Şimdi Ara

Eski Siyah beyaz tv, lambalı radyo, gaz lambasını 20.000 ytl ye filan alıyorlarmış duydunuzmu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
0
Favori
111.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: kadircan

SALLAMAYIN GAZIMI KALMISTIR ONLARIN

Onu alanlar kullanmak için mi alıyor sanki?

Eski eşyaların müzeleri vardır mesela. Atıyorum bilgisayar müzesi. Evde kullanılan ilk masaüstü bilgisayarlar sergilenir. İlk işlemciler sergilenir. Bunlar da sahiplerinden belli bir ücretle alınıyor tabii (Burada muhabbeti edilen ücretlerde diyelim...).

Ama alan şahıslar onları kullanıyor mu?
  • ben elektronikciyim Bu k.civa Eski 50 yıllık teyplerde felan war lamlabalı grundig teypler egerki elinde olanl warsa 45 50 milyar Nakit para hemen veririm.!
  • bu kırmızı civa nın ne ozelligi varda bu kadar para ediyor bide şimdi bulunmuyor mu?

edit:Kırmızı civa nükleer bombaarın yapımında kullanıldığı iddaa edilen efsanevi (hayali) bir maddedir.

İlk olarak 1980 li yıllarda Rusya medyasında fizyon bombalarının yapımında kullanıldığına dair haberler çıkmış, fakat nasıl kullanıldığı ile ilgili bilgiler verilmemiştir.

Kilogram fiyatının 100bin dolar ile 300bin dolar arasında olduğı ise bazı kaynaklar tarafından ifade edilmektedir.

Kaynak:http://en.wikipedia.org/wiki/Red_mercury

kaynak:http://www.ebilge.com/4657/Kirmizi_civa_nedir.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magicool -- 1 Kasım 2008; 15:56:56 >
  • ben eski grundigi parçaladıydım
  • quote:

Orjinalden alıntı: P4n1cRoom

ben elektronikciyim Bu k.civa Eski 50 yıllık teyplerde felan war lamlabalı grundig teypler egerki elinde olanl warsa 45 50 milyar Nakit para hemen veririm.!

Şaka de şaka.
  • Löküs gazlı lamba.

Göstergesi çalışır durumda ve aletde sağlamsa iyi para eder.
  • bunu jammer lar varya sinyal bozucular onun için alıyorlarmışşşşşşş

banada sordular varmı diye ah olsa hemen yeni pc alıcam ( daha 2 ay önce laptop aldım :D )
  • quote:

Orjinalden alıntı: P4n1cRoom

ben elektronikciyim Bu k.civa Eski 50 yıllık teyplerde felan war lamlabalı grundig teypler egerki elinde olanl warsa 45 50 milyar Nakit para hemen veririm.!

Bnde o dediğnden var taa dedemin babası zamanından kalma eski bi teyp.üstnde 200tane falan tuşu var.
  • lambalı teyp satılır, kiraya verilir
  • bende 50-55 yıllık altında iki adet radyosu olan grundig marka pikap, nortmande marka 40 yıllık arka kapağı sunta olan siyah-beyaz televizyon ve alman malı, göstergesi olan 3 tane gaz lambası var.. gaz lambalarına 4.500 Ytl verdiler (tanesine) fakat ben vermedim. ilgilenen arkadaş varsa mesaj atabilir...
  • Eski rus yapimi, en az 50 yillik tv ve radyo var bende. Bunlar kac para yapar acaba. :D TVnin ve radyonun disi ahsaptan.
  • çok eskilerden kalma bi lazımlık var elimde. az kullanılmış. 100.000 ytl ye bırakırım.
  • Gerçekmidir bilmiyorum ama kırmızı civanın ışınlama yoluyla patlayıcı hale gelebildiğini hatta güçlü bir şeymiş hidrojen bombasından falan bahsediliyordu tabi ne kadar doğrudur tartışılır
  • şöyle bir haber buldum. doğrumudur bilmiyorum:

Rus sevgililer nükleer maddeyle yakalandı

Piyasa değeri 300 bin dolar olan kırmızı civanın Rusya'daki bir nükleer santralden çalındığı öğrenildi.

Avcılar'da yakalanan Rus uyruklu sevgililerin üzerinde nükleer silah yapımında kullanılan 3 gram 'kırmızı civa' ele geçirildi. Piyasa değeri yaklaşık 300 bin dolar olan maddenin, Rusya'daki bir nükleer santralden çalındığı öğrenildi.

Bir ihbar üzerine harekete geçen Organize Suçlar Şube Müdürlüğü'ne bağlı ekiplerin Avcılar'da bir eve düzenlediği baskında Rus uyruklu Makhi Yeddinho ile sevgilisi İrina Grishche gözaltına alındı. Evde yapılan aramada, 'kırmızı civa' tabir edilen 3 gram kimyasal madde ele geçirildi. Özel kutusunda bulunan maddenin, nükleer silah sanayiinde kullanıldığı ve bu yüzden tüm dünyada alım-satımının özel izin gerektirdiği vurgulandı.

Piyasa değerinin 300 bin dolar olduğu belirtilen kimyasal maddenin, Rus mafyası tarafından nükleer santralden çalındığı anlaşıldı. Sorgusu tamamlanan çift, Küçükçekmece Adliyesi'ne gönderildi.Radyoaktif özellik taşımayan kırmızı civa stratejik metal olarak adlandırılan maddeler arasında yer alıyor.

http://www.aksam.com.tr/arsiv/aksam/2002/01/27/yasam/yasam12.html

• Elimde Orgianal Alman malı Glory marka pompalı ve göstergeli löküs bulunmaktadır.Ve bir de grundik marka 60 lı yıllardan kalma siyah beyaz tv var ne kadar eder ilgilenirseniz bana e_mail atın hatikam@hotmail.com
    Lütfen ciddi olanlar pm atsınlar
  • şimdi bizim eski tv ler radyolar falan iyi para ediyor mu sonuç olarak?
  • Yav birileri şu aletlerin resimlerini felan koyabilir mi. Biyerlerde gözümüze çarparsa felan bizde bilelim değil mi.
    Ucuza kapatırım belki. Sonrada büyük ihtimal elimde patlar.
  • arkadaşlar bende bu aradıgınızdan ambul arıyosunuz siz galiba ben de var alan lar varsa degeri çok yüksekmiş ben tanesini 70.0000.00 satabilirim çokta ihtiyacım var paraya istenildigi kadar bulabilirim aramaya gerek yok ilgilenenler başka yerde aramasın beni arasın benim için degeri yok ama bu içat birilerine çok lazım heralde bana alıcılazım
  • Bende bir tane pedallı dikiş makinelerinden var. Onu alan olur mu? Kaça alırlar?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.