Teğmen
15 Eylül 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 210 (Bu ay: 20)
Gönderileri

Proje Buğra Sukas'a aittir. Twitter ve Youtube üzerinden ağırlıklı olarak kripto ile ilgili yayınlar yapmaktadır kendisi. Bir Türk projesi olduğu uzak kalabilirsiniz fakat şöyle bir durum var ilk aşamada sizden para yatırmanızı vs. istenmiyor. Çok fazla bir detay verilmedi ilk aşamada gelişmeler oldukça eklemeye çalışacağım.


Nasıl katılacaksınız?

Projeye katılmak için bir e-posta ve şifre yeterli oluyor. Sadece e-postayı onaylamanız gerekiyor.


İlk dağıtım 1 Haziran'da getirdiğiniz referanslara göre olacak arkadaşlar. Ne kadar çok kişi getirdiyseniz o kadar pay alacaksınız. Ek olarak benim veya başka birinin ref. linkiyle kayıt olduğunuzda 1 BugiX kazanacağız. Yani ref. kodu ile gelmek herkes için avantajlı.


Proje kötü gider, iyi gider fakat şu an kaybedecek pek bir şeyiniz yok, bir tohum atıp geçebilirsiniz. Başlangıç için sizden bir şey istenmiyor.


Kendi linkimi de aşağıda bırakıyorum isteyen arkadaşlar bu kayıt linkiyle de başlayabilir.

Ref.'siz link:


Daha fazla detay ve bilgi için bu videoyu izleyebilirsiniz.

