Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (1232. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Tost_Reyiz Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir - 5 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
73.086
Cevap
377
Favori
3.636.724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12301231123212331234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sağolun hocam, klasörün içi boş sanırım eklemeyi unuttunuz :)

aynen dediğiniz gibi bende mouse ile diretiyordum fakat @otomania oynayış tarzını görene kadar.
  • @ ibrahimscare

Buyrun hocam, çok afedersiniz

Estağfurullah hocam, benim stilim diyecek bir durum yok ortada, yakın zamanda benden daha kaliteli şekilde oynarsınız
  • Evet bir program indirdim onla driver yükledi sonra oyuna girip ayarları yaptım ancak joystick ile oynanmıyordu. Programda bir iki ince ayar yaptıktan sonta oyunda sağa sola dönüşleri joysticke atayabildim. Gerisi zor değil zaten.

Evde hep PS3 olmasına rağmen gamepad ile denemek yeni geldi aklıma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkaakco -- 2 Temmuz 2013; 13:07:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @otomania

tekrardan teşekkürler dostum
  • @ bkaakco

Çeşit çeşit gamepad kullandım bu konuda meraklıyım, ancak açıkça söyleyebilirim ki DS3'ün o yumuşak ve el yormayan hissi birçok gamepadden ayıran özelliği, küçük olması da cabası, bence iyi yapmışsınız hocam gamepad'e terfi etmekle

@ ibrahimscare

Estağfurullah hocam ne demek
  • Selam arkadaşlar, Gerçekçi fizik modu 4.0 , 5.0 ve 6.0'da tır çok sallanıyor diye yorumlar gelmeye devam ediyor. Bunun üzerinde fizik modu 7.0'ın çalışmalarına başladım. Bu versiyonda gerçekten tırları tek tek izleyip ona göre çok daha ince ayarlar yapıcam. Sallanmayı %40 oranında azaltmayı planlıyorum. Düşünceleriniz nedir?
  • Güncelleme ne zaman gelir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KacaK35

Selam arkadaşlar, Gerçekçi fizik modu 4.0 , 5.0 ve 6.0'da tır çok sallanıyor diye yorumlar gelmeye devam ediyor. Bunun üzerinde fizik modu 7.0'ın çalışmalarına başladım. Bu versiyonda gerçekten tırları tek tek izleyip ona göre çok daha ince ayarlar yapıcam. Sallanmayı %40 oranında azaltmayı planlıyorum. Düşünceleriniz nedir?

Ben v 4.0'ı kullanmaya devam ediyorum. Çıkarttığın her modu denedim ama 4.0'dan vazgeçmedim. 1-2 güne 1.4.0 update geldiğinde çalışmazsa direk onu uyumlu hale getirmeni isteyeceğim zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TMRT

quote:

Orijinalden alıntı: KacaK35

Selam arkadaşlar, Gerçekçi fizik modu 4.0 , 5.0 ve 6.0'da tır çok sallanıyor diye yorumlar gelmeye devam ediyor. Bunun üzerinde fizik modu 7.0'ın çalışmalarına başladım. Bu versiyonda gerçekten tırları tek tek izleyip ona göre çok daha ince ayarlar yapıcam. Sallanmayı %40 oranında azaltmayı planlıyorum. Düşünceleriniz nedir?

Ben v 4.0'ı kullanmaya devam ediyorum. Çıkarttığın her modu denedim ama 4.0'dan vazgeçmedim. 1-2 güne 1.4.0 update geldiğinde çalışmazsa direk onu uyumlu hale getirmeni isteyeceğim zaten.

Sağol hocam yorumunun için. Bende güncellemeyi bekliyorum. Şuan 7.0 üzerinde çalışıyorum güncellemeye değişik birşey gelmesse fizik modları çalışmaya devam edecektir. Ama ne olur ne olmaz diye v7.0'ı 1.4.0'dan önce çıkarmıyacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: abays

Merhaba Dostlar,

Klavye ile zevk alamıyorum oynarken.http://www.hepsiburada.com/liste/piranha-monza-ps3-pc-ps2-uyumlu-titresimli-oyun-direksiyonu-/productDetails.aspx?productId=oyunpir981956&categoryId=1200698 bu direksiyon aldım umarım pişman olmam.

180 derece direksiyon açısı klavyeden farklı olmayacak malesef en az 250 260 derece olmalıydı, ucuz olduğu için tercih ettiniz sanırım. hayırlı olsun elinize ulaşınca inceleme yapmanız yararlı olabilir.

