Şimdi Ara

ethernet kartı hızı ne kadar etkiler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
3.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar benim ethernet kartı onboard net hızını artıkmak için harici kart alsam faydalı olurmu şu an download hızım ortamala 200-250 kb değişen ne olur yardımlarınızı bekliyorum

• ethernet kartınızın internet hızı ile (100Mbit ve üstü internetiniz yoksa) hiç bir alakası yok.
  • ttnetin sınırsınz paketi normalde 4 mb miş duruma göre 8 mb oluyomuş felan ben ttnetin hız testi sayfasında 1.65 mb gördüm tabi orda başkada yok yani harici kartı gerek yok diyosun tşk ederim usta sağol
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrkcm

ttnetin sınırsınz paketi normalde 4 mb miş duruma göre 8 mb oluyomuş felan ben ttnetin hız testi sayfasında 1.65 mb gördüm tabi orda başkada yok yani harici kartı gerek yok diyosun tşk ederim usta sağol

Hattın desteklemesi falan filan, büyük ihtimalle size 2MBit internet vermişler
  • peki bu hızı nasıl arttırırız bu tarife üzerinden
  • Hat değerlerini incele, hat değerlerin kötü ise evindeki telefon hattını değiştirerek bir iyileştirme yapabilirsin. Birde modem arayüzünden size atanan bant genişliğini kontrol edin. Bazen 8mbit'e kadar olan tarifeleri 2mbit'e ayarlayabiliyorlar. Bu durumda MH ile iletişime geçmen gerek.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.