Şimdi Ara

Eski sevgilimi unutamıyorum. Psikolojim berbat.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
2
Favori
7.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tam 634 gün oldu ayrılalı. Normalde bu yaz evlenecektik. Ne hayâllerimiz vardı. Beni terk etti. Tahminim ailevi sebeplerden.

Unuturum umuduyla hep bekledim, sabrettim. Ancak olmuyor. Hep aramasını bekledim. Sanırım nişanlanmış. Bu yaz da evlenir.

Ben ise perişan bir haldeyim. Ne yapsam düzelemiyorum. Yaşım 28. Yani tecrübesiz değilim.

Kalbimde bir sızı var bunu anlatamam. Nefesimi bile etkiliyor.

Aklımda hep güzel anılarımız var. Silinmiyor.

• Hocam benim 6 yıllık iliskim bitmişti. 23 yasindaydim beni terk ettiginde. Suan 29 yasima gireceğim. Bazen geceleri ansızın aklima duser,uykularim kacar. Hala bazen ruyalarimda gorurum. Seni baskalari gibi kandirmak istemem, onu ömrünün sonuna kadar unutamayacaksin. Ama yapman gereken sey, kendini alistirman lazim bu duruma. Ben cok hata yaptim. Ayrildiktan sonra hergun onu stalkladim, sosyal medyada her paylastigi seyden acaba benden mi bahsediyor diye umutlandim. Sevgilisi olduğunu öğrendiğimde yok ya sevgilisi yoktur ben ondan umudumu tamamen keseyim diye yapiyor diye kendimi avuturdum :) sonunda ne mi oldu ? Evlendi, onun gelinlikli fotoğraflarini gördüm. Eskiden hep onun baskasi ile evlenmesine dayanamam derdim, ama ne mi oldu dersin ? Koskoca bir hic. Uzulmedim mi ? Uzuldum ama o eskisi gibi darmaduman olmadim. Insan zamanla olgunlasiyor, ve bu yasadiklari ders oluyor. Sen de benim yaptigim hatalari yapmissin sanirim. Ben hatalarimin cezasini artik kimseye sevemeyerek ödüyorum. Inan bu dünyada hickimse boyle bir bedel odemek icin degmez. Cunku kizlar cok cabuk unutuyor, hemen baska birini bulup evleniyor. Biz ise sevdigimiz insani gozumuzde cok yuceltiyoruz. Onun siradan bir insan olduğunu unutuyoruz. Onu cok fazla dusunmemeye calis, gerekirse psikolojik destek al. Calismiyorsan bir ise gir, kendine hobi bul, sosyalles. Eger yalniz kalip kendini dinlersen hep onu düşünürsün, düşündükçe üzülürsünüz ve bu döngü böyle devam eder. Sen kendini yerken o kiz da hayatini yasar. Aci ama gerçek.

Sizi üzmek istemem ancak nasıl oluyor da ailevi sebepten ayrılıyor ki ?

Seven insanı dört duvar arasına kilitlesen bir yolunu bulup sana ulaşmaz mı ?

Sanırım nişanlanmış diyorsun, şuan neden ailevi sorunu olmamış ?

Yaşım 28 diyorsun muhtemelen ayrıldığınızda 26 yaşındaydınız, o yaşta bir yetişkinin ne yönden ailevi problemi olabilir ?

Kusura bakmayın böyle söylemlerim için ancak her şeyi düşünmek gerekiyor. Hepimizin bu türden bir ayrılığı olmuş olabilir benim de oldu. Sadece anılara bakarsan her gün üzülürsün. Bazı şeyleri başka yönlerden de düşünmek gerekiyor, senden yaş olarak küçüğüm ama az çok seni anlıyorum. Sadece anıları düşünürsen üzülmeye mahkum kalırsın.

Ayrılık sebebinizi bile bilmiyorsun çok kötü bir durum, tahmininizce ailevi sebepmiş. Bu gerçekten çok üzücü bir durum, bir insan neden ilişkisinin bittiğini bile bilmez mi ?

