Şimdi Ara

Eski Siyah beyaz tv, lambalı radyo, gaz lambasını 20.000 ytl ye filan alıyorlarmış duydunuzmu (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
0
Favori
111.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşlar herkeze selam biz ankaradan emre ve erkan eğer ki elinizde eski tv grundig eski dikiş makinası gaz lambası ve radio varsa telefon sinyalini kesen 10.000 TL den nakit olarak alırım...

irtibat:alemci_efsane@hotmail.com
    efsane_06zx345@hotmail.com
    0554 607 10 32
    0554 842 57 07

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emregenc_06 -- 7 Mayıs 2009; 19:46:28 >
  • satan hiç kimse yok

alacağım diyen hiçkimse nerede kullanacağını söylemiyor çok şüpheli ama forumun yaş seviyesini düşünürsek son derece normal şeyler

kafam yinede karışık bendede var philips bi radyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: grundig35

Arkadaşlar aranan madde KIRMIZI CİVA DEĞİLDİR!.Aranan madde Almanların o yıllarda tv lerde radyolarda arabalarda löküslerde kullandığı BİR ALMAN FİRMASI TARAFINDAN FORMÜLÜZE edilen ve resmen LİSANLI Olan ESKİ TÜRK TV TAMİRCİLERİ tarafından STAR KESİCİ olarak bilinen küçük cam tüp içindeki SIVIDIR. SIVI PATENTLİDİR. İlk kullanım amacı Tv Radyo Hatta Araba ve löküs ve dikiş makinalarında Isınmadan dolayı oluşan Basıncı NÖTRleyerek patlamayı engellemektir. Şimdilerde bu kimyasal bileşenin kullanım alanları dedektörler, uçaklar ve nükleer enerjidir. Diyorlar ki: Madem bu kadar değerli NEDEN ŞİMDİ ÜRETİLMİYOR? Cevap: SİZ BANA COCA COLANIN AYNISINI (AYNI TAD da) ÜRETEBİLİRSENİZ BENDE SİZE BU SIVIYI YAPARIM ! Yani olay şu bu sıvıyı yapan firma 1970 lerde kapanmış formülüze eden kimyagerler ölmüş ve formül kayıptır. Eee siz elinizdeki COCA COLAYI bile laboratuvarda yapamazken BUNU YAPMAMIZI NASIL İSTERSİNİZ? Arkadaşlar Memleket TV ve Kontv Yöneticilerine sesleniyorum: Bu konu için Bir Elektronikçiyi çıkaracağınıza bir kimyagere sorsaydınızya ! O size açıklardı. Ayrıca YALANMI DOLANMI bulun resimdeki cam tüp içindeki sıvı olan parçayı Alıyormuyum almıyormuyum görürsünüz!

İrtibat: grundig35@hotmail.com

Eski Siyah beyaz tv, lambalı radyo, gaz lambasını 20.000 ytl ye filan alıyorlarmış duydunuzmu

çok aptalca ve aldatıcı bir yazı. bunlar kesinlikle dolandırıcı. ilk olarak bir buluş patent alımdıysa kayıtlanır ve arşivlenir. patent sahibi kişiden (yada hak sahiplerinden) kullanım hakkı alınabilir. kaldı ki sıcaklıkta artan basıncı dengelemek ne kadar aptalca. kesinlikle biimsellikle uyuşmayan insanları dolandırma amaçlıb bir taktik. 4 kişiye 10000 para verin. o çevrede yayın sonra 5000 e 50 kişiye satın.

bu telefon çekmeme muhabbeti ayrı geyik. herhangi bir tv yada monitörün arkasına (arka kuyruk gibi olan kısmına) tüpün ucunda bulunan saptırma bobinini üzerine bir telefon yerleştirin (anteni arkada plaka halinde olan w156 (benim telefonum) bir telefonu özellikle) ve bakın bakalım ne oluyo? yüksek voltaj dönüştüren eht trafoları saptırma bobünlerine 12-25 kv (yani 12000 - 25000 volt) (tv ekranı büyüdükçe voltaj artıyor ve eski sb tvler daha fazla gerilimde çalışıyor) gerilimde elektrik yolluyor buda ciddi bir elektromanyetik frekans oluşturuyor, buda sinyali bozuyor. 1800mhz frekansta çalışan cep telefonuna, 25khz lik elektromanyetik parazit karışınca çekmiyor! bu kadar basit. bukadar değerli olsa, böyle rakamlardan bahsedilirmiydi, elaltından toplanırdı.

