Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (1231. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73.086
Cevap
377
Favori
3.636.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12291230123112321233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Steam support veya SCS' nin mail adresinden ( support@eurotrucksimulator2.com) iletişime geçip oyunun kutusunun cdkey gözükecek şekilde resmini yollayabilirsen hallederler büyük ihtimalle. Sisteme girmediler keyi galiba şanssızlık olmuş
  • @otomania

Videolarını sonunda izleyebildim hocam. Oyunada muhteşem bir dönüş yaptım. Gelelim yorumlara

ETS2 Bistrita - Zalau with Scania 143M 420

Öncelikle araca değinicem, araç güzel modellenmiş ama beni bilirsin hocam yağmurlu hava hastasıyım. Araç modlarının çoğundaki sıkıntı bundada mevcut sileceklerin camı temizlememesi. Diğer videonda ki premiumda yok şükürki ama çoğunda oluyor.

Videoya gelirsek ;

05:07-05:16 valla hocam iyi kurtardın yapay zekasızın beklenmedik ani dnönüşü akabinde direksiyon hakimiyetini kısa süreli kaybetme az kaldı karşı şeritten bindiriyordun yapay zekasıza

05:40 Hocam o anda amacın sadece scania ile gövde gösterisimiydi yoksa sollama yapana kimlik tespitimi, hani daha sonra ifadesini almak icin

09:35 Yolu görünce hocam işte bu dedim basma zamanıdır.

11:08 Hocam orada bilerekmi aceleci döndün yoksa durmakta zorlandığındanmı ?

13:05 Yapay zekasızlık örneği kalkış için yeşili bekliyor

Park konusuna gelirsek hocam ilk başta aslında biraz endişelendim dönüşün fazla kaçtı gibi geldi ama halletmeyi bildin azıcık ortalamada sorun oldu busefer oda nazar boncuğu

ETS2 Putna - Sighet with Premium

Premium gayet güzel olmuş hocam gerçi bu sefer interior fazla hoşuma gitmedi ama silecek konusu + olmuş.

06:10 harika bir dönüş eşliğinde güzel bir daf manzarası

6 cı dakikanın sonları 7 ci dakikanın başları Geleneksel Höykürtme Senfonisi

09:45 Sollama amanin hocam senden beklenmedik şeyler bunlar

12:15 Bir sollama daha Allahım aklımı koru

" Yapay Zekasızlar Yeniden " dakika 13 te sinemalarda. Dönüceği yerde hatta birazcık dönüp yol veriyor diğeride saf saf devam ediyor sonra 2 side 4 lüleri yakıyor.

13:25 te sana yol vermeye niyetleri yok hocam

15:35 teki aracın şöförünün nasıl bir ruh haliyle park ettiğini merak ediyorum.

Park konusunda ise hocam Scania videosu gibiydi fark yok neredeyse. Lakin 2 videodada önce öle bir bir şekilde durdunki herpimiz paramızı park edemicek olarak yatırdık ama tuş ettin hepimizi.

'video içinde eline koluna gamepadine sağlık hocam keyifle izledim harikaydı 2 side uzun bir aradan sonra oyuna iyi geldi videolarını izlemek ilham verdi bana. Devamını bekliyoruz.

@johnny_bravo_

A.s hocam

Hayırlı olsun hocam biraz uzak ama en azından oralarıda görüceksin.

Belkide denilenin aksine iyi çıkar hocam şans biraz ama umarım iyi çıkar.

Adresi ver geliyorum

Gelicek diyorlarda patch bakalım

• hocam youtube'dan sizin videodaki gamepad ayarlarının aynısını yaptım ama direksiyonu analog 1 ile sizin gibi kontrol edemiyorum ben azcık çevirince mesela otobanda sizinki gibi bir yönde sabit tutamıyorum, direksiyon merkezlemeside açık sizde, bunun taktiği nedir acaba paylaşırsanız çok memnun olurum.

ufak bir video hazırladım ne demek istediğimi tam anlamanız için.
    http://youtu.be/somzKzux710
  • Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

Not: Şirketimin bakiyesine bakıldığında para hilesi yaptığım vs sanılabilir. Oyunda hız limitini kırma dışında hiçbir hile kullanmadım. Alın terimle 121.000 KM yaptım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TMRT -- 1 Temmuz 2013; 18:11:54 >