Ne olursa olsun canını sıkma ve düşünme aksi takdirde hep üzülen taraf olacaksın.

Belki de hiç unutamayabilirsin. Aklına geldikçe def etmeye çalış.

Ben de birini umutamıyorum.
    25 yaşındaydım, şimdi 33 yaşındayım. Araya en az 10 kişi girdi. Aradakilere de üzülüp unutamadığın oluyor ama esas kız hep o.
    Diğerlerine onun kadar üzülmüyorsun.

İçin o aklına geldiğindeki kadar cız etmiyor.

Daha bu gece rüyamda gördüm, acısı taptaze gibi oldu. (Ki bir kaç yıl antidepresan tedavisi görmüştüm, uyku, iştah ve aklımdan silememe yüzünden).

Normal hayatımda 1-2 kez uzaktan gördüğüm birilerini ona benzettim. Kalbim durup yığılacaktım yere.

Kimseye anlatamazsın, anlamazlar.

Unutmaya çalış, üstünde durma, daha kötüye gidiyor.
  • Bilemiyorum zor durum

• Dostum herkes bu acıları yaşıyor. Sadece senin yaşadığın bir acı değil bu. Ayrıldıktan sonra hataların var senin. Bazı şeyleri geride bırakman gerekiyordu. Ona ait ne varsa silmen gerekiyordu. Stalklamaman gerekiyordu ve boş kalmaman gerekiyor. Onu unutmak için bir faaliyet aktivitelere zaman harcaman gerekiyordu.

Ama anladığım kadarıyla başarısız olmuşsun.

Olayın üstünden 2 yıl geçmiş, sen kendi içinde bitiremediğin sürece burda sana kimse yardımcı olamaz. O şahsa anlam yükleyen sensin biz değiliz.

Anılar hiçbir zaman silinmez, unutulur ve ansızın aklına gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TRI CLICK 0.7 -- 2 Ocak 2021; 21:5:7 >
  • Allah başka dert vermesin.
  • Hocam niye tahmin ediyorsunuz , ayrılırken söylemedi mi sebebini ?
  • Kaç yıllık ilişkiydi? Geçmiş olsun hocam birini unutamamak çok zor ama böylesi hayırlıymış demekki :/

• Ben de iki gün öncesine kadar hemşire bir hanımefendi ile sevgiliydim. Şimdi artık konuşmuyor benle, unutamıyorum da onu.

• Sizi üzmek istemem ancak nasıl oluyor da ailevi sebepten ayrılıyor ki ?

Seven insanı dört duvar arasına kilitlesen bir yolunu bulup sana ulaşmaz mı ?

Sanırım nişanlanmış diyorsun, şuan neden ailevi sorunu olmamış ?

Yaşım 28 diyorsun muhtemelen ayrıldığınızda 26 yaşındaydınız, o yaşta bir yetişkinin ne yönden ailevi problemi olabilir ?

Kusura bakmayın böyle söylemlerim için ancak her şeyi düşünmek gerekiyor. Hepimizin bu türden bir ayrılığı olmuş olabilir benim de oldu. Sadece anılara bakarsan her gün üzülürsün. Bazı şeyleri başka yönlerden de düşünmek gerekiyor, senden yaş olarak küçüğüm ama az çok seni anlıyorum. Sadece anıları düşünürsen üzülmeye mahkum kalırsın.

Ayrılık sebebinizi bile bilmiyorsun çok kötü bir durum, tahmininizce ailevi sebepmiş. Bu gerçekten çok üzücü bir durum, bir insan neden ilişkisinin bittiğini bile bilmez mi ?

Ne olursa olsun canını sıkma ve düşünme aksi takdirde hep üzülen taraf olacaksın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi InspiredTiger -- 3 Ocak 2021; 0:55:13 >
  • O kızı unut daha aradan 1 sene geçmemiş başkasıyla evleniyor demekki sevmemiş o kadar kolay mı hemen başkasıyla evlenmek.Fazla duygusal olma.