Buğra Sukasyoutube
👉 BugiX Link : https://army.bugix.com/in/bugrasukas 👉 İngilizce Kanal : https://www.youtube.com/channel/UCITnck_lBeSe0q2F2oKOs2g 🔔 SUKAS CLIPS https://www.youtube.com/c/sukasclips 🔑 https://www.youtube.com/channel/UCVSh4k-Xqp4F8NBbq4qLDbg/join ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 🔊 SCAM HESAPLAR MEVCUT INANMAYIN DOSTLAR. TEK TELEGRAM HESABIM BU : 👉 https://t.me/realbugrasukas 💯 Özel Ayrıcalıklara Sahip Olup Megalodon Ailesine Katıl ❗️❗️ 🤑 Yatırımcı Paketi https://www.megalodonturkiye.com/yatirimcipaketi Merhaba Bu videoda BugiX'den bahsedeceğim ve sistemin nasıl çalıştığını anlatacağım. Bitcoin son durumuna ve Genel piyasalara bakacağız. İzlediğiniz için teşekkür ederim.. ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 🚀 KATIL BUTONU GÖREMEYENLER AŞAĞIDAKİ LİNKE TIKLAYABİLİR. 👉 https://www.youtube.com/channel/UCVSh4k-Xqp4F8NBbq4qLDbg/join 🔥🔥🔥🔥 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 🤑 Kullandığım Megalodon 2.0 https://www.megalodonturkiye.com/indikator 🚀 Başarılı Al Sat Yap Kursu https://www.megalodonturkiye.com/alsat Bitcoin ve altcoin analizlerine devam. 🔔 İngilizce Videolar: https://www.youtube.com/channel/UCITnck_lBeSe0q2F2oKOs2g 🔔 SUKAS CLIPS https://www.youtube.com/c/sukasclips 🤵 1&1 Danışmanlık: https://www.megalodonturkiye.com/danis 🎩Şapka: https://sapka.megalodonturkiye.com/ 🔥 Komisyon indirimli Binance Üye Ol: https://binance.megalodonturkiye.com 💰 FTX Üye Ol: https://ftx.com/#a=bugrasukas 💰 gate.io Üye Ol: https://www.gate.io/signup/5906006 🔊 Discord Grubuna Katıl: https://discord.gg/jhWTAxfvR9 👀 BEDAVA EGITIMLER ICIN INSTAGRAM VEYA TWITTER PROFILI ZİYARET ET. 📷 Instagram: https://www.instagram.com/bugrasukas 🐦 Twitter: https://www.twitter.com/bugrasukas 🛎 Tiktok: https://tiktok.com/@bugrasukas ⚠️ Bu kanalda yer alan yatırım bilgi, ve yorumlar yatırım danışmanlığı ve tavsiyesi kapsamında ⚠️ değildir. 00:00 Giriş 00:46 BugiX 25:06 Bitcoin 26:55 Son ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ #kriptopara
https://www.youtube.com/watch?v=MmzCWwlklFc&feature=youtu.be
BugiX Türkiyeyoutube
🔔🔔🔔🔔BugiX Link : https://army.bugix.com/in/bugrasukas🔔🔔🔔🔔🔔 🤑 AŞAĞIDAKİ LİNK ÜZERİNDEN PERDE ARKASI YAYINLARINA KATILABİLİRSİNİZ. 👉 https://www.youtube.com/channel/UCVSh4k-Xqp4F8NBbq4qLDbg ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 🤑 Bugra Sukas Kanalıma Aşağıdaki link üzerinden abone olabilirsiniz. 👉https://www.youtube.com/channel/UCVSh4k-Xqp4F8NBbq4qLDbg ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 🤑 Bitcoin ve altcoin analizlerine devam. 🔔🔔🔔 İngilizce Videolar: https://www.youtube.com/channel/UCITnck_lBeSe0q2F2oKOs2g 🔔🔔🔔 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 🔊Discord Grubuna Katıl: https://discord.gg/S4NPchwD -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 📷 Instagram: https://www.instagram.com/bugrasukas 🐦 Twitter: https://www.twitter.com/bugrasukas 🛎 Tiktok: https://tiktok.com/@bugrasukas -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 👀 BEDAVA EGITIMLER ICIN INSTAGRAM VEYA TWITTER PROFILI ZİYARET ET. ✅ Al sat yapmanın sırları bedava videoları için iletişime geç: https://www.instagram.com/bugrasukas/ -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 🔥 Komisyon indirimli Binance Üye Ol: https://binance.megalodonturkiye.com 💰 FTX Üye Ol: https://ftx.com/#a=bugrasukas 💰 gate.io Üye Ol: https://www.gate.io/signup/5906006 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ⚠️ Bu kanalda yer alan yatırım bilgi, ve yorumlar yatırım danışmanlığı ve tavsiyesi kapsamında değildir! ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ #Bitcoin #kriptopara #altcoin #kriptohaber #kriptoparalar #kriptofuture #nft #dolartl
https://www.youtube.com/watch?v=Jy4yQi-uvx0&feature=youtu.be

Valorant/LoL & CS:GO oyuncuları için ana ping programından ayırdım ve sizlere sunuyorum.


Kısayoldan bu oyunlarda kaç ping alabilirsiniz -/+5 ping olarak size gösterim sağlar.


İndirme linki:

https://www.mediafire.com/file/hhlx0nwlq69rpsf/Game_Server_Ping.rar/file?fbclid=IwAR2G1yvPqZ0nZpcRtMbQyTMGlYqJXY6IsxLN9dKTVPMNiQZzs_W5NbBfdfgVirüs total:

https://www.virustotal.com/gui/file/a4e4837a4f32fe863a6d820165ccab7cd2a87fe64700b8c38982b06a63d643c6?nocache=1&fbclid=IwAR2yoPwLBiMvZbetasKAHwm23AeRqTCV3PPMK2MDdvGjGaIzgyQbYa88t9wNot: Şu an Steam Amsterdam sunucusunun ping değeri düşmüyor.


Hepinize merhabalar, daha önce 2-3 versiyonunu çıkardığım programın v3'nü sizinle paylaşıyorum. Program tamamiyle ücretsizdir.


Öncelikle bu program nedir?

