Şimdi Ara

Eski Hikaye | Buğra Gülsoy| TRT 1 (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
145
Cevap
3
Favori
5.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mr Xzibit

quote:

Orijinalden alıntı: Bilal0

quote:

aslında başlamadan önce uzun süre tanıtımı döndü kalitelide bir tanıtımı vardı ancak dizi hiç tutmadı yani 1.5 ratingi geçse bitmezdi belkide.

Dostum trt genelde ratinge o kadar önem vermiyor ilk sezonu garanti oluyordu dizilerin ama kaliteli dizileri bitiriyor nedense hep.

evet vermiyor ama bu dizinin ratingi gerçekten çok düşüktü 1 ile 0.5 gibi değişiyordu eğer 1.5 filan olsa bitmezdi ki 1.5 da çok ufak bir rakam.

doğrusu ben tutacağını bekliyordum ama olmadı.

İşte Trt ön yargısı yüzünden :(

• şu sıra günü değiştiğinden beri hiç izleyemedim son durum nedir
    yazın bakim
  • Lanet olsun ya haftaya final bölümü var . Bu TRT harbiden saf kendi ayağına sıkıyor. Yap şu diziyi 20:00'da bak nasıl izlenecek. Saat 22:30'dan sonra kimse dizi izlemiyor ki. Gerçekten şu TV de bi Eski Hikaye'yi bir de Arkadaşım Hoşgeldin'i severek izliyorum. Biri gitti zaten. Medcezir, Muhteşem Yüzyıl, Pis Yedili gibi saçma sapan diziler tutarken bu zamanın ötesindeki dizi neden tutmuyor. Sırf öpüşme ya da cinsellik yok diye rating almıyor. İşte bu sapık zihniyete nasıl bir dizi yapacaksın ki. Daya Esra Erol'u, Seda Sayan'ı gitsin. Yahu Zengin Kız Fakir Oğlan gibi saçmalığı uzattılar da uzattılar. Tam bi diziyi seviyorum yayından kalkıyor. LM'yi neden kaldırdılar ya da İşler Güçler ya da Behzat Ç.. Ne desek boş. Koy cinselliği, boyalı çıplak kadınları al sana rating. Kanallar ne yapsın halk ne isterse o. Neyse arkadaşlar 17 Bölümlük efsane bitti. Haftaya doya doya son bölümünü izleyelim artık...

• quote:

Orijinalden alıntı: BlueHawk*

Lanet olsun ya haftaya final bölümü var . Bu TRT harbiden saf kendi ayağına sıkıyor. Yap şu diziyi 20:00'da bak nasıl izlenecek. Saat 22:30'dan sonra kimse dizi izlemiyor ki. Gerçekten şu TV de bi Eski Hikaye'yi bir de Arkadaşım Hoşgeldin'i severek izliyorum. Biri gitti zaten. Medcezir, Muhteşem Yüzyıl, Pis Yedili gibi saçma sapan diziler tutarken bu zamanın ötesindeki dizi neden tutmuyor. Sırf öpüşme ya da cinsellik yok diye rating almıyor. İşte bu sapık zihniyete nasıl bir dizi yapacaksın ki. Daya Esra Erol'u, Seda Sayan'ı gitsin. Yahu Zengin Kız Fakir Oğlan gibi saçmalığı uzattılar da uzattılar. Tam bi diziyi seviyorum yayından kalkıyor. LM'yi neden kaldırdılar ya da İşler Güçler ya da Behzat Ç.. Ne desek boş. Koy cinselliği, boyalı çıplak kadınları al sana rating. Kanallar ne yapsın halk ne isterse o. Neyse arkadaşlar 17 Bölümlük efsane bitti. Haftaya doya doya son bölümünü izleyelim artık...

+sonsuz.

