Şimdi Ara

Eski HP'si olup yeni bir HP alacak kullanıcıya 480TL'ye kadar para iadesi kampanyası. (89. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.749
Cevap
172
Favori
126.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: xyz35

HP iade kampanyası için seri no konusunda yardımcı olunur destek verilir.
    ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dohocan -- 22 Nisan 2020; 12:48:50 >
  • kampanya devam ediyor mu arkadaşlar?
  • eski bir hp bilgisayarım vardı, parçalar halinde duruyordu bir tek arka kapağı eksik başka bir yerinde acaba seri numarası yazar mı onu da bulamadım :) anakart üzerinde klavye iç kısmında bir sürü numara var ama seri numarası yok ..
  • HP ProBook 455 G6 8VV32ES bu üründe geçerli mi acaba bu kampanya ?
  • Kayıt tamamlayıp onay sürecini geçen var mı? 2 Nisanda kayıt olduk hala onay sürecindedir diyor.
  • HP
    255 G7 9hr32es02 Ryzen 3 2200u 4gb 256ssd 15.6" Freedos Taşınabilir Bilgisayar T05672B

bu üründe geçerli mi acaba?

Edit:G serileri kurumsal geçtiğinden geçersizmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi özket -- 14 Nisan 2020; 18:54:0 >
  • konuyu takip edenler için: para iadesini 2 hafta içerisinde aldım. pro ve elit serisi laptoplarda para iadesi yok, bunu müşteri hizmetlerini aradığınızda size bildiriyorlar. kampanyadan faydalanmak için aradığınızda laptopunuzun seri numarasını ve arızasını soruyorlar. sonrasında mail adresinize kayıt işlemini yapacağınız linkin maili gönderiliyor. buraya aldığınız laptopun modelini ve seri numarasını satın alma tarihi ve fatura seri numarasını, iban numaranızı girip faturanızı ekliyorsunuz. sonrasında başvunuzu takip edeceginiz bir link veriyorlar. benim hesaba para yatma süreci 2 haftayı biraz geçti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MaST3rLY kullanıcısına yanıt
    Aynı şekilde 2 Nisan’da yaptım bekliyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben 9 Nisan'dan bu yana bekliyorum hocam süre uzadı diyodum benden de fazla bekleyen varmış anlaşılan

• Ben de 9 Nisan'da yaptım hala bekliyorum.

• Arkadaşlar yapan var mı benim satın aldığım seri numarası vardı hp müşteri temsilcisi kullanmakta olduğum laptopun remini kendilerine atmamı istediler sizden istedikleri oldu mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mehmetgec -- 16 Nisan 2020; 18:24:26 >
  • Mehmetgec M kullanıcısına yanıt
    Benden yalnızca seri no ve product no istediler. Herhangi bir kanıt talep etmediler.

• mat3ja kullanıcısına yanıt
    peki bunu hangi gün yaptınız
    Yaklaşık 10 gün oldu.

• mat3ja kullanıcısına yanıt
    Peki ben size bir e posta adresi atsam yarın benim için arayabilir misiniz özelden bilgilerimi atabilirim
  • Osiris34 kullanıcısına yanıt
    Merhaba iyi günler bende amazon üzerinden bir laptop aldım ve bu kampanyaya katılmak istedim faturada seri numarası yazmamasına rağmen para hesabıma yattı yani endişe etmenize gerek yok
    Çok teşekkürler bilgilendirme için

• Osiris34 kullanıcısına yanıt
    Bu arada helen onay isleminde mi yazıyor ?

Ben 2 Nisan'da başvurdum hala onay islemei devam ediyor .

• 
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.