  • ​​​​​Programa eklenmiş (Oyun, DNS, gibi) sunuculara ping atarak bu değerleri size gösterir ve o sunucularda kaç ping aldığınızı görebilirsiniz.
  • Oyunlarda oyunu kurmadan veya anlık test yapmak adına kullanabilirsiniz.

Zararlı yazılım veya veri toplama gibi şeyler mevcut mu?

  • Program açık kaynak üzerinden geliştirilmiştir ve istenilmesi durumunda kodlar kontrol edilebilir, ek olarak bir veri tutması çekme durumu söz konusu değildir.

Kullanım

  • Programı kullanmak adına WPF tabanlı olduğu için .NET 6.0 sisteminize kurulu olması gerekiyor. Aksi taktirde uygulama çalışmayacaktır fakat .bat dosyaları üzerinden bu değerlere ulaşabilirsiniz.
  • Run desktop apps - kurmanız yeterlidir.
  • https://dotnet.microsoft.com/en-us/download/dotnet/6.0/runtime

İndirme Linki:

Virüs Total:

  1. False-Positive

Github

https://github.com/1ApRa/Ping-Tester

Merhabalar,


İlk kez gören arkadaşlar için, ping tester aracı tanımlanan noktalara ping atarak sizin o sunucularda kaç ping alacağınızı gösterir. Bu değerler "+/- 5" olabilir.


V2. Yenilikler

  • Ping atılmayan adresler yeni IP adresleriyle yenilenmiştir.

Kullanım

  • İndirdiğiniz dosyayı .rar uzantısından çıkartın ve çalıştırın.

Virüstotal

İndirme Linki


Ekran Görüntüleri
İstekleriniz olursa IP'ler ile birlikte belirtirseniz gelecek sürümde eklenebilir.

Merhabalar,


Daha önce ilk sürümü paylaşmıştım, sonra Gözcü'ye entegre edilmişti, şu an son düzeltmelerim ile son sürümü paylaşıyorum.


İlk kez gören arkadaşlar için, ping tester aracı tanımlanan noktalara ping atarak sizin o sunucularda kaç ping alacağınızı gösterir. Bu değerler "+/- 5" olabilir.


Kullanım

  • İndirdiğiniz dosyayı .rar uzantısından çıkartın ve çalıştırın.

Virüstotal

İndirme Linki

Ekran Görüntüleri


Merhabalar, Comnet'ten Netspeed'e geçtim ve bu süreç ile geçiş sonrası değerlerimi sizler ile paylaşacağım.


Cumartesi günü evraklarım kendilerine ulaştı, pazartesi akşama doğru geçiş işlemlerim tamamlandı ve mesaj olarak bilgilerim bana ulaştırıldı. Bu konuda şöyle bir şey diyebilirim, sadece geri dönüş biraz ağır kalıyor, akşam saatlerinde beni arayın diyorsunuz ertesi gün akşama doğru aranıyorsunuz, bu konuda iyileştirme yapılırsa iyi olacağını düşünüyorum, onun haricinde müşteri hizmetlerinden ilk gözlemlemelerim olumlu.


VDSL Speed Pro 75 Kampanyası kampanyasına geçiş yaptım. Bulunduğum konum Kayseri ve değerleri bu şekilde yorumlamanız daha iyi olacaktır. Modem değerlerim ve speed test değerlerim bu şekilde. Buradaki Speedtest ping değeri sizi yanıltmasın bura PoP noktasındaki sunucuya göre test yapıyor.


(Resimleri büyütmek için resimlere tıklayın)


Şimdi bir de Oyun sunucularına olan değerlerimize bakalım. Valve için yaklaşık 50, TR Riot Games için yaklaşık 30 ve Faceit için 65 değerleri gözüküyor. Comnet'en geçiş nedenim, yurt dışı sunuculu oyunlarda anlık ping spike olayı belirlemeye başlamıştı. Geçtiğim ve test ettiğim ilk gün itibariyle NetSpeed'de böyle bir şeye rastlamadım. Umarım bu şekilde devam eder.


