayfalarda euro truck simulator 2 ile ilgili hiç birşey konuşulmuyor, paylaşılmıyor... arada bakıyorum bir haber varmı, bir gelişme oldumu vs diye ama sürekli scania truck driving simulator konusu dönüyor burada... bilmiyorum belkide ETS 2 ile ilgili bir gelişme yoktur ve daha önce çıkacak olan STDS ile ilgili haberler yayılıyordurda ondan bu konu devam ettiriliyordur.fakat burada şöyle bir problem ortaya çıkıyor konuya girenler STDS oyunu ile ilgili görselleri ve kısıtlı haberleri görerek eee bunun ETS 1 den farkı ne, yağmur güzel gerisi boş, geliştirmemişler oyunu bu ne böyle falan diyorlar buda çok komik oluyor ve kafa karıştırıyor... videolar ve görselleri izleyenler izlediklerinin STDS oyununa ait şeyler olduğunun farkında olmamalılarki ilginç yorumlar yapıyorlar... mesela T&T oyunuda çıkmıştı fakat bana sorarsanız o oyun ETS 1 in yanına bile yaklaşamaz çünki konsept farkı vardı aralarında... bence bu çıkacak olan STDS oyunu T&T ile ET2 arası bir oyun olacak ve sağdece ara oyun olarak kalacak... ETS 2 ise ETS nin yerini alacak uzun soluklu oynanacak oyundur... kafalar bir hayli karışmış burada o belli oluyor... kısacası bu konu başlığı ETS 2 ile ilgili fakat konuşulan paylaşılanlar STDS oyunu ile ilgili son zamanlarda... ben ETS 2 için çok heyecanlıyım ve beklentileri karşılayacağından eminim...STDS ise bence hiç çıkmasada olur çünki o oyunda T&T gibi bolca park görevinin yanı sıra ek olarak küçük bir haritada birkaç taşıma görevi olacaktır fazlası değil tabi bu benim öngördüklerim...

son olarak ETS 2 ile ilgili fikir edinmek isteyenlerin 1. sayfadaki video ve resimlere bakmasını öneriyorum.ayrıca youtubeda ETS 2 ismi ile arama yaparlarsa STDS deki gibi küçük şehir içi yolların yerine şehirler arası uzun yolların olduğunu ve bu yollarda bolca köprü ,dağ bayır ve çok güzel yapıların, manzaraların olduğunu ayrıca farklı markalarda tırların kullanıldığını vs vs görebilirler... ETS 2 ile STDS karıştırılmasın...

Bende günlerdir yazayımmı yazmayayımmı sonra dedim neyse ancak Scania TDS nin mevcut konusu var maden o konudan devam edilmeli bu konuda doğal olarak ETS 2 hakkında konuşulmalı kesinlikle umarım yorum yapacak arkadaşlar dikkat ederler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :::LasVegas::: -- 26 Mayıs 2012; 4:03:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ultimate82

ETS 2: Euro Truck Simulator 2

haklısın hocam bu konuyu uzun zamandır takip ediyorum T&T çıktıgındada burada paylaşım yapmıştık. STDS bölmünde yapılanlar pek ilgisini çekmedigi için buradada paylaşıyordum. çünkü ETS 2 herkes biliyor. örnegin bir çeviri olayı var şu anca STDS için orada paylaşsam kaç kişi bilicek :) ama haklısın konular karışıyor. paylaşım yaparken dikkate alıcagım. teşekkürler uyarı için.

• 
Sayfa: önceki 240241242243244
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.