• quote:

Lanet olsun ya haftaya final bölümü var . Bu TRT harbiden saf kendi ayağına sıkıyor. Yap şu diziyi 20:00'da bak nasıl izlenecek. Saat 22:30'dan sonra kimse dizi izlemiyor ki. Gerçekten şu TV de bi Eski Hikaye'yi bir de Arkadaşım Hoşgeldin'i severek izliyorum. Biri gitti zaten. Medcezir, Muhteşem Yüzyıl, Pis Yedili gibi saçma sapan diziler tutarken bu zamanın ötesindeki dizi neden tutmuyor. Sırf öpüşme ya da cinsellik yok diye rating almıyor. İşte bu sapık zihniyete nasıl bir dizi yapacaksın ki. Daya Esra Erol'u, Seda Sayan'ı gitsin. Yahu Zengin Kız Fakir Oğlan gibi saçmalığı uzattılar da uzattılar. Tam bi diziyi seviyorum yayından kalkıyor. LM'yi neden kaldırdılar ya da İşler Güçler ya da Behzat Ç.. Ne desek boş. Koy cinselliği, boyalı çıplak kadınları al sana rating. Kanallar ne yapsın halk ne isterse o. Neyse arkadaşlar 17 Bölümlük efsane bitti. Haftaya doya doya son bölümünü izleyelim artık...

+sonsuz hocam severek izliyordum yemin ediyorum kafayı üşüteceğim bitecek diye

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Vay be bitti dizi. Ama gerçekten kaliteli bir diziydi. Senaryosu, oyuncuları sağlamdı ama tutunamadı ne yazık ki. Umarım klasik hikayeleri takip etmeyen bu şekilde beklenmedik şekilde hikayeyi işleyen benzer diziler görürüz gelecek zamanlarda.
  • Efsane bitti. Finale o kadar çok şey sığdırmışlar ki gerçekleri öğrendikçe şaşırıp durdum. Şu halde bitirmeseler 2-3 sezon rahat çıkarmış. Bu arada Mete nasıl ölmedi onu anlayamadım.
  • Güzel olan her şey neden bitiyor ya. Senaryo olarak oyunculuk olarak üst düzey bir diziydi. Zaten kötü olsa muhtemelen çok rating alır devam ederdi. Finale gelirsek türk dizileri içinde çekilmiş belki de en dolu finaldi. Efsane Behzat Ç. nin bile finali sönüktü ama Eski Hikaye'nin tam bir finaldi.

• son sahnede mete'nin ölüp ölmediği de net değil benim görüşüm isteyen istediği şekilde inansın finale demişler
  • Forumda bile konusu tutmamış bir dizi. Bu insanlara dayayın medceziri, arka sokakları. Çünkü insanlar derin senaryoları anlamıyor. Finalde gördük ki acayip derin bir senaryo varmış. Meğer bilmediğimiz ne çok şey varmış. Harbi harbi final oldu. İbrahim Ferhat meğerse Mete'yi denemek ve onu yetiştirmek için uğraşmış. Ama finalde çok kişi öldü. Mete vurulduğunda nasıl olur bu falan dedim hatta Pamir ile Asiye teyze yemek yerken de öldü sandım ama o Türkan ile gezmelerdeymiş
  • Cidden aklım almıyor böyle bir yapım nasıl bitirilir? Apar topar final yapılmasına rağmen senaryo çok sağlam işlendi demek ki dizi başlamadan hikaye baştan sona belliymiş. Dizi bitmese devam etse bunları yedirerek hikayeyi bozmadan uzatabilirlerdi. Yazan kişinin eline sağlık valla.
  • ilk 16 bölümü 1 haftada izledim bitirdim. Böyle bir diziyi fark etmediğim için kızdım kendime. Trt'nin yakın zamanda attığı 3. kazık oldu Leyla ile Mecnun, Şubat ve Eski Hikaye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: şekilli otomat

ilk 16 bölümü 1 haftada izledim bitirdim. Böyle bir diziyi fark etmediğim için kızdım kendime. Trt'nin yakın zamanda attığı 3. kazık oldu Leyla ile Mecnun, Şubat ve Eski Hikaye.