(Resimleri büyütmek için resimlere tıklayın)


Bir de NetSpeed'in arayüz sayfasına göz atalım. Gayet sade ve anlaşılır olduğunu belirteyim. Ben beğendim.


(Resimleri büyütmek için resimlere tıklayın)


İncelemeyi beğendiyseniz ve geçmeyi düşünürseniz promosyon kodum: J9BNFX


Bu kod ile beraber aramıza katıldığınızda 12 ay boyunca 5 TL'lik bir indirim kazanıyoruz karşılıklı olarak. Okuduğunuz için teşekkürler, iyi forumlar.

Projenin kısmen grafik ve reklam işlerine bakıyorum, daha fazla dönüş alabilmek adına konuyu bu forumda da oluşturmaya karar verdik. Dönüşlerinizi program üzerinden veya buradan yazabilirsiniz.


İndirme Linki: 

https://www.mediafire.com/file/x7a8b1pedp6p40p/TS_G%25C3%25B6zc%25C3%25BC_3.5.rar/file


Virüs-Total Sonuçları: 

https://www.virustotal.com/gui/file/72da690e0cbfb0b7969b8e95c406bf54240b9d048920711bd0a3f32b53d5bcbd/detection

Merhabalar, yaklaşık 4 aydır bu firmayı kullanıyorum. Değerler hakkında fikirleriniz olması adına bu konuyu oluşturuyorum.


Modem Değerlerim.Speed ve Ping test. (Tıklayarak tam ekran bakabilirsiniz)VDSL - Kayseri'de bulunuyorum ve ping karşılaştırmasını bu şekilde yapabilirsiniz. Kayseri - İstanbul ping değeleri normal. 4 ayda yaklaşık 2-3 kere internet kesilme sorunu yaşadım onun haricinde bir problem yaşamadım.


Geçmek isteyen arkadaşlar var ise; şunu söyleyim son 1 aydır Faceit sunucularında ping spike oluyor, anlık olarak dalgalanmalar var, umarım firma bu sorunu çözer. Bunu ben kafamdan söylemiyorum Faceit'e sunucu sağlayan Hiperz'in paylaştığımız test sonuçları söylemidir. Ağırlık Faceit üzerinden oynayan biri olarak rahatsız ediyor, bu yüzden başka bir ISS'ye başvurumu yaptım. Bunun haricinde fiyat olarak uygun ve iyi bir firma.

Merhabalar,

Birçoğumuz oyunlarda ne ping alırım diye merak ediyoruz veya oyuna girmeden bu değerleri öğrenmek istiyoruz bunun için kolay bir yöntem sunacağım. Paylaşacağım .BAT dosyası ile bu değerleri kolayca öğrenebileceksiniz. Eklenmesini istediğiniz öneri, durum, IP olursa bunu lütfen belirtin gelen talep doğrultusunda ekleyebilirim.
İndirme Linki:Virüs Total:


Hakkında
Konum: Kayseri
İlgi Alanları: Bilgisayar - Spor
Sistem ve Tercihleri
Oyun Platformu
PC
Takım
Fenerbahçe
Steam
Steam
TV
LG
LOL
Ziggs
Dünyadan Futbol
Juventus FC
Basketbol
Fenerbahçe
İşlemci
Intel
Anakart
MSI
Sabit Disk
Kingston
Ekran Kartı
MSI
Milli Takımlar
Turkiye
Milli Takımlar
Turkiye
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH’de
Nerede: Bir konuya bakıyor.
Son Giriş: 9 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 7 gün
Mesaj Sayısı: 214
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 505
İkinci El Bölümü Mesajları: 57
Konularının görüntülenme sayısı: 954 (Bu ay: 289)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 408 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Haberleşme ve Dijital Platformlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.