Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (1230. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
73.086
Cevap
377
Favori
3.636.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12281229123012311232
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çıkmadı hocam.Çıksa tüm sayfada onunla ilgili birşeyler yazar muhtemelen
  • radicaldeyyus kullanıcısına yanıt
    Without Speed Limit adında olan dosyayı indirdikten sonra içinde 2 .scs dosyası var. Eğer normal vites istiyorsanız iç klasördeki fizik .scs uzantısını mod klasörünüze atmanız yeterli profil kısmından düzenle diyerek modu yandan seçiyoruz. Bazı arkadaşlar mod kullanıyor hız yinede aşmıyor. İşte bu yüzden nospeedlimit dosyasınıda onun içine koydum eğer 90'ı yine geçmiyorsa nospeedlimit.scs dosyasınıda belgelerime atıp seçiniz. Sorun düzelecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KacaK35

Without Speed Limit adında olan dosyayı indirdikten sonra içinde 2 .scs dosyası var. Eğer normal vites istiyorsanız iç klasördeki fizik .scs uzantısını mod klasörünüze atmanız yeterli profil kısmından düzenle diyerek modu yandan seçiyoruz. Bazı arkadaşlar mod kullanıyor hız yinede aşmıyor. İşte bu yüzden nospeedlimit dosyasınıda onun içine koydum eğer 90'ı yine geçmiyorsa nospeedlimit.scs dosyasınıda belgelerime atıp seçiniz. Sorun düzelecektir.

Anladım teşekkürler hocam. Peki G27 var bende, diyelim ki 16 vites seçeneğini seçtim. Nasıl olacak ? Normalde 2 li ilerliyordu vitesler. O zaman nasıl olacak ?

• radicaldeyyus kullanıcısına yanıt
    Valla şimdi indirdiğin fizik modunun içnide 1 klasör var o klasördeki fizik modunda vites ayarı yok normal ets2 oyunun default vites seçeneği var onu kullanıcan sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: KacaK35

Valla şimdi indirdiğin fizik modunun içnide 1 klasör var o klasördeki fizik modunda vites ayarı yok normal ets2 oyunun default vites seçeneği var onu kullanıcan sanırım

Tamam hocam teşekkürler.
  • selamlar arkadaşlar ....

sonunda dağıtım birliğim belli oldu ..

28.Mekanize Piyade Tümen Lojistik Destek Komutanlığı Bakım Taburu 1.Bakım Bölüğü KUZEY KIBRIS :( :( :(

netten baktığıma göre pekde iyi şeyler yazmıyor hakkında bakalım :( ama komutanlarımızda siz atölyelerde olacaksınız çavuş olacaksınız fazla zorlanmazsınız diyorlar ama bakalım artık :( bu hafta içide 7 günlük dağıtıma çıkıcaz sonra ver elini Kıbrıs :(

herşeyin hayırlısı olsun artık yapacak bir şey yok ..Gitmeden görmeden yaşamadan ne desem ne duysam boş tabi....

Bu arada geçtiğimiz hafta içi bütün hafta dershanede eğitim aldık bulunduğumuz dersanede 1 adet 4x4 bir tane de 6x6 man kamyon vardı sürekli onlarla ilgilendik acayip keyifliydi özellikle 6x6 olanlar mükemmeldi içine in bin canım çıktı :) :) :)

Oyunla ilgili gelişme yok sanırım hala :S

• Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]
  • Bu aralar gözükmüyorum buralarda. Sebebi 120 bin kilometreye kadar getirdiğim profilimin Garaj ya da Araç yönetimine girmek istediğimde oyundan atmasıdır. Soğudum artık. Ne gerekiyorsa yaptım. Modları sildim vs. Olmuyor. Ha oynanıyor mu ? Elbette oynanıyor ama bilirsiniz soğumak farklıdır. Tıpkı kız arkadaşından vs. olduğu gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TMRT -- 30 Haziran 2013; 16:19:59 >
  • Evlat.
    Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Byozgatlı -- 1 Temmuz 2013; 1:05:30 >

• Arkadaşlar oyun şu anda kutulu olarak var elimde. Ben bu oyunu Steam'de etkinleştirmek istiyorum fakat keyi girdiğim zaman yanlış diyor. Kutulu oyunları Steam'de etkinleştirme olayı yok mu ?
  • Hocam resimler guzel gorunuyor ama bizahmet simage yapsan. Sürekli herkesi bu konuda uyarmaktan yoruldu forum uyeleri ben dahil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: radicaldeyyus

Arkadaşlar oyun şu anda kutulu olarak var elimde. Ben bu oyunu Steam'de etkinleştirmek istiyorum fakat keyi girdiğim zaman yanlış diyor. Kutulu oyunları Steam'de etkinleştirme olayı yok mu ?

Kutulu oyunlar ekleniyor ben o şekilde oynuyorum. Daha önce dvd den kurup keyi oyunun içinden kabul ettiyse sorun olmaması lazım
  • quote:

Arkadaşlar oyun şu anda kutulu olarak var elimde. Ben bu oyunu Steam'de etkinleştirmek istiyorum fakat keyi girdiğim zaman yanlış diyor. Kutulu oyunları Steam'de etkinleştirme olayı yok mu ?

Bildiğim kadarıyla her key Steam'e eklenemiyor. Steam Support'la konuşup halletmek lazım.
  • quote:

benim oyunumda kutulu. steam e keyi girip sorunsuz bir şekilde etkinleştirdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karaelmass

Evlat.
    http://imageshack.us/a/img855/5015/0rdc.png
    http://imageshack.us/a/img819/3681/jya.png
    http://img194.imageshack.us/img194/47/3gi5.png

2. resim tablo gibi, tam wallpaperlık

• yarın veya öbür gün 1.4.0 güncelleme gelecek
  • vaktim olmadığı için pek uzun video çekemiyorum, uzun zamandır oyundan uzaktım, şunları eklemek istedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: gangstarr34

quote:

Kutulu oyunlar ekleniyor ben o şekilde oynuyorum. Daha önce dvd den kurup keyi oyunun içinden kabul ettiyse sorun olmaması lazım

Kabul etti hocam, oynuyorum zaten 6-7 aydır. :) Steam'e ekleyeyim dedim öylesine ama beceremedim.
  • işe gidiyorum umarım geldiğimde yeni ivecoyu test etme fırsatım olur
  • @Karaelmass

Teşekkürler hocam
  • 
Sayfa: önceki 12281229123012311232
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.