• 26'sından sonra kadınların hemen nişanlanalım olayı nedir ya, dikkat edin 26-30 yaş arasında kadınlar 2-3 yıllık ilişkileri bitse bile 6 ay içinde nişanlanıyolar-evleniyolar. varoşça

• Lüzumsuz Adam kullanıcısına yanıt

Bana da sosyal medyadan direkt olarak "Evlenelim mi?" diye yazan çıkmıştı. Halbuki beni tanımıyordu bile.

• En iyi model vur kaç
  • Arabesk rape başla.

• DrakeMcCain kullanıcısına yanıt

bioya tıpfak 5-6/6 (kaçıncı sınıf olduğunu bilmiyorum) yazınca sürüsüne bereket hocam :D benim kuzen de çok ekmeğini yiyor bunun

• Hocam benim 6 yıllık iliskim bitmişti. 23 yasindaydim beni terk ettiginde. Suan 29 yasima gireceğim. Bazen geceleri ansızın aklima duser,uykularim kacar. Hala bazen ruyalarimda gorurum. Seni baskalari gibi kandirmak istemem, onu ömrünün sonuna kadar unutamayacaksin. Ama yapman gereken sey, kendini alistirman lazim bu duruma. Ben cok hata yaptim. Ayrildiktan sonra hergun onu stalkladim, sosyal medyada her paylastigi seyden acaba benden mi bahsediyor diye umutlandim. Sevgilisi olduğunu öğrendiğimde yok ya sevgilisi yoktur ben ondan umudumu tamamen keseyim diye yapiyor diye kendimi avuturdum :) sonunda ne mi oldu ? Evlendi, onun gelinlikli fotoğraflarini gördüm. Eskiden hep onun baskasi ile evlenmesine dayanamam derdim, ama ne mi oldu dersin ? Koskoca bir hic. Uzulmedim mi ? Uzuldum ama o eskisi gibi darmaduman olmadim. Insan zamanla olgunlasiyor, ve bu yasadiklari ders oluyor. Sen de benim yaptigim hatalari yapmissin sanirim. Ben hatalarimin cezasini artik kimseye sevemeyerek ödüyorum. Inan bu dünyada hickimse boyle bir bedel odemek icin degmez. Cunku kizlar cok cabuk unutuyor, hemen baska birini bulup evleniyor. Biz ise sevdigimiz insani gozumuzde cok yuceltiyoruz. Onun siradan bir insan olduğunu unutuyoruz. Onu cok fazla dusunmemeye calis, gerekirse psikolojik destek al. Calismiyorsan bir ise gir, kendine hobi bul, sosyalles. Eger yalniz kalip kendini dinlersen hep onu düşünürsün, düşündükçe üzülürsünüz ve bu döngü böyle devam eder. Sen kendini yerken o kiz da hayatini yasar. Aci ama gerçek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smalsrol -- 3 Ocak 2021; 3:8:1 >
  • Belki de hiç unutamayabilirsin. Aklına geldikçe def etmeye çalış.

Ben de birini umutamıyorum.
    25 yaşındaydım, şimdi 33 yaşındayım. Araya en az 10 kişi girdi. Aradakilere de üzülüp unutamadığın oluyor ama esas kız hep o.
    Diğerlerine onun kadar üzülmüyorsun.

İçin o aklına geldiğindeki kadar cız etmiyor.

Daha bu gece rüyamda gördüm, acısı taptaze gibi oldu. (Ki bir kaç yıl antidepresan tedavisi görmüştüm, uyku, iştah ve aklımdan silememe yüzünden).

Normal hayatımda 1-2 kez uzaktan gördüğüm birilerini ona benzettim. Kalbim durup yığılacaktım yere.

Kimseye anlatamazsın, anlamazlar.

Unutmaya çalış, üstünde durma, daha kötüye gidiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sing_a_song -- 3 Ocak 2021; 14:40:39 >
  • Olur ole seler
  • Gün saymış birde tecrübe diyor
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.