Konuya Şubat dizisinden bahsetmek için girmiştim benim yerime yazmışsın Cidden yazık oldu bu 3 yapıma. Leyla ile Mecnun aslında uzun sürdü ama sonradan bitirildi ona rağmen yazık oldu çünkü gerçekten eğlendirmesini biliyordu. Şubat dizisi de Eski Hikaye'ye benzer şeyi yaşadı. O da çok kaliteli bir yapımdı bana göre. Hatta Duble rolünden dolayı Nadir Sarıbacak'a hayran kalmıştım Hikaye işleyişinden dolayı Eflatun Film'in yaptığını sanmıştım diziyi(Şubat, Leyla ile Mecnun ve Ben de Özledim dizisinin yapımcı şirketi) ancak ARC Film tarafından yapılmış Eflatun Film'den tekrar Şubat tarzı bir film bekliyorum her ne kadar 3 dizisi de yayından kaldırılmış olsa da

• şubat karakterler ve hikaye işlenişi olarak çok iyiydi. Roman okur gibi hissediyordum şubat'ı izlerken. Özellikle dediğin gibi duble ve deli döktürüyordu. Gerçi deli burda da cengiz timuçin olarak döktürdü
  • quote:

Forumda bile konusu tutmamış bir dizi. Bu insanlara dayayın medceziri, arka sokakları. Çünkü insanlar derin senaryoları anlamıyor.

nokta .
  • Efsaneydi resmen final çok ölen oldu Ragiba yazik oldu şey şey. Ama beni en çok pamirin cengizi öldürmesi sasırttı. Ne olaylar dönmüş megerse hala daha düşünüyorum. Ya herkes öldü nasıl is belli değil.bu arada kese iyi is cikardi boztepeli boştepeli oldu. İyiydi ya çok iyiydi final.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler bu dizilerin ücreti suyla ödenmiyor üstelik şubat eski hikaye gibi diziler oldukça maliyetli. Yapımcı maliyeti karşılayamadığı zaman bitiriyor mesela şubat. En azından final bölümü izleyebildiğimiz için sevinmeliyiz
  • TRT hangi diziyi sevsek bitiriyor saçmasapan dizileri nerdeyse 10 sezon devam ettiriyor.

Mor Menekşeler, Şubat, Leyla ile Mecnunan sonra Eski Hikayey de bitirdi yerine berbat bir lkara propaganda dizisi yayınlıyor.

Sana verdiğim her kuruş haram olsun TRT

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi etimonster -- 13 Şubat 2014; 11:44:59 >
  • quote:

beyler bu dizilerin ücreti suyla ödenmiyor üstelik şubat eski hikaye gibi diziler oldukça maliyetli. Yapımcı maliyeti karşılayamadığı zaman bitiriyor mesela şubat. En azından final bölümü izleyebildiğimiz için sevinmeliyiz

Şu anda oynayan kaliteli tek dizi yok.

Onların parası da suyla ödenmiyor bizim elktrik payı ve vergilerimizle ödeniyor.
  • Şubatı da çok severdim çok farklı bir diziydi o da ama onun başı sonu belli değildi. Tam çözülmedi olaylar bana göre.
    Eski Hikayede ise başı sonu belli olduğu için tam kıvamında bitti dizi. Ama keşke bi 30-40 bölüm sabretseydiler.
    Finale gelince
    Mete bence öldü, türkanın hayali gibi bişeydi en son izlediğimiz. ragıbın ölüp metenin yaşaması saçma olurdu. ibrahim ferhatın da kötü bir adam olduğunu ve ölmediğini tahmin ediyordum ama çok daha detaylı derin bir hikaye çıktı karşımıza. Karikatürün intikamı da Metenin içeri girip boştepelinin tak diye eline sıkması da efsaneydi. Finali güzel çekmişler.

Harbiden unutulmayacak bir hikaye oldu bu. Levent Cantek'in yazdığı başka bir dizi olursa onu da takip ederim artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reojuve -- 13 Şubat 2014; 9:54:43 >

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.