• Deli saçması şeyler inanmayın...
  • bende de var gaz lambası daha doğrusu nenemlerde içine benzinmi döküyorlar mazotmu tam bilmiyorum acaba onlarda para edermş sonrada üstten yakıyorsun...
  • SLm aRkdasLaR Ben Bu SiyaH Beyaz Tv aLicisiyim YukSekk FiyatLaRi VeRenLeRi Cok GoRdum Ama
    ALim Satim isi Ciddiye Binince KayboLuRLaR Ben Ciddi aLiciyim aRkadasLaR.

NukLeR SiLaH FeLan YapiLdigi da Yok Bu Civa iLe Bazi aRkadasLaR YanLis BiLgiLer vERiyoR
    Sadece SeBeke Kesici oLaRa KuLLaniLiyoR aRkadasLaR.

Su Anda F Tipi Ceza EvLeRine MahkuMLaR Cep TelEFONU Soksada Sebekesi KesiLiyoR BU Gibi SeyLeRde
    KuLLaniLiyoR

Ben 50.000 YtL ye aLiyoRum aRkadasLaR Eski PaRa BiRimi iLe 50 MiLyara aLiyoRum

Satmak isteyen aRkadasLaR ( 0506 ) 736 07 10 ) NoLu NuMaRadan Bana uLasabiLiRLeR..

Msn adResimde belboycocuk@hotmail.com

Lutfen Ciddi aLiciLaR aRasin aRkadasLaR
  • Kuyuya atılan taş ve çıkaramayan onca insan.

Sadece şu iki soruya cevap verin:

1- Bu madde o TV lerin, radyoların, lambaların, dikiş makinelerinin içinde ne görevle bulunuyor? Bir tüp görüntü verir, efendim bir transformatör görüntüyü sağlayan ışın tabancalarına yüksek voltaj sağlar vs vs. Bu TV lerin içinde olduğu iddia edilen madde ne işe yarar??? Herhalde TV lerin radyoların içinde dursun diye konulmamıştır sanıyorum?

2- Herkes 50 bin 100 bin veriyor, telefon numaraları mail adresleri uçuyor havada ama 1 kişi var mı, ben eski TV mi 50000 liraya sattım aha bu da parası diyen??? Ben rastlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robotica -- 14 Mayıs 2009; 15:03:22 >
  • quote:

Arkadaşlar aranan madde KIRMIZI CİVA DEĞİLDİR!.Aranan madde Almanların o yıllarda tv lerde radyolarda arabalarda löküslerde kullandığı BİR ALMAN FİRMASI TARAFINDAN FORMÜLÜZE edilen ve resmen LİSANLI Olan ESKİ TÜRK TV TAMİRCİLERİ tarafından STAR KESİCİ olarak bilinen küçük cam tüp içindeki SIVIDIR. SIVI PATENTLİDİR. İlk kullanım amacı Tv Radyo Hatta Araba ve löküs ve dikiş makinalarında Isınmadan dolayı oluşan Basıncı NÖTRleyerek patlamayı engellemektir. Şimdilerde bu kimyasal bileşenin kullanım alanları dedektörler, uçaklar ve nükleer enerjidir. Diyorlar ki: Madem bu kadar değerli NEDEN ŞİMDİ ÜRETİLMİYOR? Cevap: SİZ BANA COCA COLANIN AYNISINI (AYNI TAD da) ÜRETEBİLİRSENİZ BENDE SİZE BU SIVIYI YAPARIM ! Yani olay şu bu sıvıyı yapan firma 1970 lerde kapanmış formülüze eden kimyagerler ölmüş ve formül kayıptır. Eee siz elinizdeki COCA COLAYI bile laboratuvarda yapamazken BUNU YAPMAMIZI NASIL İSTERSİNİZ? Arkadaşlar Memleket TV ve Kontv Yöneticilerine sesleniyorum: Bu konu için Bir Elektronikçiyi çıkaracağınıza bir kimyagere sorsaydınızya ! O size açıklardı. Ayrıca YALANMI DOLANMI bulun resimdeki cam tüp içindeki sıvı olan parçayı Alıyormuyum almıyormuyum görürsünüz!