• TMRT kullanıcısına yanıt
    Hocam çok güzel görünüyor eline sağlık, mp4 skin modu felanmı var ? Bende genel skin modu var firmaların ama mp4 e uyarmıki ?
  • fenah2007 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah, sağolasın. MP4 TNT Skin + Real Company v 1.3 var hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TMRT -- 1 Temmuz 2013; 17:56:45 >
  • TMRT kullanıcısına yanıt
    @TMRT

Anladım hocam real company 1.4 ve bilimum company modlarım var o konuda sıkıntı yok + skin paketide vardı bu mp4 tnt yi sadece pm ile yollarsan şahane olur
  • arkadaşlar bu oyund debriyaj mevcutmu acaba yani debriyaja basıp arabayı kaldırma basmassın istop etmesi fren yaparken debriyaja basma falan varmı oyunda indircemde herkez çok övüyo oyunu...
  • burak2013 B kullanıcısına yanıt
    @burak2013

Eğer Logitech G27 sahibiysen hocam. Debriyajı etkin bir biimde kullanabilirsin. Boşta değilken hareketsizken araç debriyajı bırakırsan stop ediyor.
  • hm nladım yani klavye ile debriyaj bulunmuyor teşekürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: gangstarr34

Steam support veya SCS' nin mail adresinden ( support@eurotrucksimulator2.com) iletişime geçip oyunun kutusunun cdkey gözükecek şekilde resmini yollayabilirsen hallederler büyük ihtimalle. Sisteme girmediler keyi galiba şanssızlık olmuş

Anladım hocam. Bilgilendirme için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TMRT

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

Not: Şirketimin bakiyesine bakıldığında para hilesi yaptığım vs sanılabilir. Oyunda hız limitini kırma dışında hiçbir hile kullanmadım. Alın terimle 121.000 KM yaptım.

hey maşallah!

• sene oldu 2025 hala update yok. update ile birlikte iveco mu ne öyle bir araç eklenecekti oyuna sanki doğru hatırlıyorum değil mi?

NOT: bu mesaj gelecekten yazılmıştır.
  • beyler yeni direksiyon seti aldım Logitech G27 Ama oyunda direksiyon dönmüyor ve oyun ayarlarındanda dönmüyor sebebini bilen veya sorunu bilen varsa mesaj atabilirmi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Banzai!

sene oldu 2025 hala update yok. update ile birlikte iveco mu ne öyle bir araç eklenecekti oyuna sanki doğru hatırlıyorum değil mi?

NOT: bu mesaj gelecekten yazılmıştır.

akşam akşam güldürdün beni
    bu arada bende sırf güncellemeye bakmak içini giriyorum ama çıkmadı hala

• Şu Mercedes Actros MP4'ün interiorlu yaması Volvo'nun üstüne geliyor onu nasıl MP4'ün üstüne kurabilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @ fenah2007

Hocam öncelikle teşekkürler zaman ayırıp izlemişsin iki videoyuda

Ayrıca yoğunluktan kurtulup oyuna ve konuya da bomba bir dönüş yaptım diyorsun, sana en samimisinden bir hoşgeldin hocam

Büyük hevesle indirip denediğim iki mod oldu hocam bu 143M ve Premium, ancak 143M'in bu sürümünü bir yerli forumdan indirdim, gayet problemli aynalar, silecekler vs. Ancak yabancı forumdan indirdiğim bir başka versiyon vardı ki o bu konularda sorunsuz olmasına rağmen oyuna en fazla 5 dakika ömür biçiyordu, o da keyfi yerinde olursa (!) Maalesef bir eski araç aşığı olarak bu maceralarım da çektiğim videolardan sonra son buldu diyebilirim, Premium çok stabil bir mod olmasına karşın interior işçiliğinin göstergeler ve direksiyondan ibaret olmasıyla yine beni uzun süre tuttu, ancak bir süre sonra o da yeter dedirtti maalesef, görmüşsündür hocam bir de Volvo F12 modu var ki tam benlik ama Scania ile aynı şekilde oyuna karşı garezi var

Yapay zekasızlıklara tedbirsiz davranmak benim ayıbım hocam onu artık açık açık söyleyebilirim. Ancak kontrol kaybı da aracın o sıra "uzuuun" gösteren aynalarına alışmakla dağılan dikkatim sonucu oldu maalesef.

