Şimdi Ara

Eski HP'si olup yeni bir HP alacak kullanıcıya 480TL'ye kadar para iadesi kampanyası. (87. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.749
Cevap
172
Favori
126.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HP iade kampanyası için seri no konusunda yardımcı olunur destek verilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • markinos kullanıcısına yanıt
    Hiç alakası yok siz destek hattını arayın kaydınızı açtırın.Ben pc aldıktan 2 gün sonra kayıt açtırdım.Fatura ile kayıt tarihi arasında 2 gün olmasına rağmen hp ödemeyi yaptı.
  • Kernel Panic kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba bu telefondan kayıttan sonra ilk email ne zaman geliyor?

Edit: 48 saat içinde gelecekmiş Müş hizmetleri öyle dedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Osiris34 -- 30 Mart 2020; 17:26:17 >
  • Osiris34 kullanıcısına yanıt
    Kayıt açtırdığınız anda geliyor aslında mail.Şimdi yoğunluktan 48 saat demiş olabilirler.
  • Kernel Panic kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim hocam. belki bana oyle denk gelmiş olabilir :)
  • Kod arıyorum yardımcı olabilecek var mı?
  • İade sistemi tam olarak nasıl çalışıyor, izah edebilecek biri var mı acaba?
    Sipariş geçmeden önce mi sonra mı?

• süpermiş

• X-GeN X kullanıcısına yanıt
    +1 ve tüm e ticaret sitelerinde hp marka bilgisayarlarda geçerli mi? eski hp marka ürünümüzü direk olduğu gibi veriyor muyuz yoksa seri numarasını mı veriyoruz nasıl oluyor bilen bir arkadaş aydınlatırsa bizi

• Seri numara ile hp müşteri hizmetlerini arayın,5 e basın ve kampanyadan yararlanmak istediğinizi söyleyin, sizi yetkiliye yönlendiriyorlar orda seri numaranızı alıp kontrol ettikten sonra mail adresinizi istiyorlar ve mailinize bir link gönderiyorlar linkteki form ve 2 ay içinde aldığınız yeni ürün faturası ile o linke başvuru yapıyorsunuz. 45 gün içinde formda tanımlanan hesaba para yatıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • muhta kullanıcısına yanıt
    Hocam öncelikle bilgilendirdiğiniz için teşekkürler. Ben bugün hp laptobun siparişini geçmeyi düşünüyorum.Yarın da ilk iş bahsettiğiniz işlemi yapacağım.

Yoksa, ilk başta seri numara kaydını yapıp maili aldıktan sonra mı sipariş versem daha sağlıklı olur? Farkeden bir durum var mı?

• mr.heda M kullanıcısına yanıt
    Bu başlığı açan kişi önce kaydı yapın demekte ama bir arkadaş yazmış ben aldıktan sonra kaydı açtım sorun olmuyor diye.
    Tam bilgim yok ama bence sıkıntı olmaz çünkü adamlar ürünü nezman aldınız diye sormazlar diye düşünüyorum. Arayıp sorsanız daha iyi olur.

• İade için kod varsa iletişime geçerseniz sevinirim

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fivestars -- 1 Nisan 2020; 11:54:10 >
  • muhta kullanıcısına yanıt

Sorun yaratırlar program koşullarında ve attıkları maillerde açıkça programa eski bilgisayarınızı kaydettikten sonra aldığınız bilgisayarı kaydedin diye belirtiyor. Ben konudaki güncel hp müşteri hizmetleri numarasını arayıp sormuştum önce bilgisayarı alıp sonra kampanyaya katılabilir miyiz diye vs adam hayır şartları karşılamazsınız dedi,

Sözün özü konuda zaten kod satan kişiler varki bende birinden alıp yaptım. Risk almadan önce kayıt açın sonrada ürünü alıp kaydedin, iade gelmeme riskini göze almayın açıkça kabul etmediklerini belirttikleri kişilerde var bu konuda...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• HP iade kampanyası için seri no konusunda yardımcı olunur destek verilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: mr.heda

Bu mesaj silindi.
    150 tl ye ilave 75 tl veriyorsa cok iyi

• erdemirci kullanıcısına yanıt
    Evet onu da kontrol ettim ikiside birbirinden farklı kampanyalar iyi denk geldi :)

• Beyler kampanyadan anlamam. Nasıl olur bilmem. Bende 1 adet kod mevcut. 20ye satıyorum. İhtiyacı olan dönüş yapsın.

• Ben hp laptop aldım yeni. Elimde birde eski laptop var ama şu an iade başvurusu yapabiliyor muyum acaba ?

• 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.