Eski Siyah beyaz tv, lambalı radyo, gaz lambasını 20.000 ytl ye filan alıyorlarmış duydunuzmu

Eee bu maddenin neresi 50.000 lira ediyor???

Ayrıca kimyager arkadaşım, bu maddenin içeriğini gelişmiş laboratuar koşullarında, cihazlarla tahlil de mi edemezsiniz??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robotica -- 14 Mayıs 2009; 15:00:03 >

• Eskicilerde, Hurdacılarda 20-30 Tl'ye bulursunuz. Gerek yok 20.000 Tl vermeye.
  • ne diyo lan bu millet..

100 TL'ye kadıköy bit pazarında satılıyor bu aletler.. ayrıca ümraniyede hurdacılarda 20 TLye bile veren var..

ne milyarından bahsediyorsunuz siz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rørø -- 14 Mayıs 2009; 15:18:22 >
  • quote:

bu vatandaşta bütün forumlarda aynı yazıyı yazıyor.arkadaşlar bunlar dolandırıcı.şimdi sizden 1000 liraya alıyor.bu söylentileri çıkarıp buna inanan insanlara da 10 bine satıyorlar.yani yapılan bu sakın ola inanmayın hepsi palavra.

• quote:

slm arkadaslar sıyah beyaz televızyon ların neden kıymete bındıklerını sızlere yzayım su anda askerıyenın kullanımıs olugu f16 adı altındakı savas ucaklarında ve cesıtlı askerıye araclarının ıcındekı cıhazlarda bu tv lerın ıcındekı cıhaz bulunmaktadır bu cıhaz sınyallerı bozmaktadır bızım turk mılletı boyle seylerı 200 yıl oncesınden takıp ettıgın ıcın gundemı sımdı bomba gıbı dusmustur sımdı bır sıyah beyaz televısyona ortalama 80 bınytl yanı 80 mılyar verılmektedır bu kadar onemlı olmasının sebebı dedıgım gıbı sınyallerı alt ust yapıyor sunu da syleyeyım eger satarken yakalanırsanız hapıs cazasına carptırılırsınız

tv nın para etmesı ıcın yapılacak deneyler
    1-- tv nın arkasına aynayı 10 dk elınızde tutunuz(tv pırıze takılmamalı) 10dk sonra aynaya bakınız sızı yamuk yumuk gosterıyorsa o tv para yapar

2-- tv nın uzerıne cep telefonunuzu koyunnuz ve telefonu arayınız eger telefon calarsa ıseyaramaz tv calmasda sızın telefonunuz mesgule duserse bılınkı elınızdekı tv 80 mılyar:d

arkadaslar bunları bılın rısk almak ıstersenız alın ama ıcerı dusersenız vay halınıze

gülüyorum ama ağzımla değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robotica -- 14 Mayıs 2009; 16:15:49 >

• arkadaşlar ben yıllardır tv tamir işiyle ugraşıyorum siyah beyaz tv de gördüm ama içinde bu dedikleri maddeden görmedim ve bugüne kadarda böyle bişey duymadım son 2 seneye kadar yok efendim içinde kırmızı civa varmış yok bomba yapımında kullanılıyormuş yok irandan gelmişler almaya yok israilden daha fazla veriyorlar diye bir sürü agızdan dolma yalan ve palavra bu devletin hiçmi istihbaratı yokta bu maddeyi onlar keşfetmeden israilliler ve iranlılar keşfediyor ve ülkemizde almaya çalışıyorlar yalan hepsi yalan kökü yalan inanmayın
  • abo forumu dolandırıcılar basmış
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.