• Bekleye bekleye ağaç olduk arkadaş vallahi billahi...Tamam Dlc'lerinize çalışın yeni modellemelerinize çalışın da iyice ipe un sermeyin arkadaş bari oyundaki sorunlarla ilgili ufak tefek güncellemeleri yayınlayın da oyunun zevki artsın sorunları azalsın.Çok fazla bir şey istemiyoruz AI'ler az daha akıllansın anlamsız yavaş gitmeler saçma denecek hızla giderken birden bire jet motoru takıp uçup gitmeleri son bulsun grafikle ilgili iki kere aynı noktada denk geldim foto alamadım anlık olay olduğundan dolayı Fransa civarlarında yolun bir tarafı aşağıda olan yerde geçiyor olay sürat yüksek önümdeki araç kasiste yaylanıyor bir baktım lastiklerin yarısı 1-2 sn. yolun içinde diğerinde gene önümdeki araç kasiste yaylanıyor geleceğe dönüş filmindeki gibi bu sefer yoldan 1-2 cm. havalanıp 1-2 sn. havada gidiyor türü sorunların son bulması.Bu arada oyunumda hiç bir mod yama vs. bulunmamaktadır.Eh Scs Dlc çıkartıp para kazanacağız diye iyice dışladınız oyunu.

• quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimscare

quote:

Merhaba Dostlar,

Klavye ile zevk alamıyorum oynarken.http://www.hepsiburada.com/liste/piranha-monza-ps3-pc-ps2-uyumlu-titresimli-oyun-direksiyonu-/productDetails.aspx?productId=oyunpir981956&categoryId=1200698 bu direksiyon aldım umarım pişman olmam.

180 derece direksiyon açısı klavyeden farklı olmayacak malesef en az 250 260 derece olmalıydı, ucuz olduğu için tercih ettiniz sanırım. hayırlı olsun elinize ulaşınca inceleme yapmanız yararlı olabilir.

Hadi ya, o dereceleri hiç hesaba katmamıştım Gelsinde bir inceleyip paylaşayım. 27. de sipariş verdim halen gelecek

• Bakma öyle kenardan kenardan

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: ElvanDalton

Bakma öyle kenardan kenardan

bu hangi mod ?

• quote:

Orijinalden alıntı: batkent

quote:

Orijinalden alıntı: ElvanDalton

Bakma öyle kenardan kenardan

bu hangi mod ?

hoca haritayı soruyosan goba map'in son sürümü , ben beğenmedim açıkçası yollar çok bozu aracın altı sürekli sürtüyor. SS'i çektikten sonra sildim zaten

• Peki Bildiginiz başka güzel bir mod var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: batkent

Peki Bildiginiz başka güzel bir mod var mı?

şu anlık orijinal harita kullanıyorum o yetiyor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimscare

quote:

Merhaba Dostlar,

Hadi ya, o dereceleri hiç hesaba katmamıştım Gelsinde bir inceleyip paylaşayım. 27. de sipariş verdim halen gelecek

hocam memnun kalmassanız iade yaparsınız, teslim gününden itibaren 7 gün içinde iade edebilirsiniz, kutu içeriğini bozmadan.

http://www.bizdehesapli.com/940-000114?ref=akakce&v=1.81.3

şu ürün daha iyi performans verecektir, biraz daha uygun isterseniz aynısı fakat titreşimi olmayan f310 modeline bakabilirsiniz.
    kefil olabilirim alışınca daha çok zevk alabilirsiniz, bu bağlamda gamepad direksiyondan iyidir demiyorum, logitech driving force gt alırsanız
    çok iyi deneyim yaşarsınız, fakat direksiyon açısı düşük ucuz ürünler pek iş yapmıyor.

• Multiplayer için güncelleme gelmiş. Duydunuz mu? Şimdi de Eylül'de çıkacak diyorlar. Bilmiyorum, umudumu kestim gibi ben. Akşama çevirisini yaparım. Biri yaparsa ne ala.

1. Our team has been increased 
    We just hired a new developer to work on ETS2MP. He is a guy and his nickname is Darreugne. He is working on community parts (e.g. website) and most of utility stuff in the multiplayer core. I think he is good person in a good place and I hope that our cooperation will be fruitful .

2. Release date
    Since last info update we have done a lot of great work, our project now has an organized division of labour. Each team member has select tasks that need to be done. We have plans to release the modification within few months (Probably in September). We think that's very good information for most of you but remember that's just approximate release date.

3. Work in progress
    "4 of 51 issue(s) resolved"
    It's a quote from our bugtracker which started 2 days ago. We are working hard on finish first release for the September deadline.

4. Cheaters
    Currently you may be thinking, what if there are cheaters who try and get an advantage through the game? Well we are one step ahead, we are encorporating a few anticheats along the way ensuring that even if they attempt to crack into the systems, they won't get far, also with a global banning system, once they get banned, they are banned! However we have had a few comments about "what would happen if somepeople were purposely ramming my truck", well we have currently decided that if someone causes your truck to have unwanted damage, our systems would detect it, kick them from the server & reset your truck, fixing it back up.

• 
Sayfa: önceki 12301231123212331234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.