Scania

Orada aracı göstermek istedim ama geçen olunca da, karizma sarsıldı hocam, ister istemez "aldım plakayı" dedirtti bana

9:35 ve kesinlikle haklısın hocam

O dönüş bana çok hızlı gelmemişti ama sen söyleyince tekrar baktım da cidden hızlı olmuş, ama nedenini cidden söyleyemem hocam, dalmışım anlaşılan

13:05'de AI'den zekasının üstünde bir anlayış bekledim hocam, ama doğal oalrak anlamadı

Paslanıyorum hocam artık ne yaparsın

Premium

DAF, yeni kasa ile beni ne kadar şüphelendirse de bir bildikleri vardır diyip ben de hayranlığımı sürdürüyorum hocam

Hiç sorma hocam, cidden senden kaptık birşeyler anlaşılan

Sollamalar için genel olarak "risk olmazsa kazanç olmaz" diyorum ama şakası bir yana ikisinde de güvenli olduğunu düşünerek çıktım hocam, gerçi ikincisinde öndeki araç çıktı diye çıktım ama AI işte, hesaba katmadığım şeyler olsa tırı bayırlara uçurabilirdim

13.dakikadaki olaya çok gülmüştüm hocam, senin yorumunla şimdi bir kez daha kat kat güldüm Ama ben orada geri çıkarken öndeki tırın geri geleceği hiç aklımda yoktu, tek amacım manevra mesafesi ayarlamaktı

13:25'de dediğin gibi zorla yol aldım hocam..

15:35'de sanırım "lüzumsuzluk" kelimesinin şemasını gösterdik

Eyvallah hocam, senin gibi bir park üstadını bile şaşırttıysam mutluluk duydum, videolarında görüşmek üzere, tekrar göslerine, diline, vakit ayırdığın için yüreğine salık

ibrahimscare

Hocam öncelikle seni konuda çok uzun zaman önce gördüm, hoşgeldin diyorum

Soruna gelecek olursam şöyle bir durum var hocam aklıma gelen;

• 1- Sanırım hassaslık konusunda biraz ince ayar yapman gerekiyor, çok hızlı dönüyor direksiyon.

• 2- Sabit tutma olayı tamamen parmakla ilgili hocam, konsollarda da uzun mesai harcadığımdan gamepad ile aram iyidir.

2.durumu anlatmaya çalışayım hocam, direksiyonu kontrol ettiğim sol analoğu direksiyon çevirir gibi yönlendiriyorum elimle, yani nasıl viraja girerken direksiyonu kırıp virajın eğimine göre sabit tutuyor ya da daha çok çeviriyorsak bende analoğu hassas bir şekilde daha çok kırıyor ya da sabit tutuyorum, ve işin bana kalırsa iki püf noktası var, birincisi analoğu tık tık itmek yerine dediğim gibi yavaşça istenilen yöne itmek, ikincisi de viraj çıkışlarında yani dönüşlerden sonra işi direksiyon merkezlemesine bırakmadan parmağı yavaşça çekme, böylece daha gerçekçi göründüğünü ve daha çok keyif verdiğini düşünüyorum.

Bunlarla tekrar bir dene hocam, olmazsa sana ayar dosyalarını atayım

• açıklamanız için teşekkürler hocam control dosyasını atmanız belki benim için faydalı olabilir, deyindiğiniz konuda haklısınız ben biraz heyecan yapıp tik tik sureti ile kırıyorum, sizi izlediğim kadarı ile analoğun hareket yönlerinde kuvveti hiç bırakmıyorsunuz yavaş yavaş öğrenmeye çalışıyorum bakalım..
  • Zor da olsa Dualshock 3 ile oynamayı başardım geçen gün. Meğer klavye işkenceymiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @ ibrahimscare

Tahmin ettiğim doğrultudaymış demek ki hocam, zamanla eller alışır için rahat olsun

Şu da ayarlar, profilinin içine atarsın, save klasörüyle aynı dizinde olacak sanırım

@ bkaakco

Hocam onunla ilgili bir program bulmuştum ancak çok uğraştırmıştı, siz de mi aracı bir program ile yaptınız acaba ayarlama durumunu merak ettim?

Burada sayfalar boyu gamepad, klavye'den hatta mousedan daha keyifli dedim ama size de duyuramamışım hocam

• 
Sayfa: önceki 12291230123112321233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.