Şimdi Ara

Eski Hikaye | Buğra Gülsoy| TRT 1 (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
3
Favori
5.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: etimonster

quote:

Orijinalden alıntı: Mr Xzibit

beyler bu dizilerin ücreti suyla ödenmiyor üstelik şubat eski hikaye gibi diziler oldukça maliyetli. Yapımcı maliyeti karşılayamadığı zaman bitiriyor mesela şubat. En azından final bölümü izleyebildiğimiz için sevinmeliyiz

Şu anda oynayan kaliteli tek dizi yok.

Onların parası da suyla ödenmiyor bizim elktrik payı ve vergilerimizle ödeniyor.

Neden izlemediğin dizileri kalitesiz diye kestririp atıyorsunki böyle bitmesün izliyorum mis gibide dizi.

Sen bitirdikleri için verdiğim vergiler haram zıkkım olsun diyor başkasıda zarar eden işi devam ettirdiği içün haram zıkkım olsun dyor aslında herkes her koşuldu haram zıkkım olsun diyor. Aradaki dengeyi sağlamak zor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• senarist twitterda mete ölmedi yazmış. Ragip da olmeseydi daha mantikli olurdu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: reojuve

senarist twitterda mete ölmedi yazmış. Ragip da olmeseydi daha mantikli olurdu.

aynen yav ragıp ın başı kel mi
  • boztepeli vuruluşu
    karikatürün intikamı

çicekçiiii
    metenin babası olması
    çok fenaydı neyse yedik içtik eğlendik kalın salıcakla

• şimdi düşünüyorum da ibrahim ferhat'ın kötü karakter çıkması bile diğer dizilerden farklı yapıyor eski hikaye'yi. ezel'de bile eyşan'ı aklamışlardı resmen son bölümde
  • İzlediğim gerek hikaye olsun gerek işleyiş olsun kaliteli dizilerden biriydi . Yabancı diziler gibi derin bir hikayesi vardı . Keşke bitmeseydi fakat yukarda da denildiği gibi maliyeti çok tutan dizilerden ve reyting de az olunca...

• 17 bölümlük Efsane, bitti.
  • tüm karakterler başka dizide buluşsa çok sevmiştim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: etimonster

quote:

beyler bu dizilerin ücreti suyla ödenmiyor üstelik şubat eski hikaye gibi diziler oldukça maliyetli. Yapımcı maliyeti karşılayamadığı zaman bitiriyor mesela şubat. En azından final bölümü izleyebildiğimiz için sevinmeliyiz

Şu anda oynayan kaliteli tek dizi yok.

Onların parası da suyla ödenmiyor bizim elktrik payı ve vergilerimizle ödeniyor.

Neden izlemediğin dizileri kalitesiz diye kestririp atıyorsunki böyle bitmesün izliyorum mis gibide dizi.

Sen bitirdikleri için verdiğim vergiler haram zıkkım olsun diyor başkasıda zarar eden işi devam ettirdiği içün haram zıkkım olsun dyor aslında herkes her koşuldu haram zıkkım olsun diyor. Aradaki dengeyi sağlamak zor.

TRT ye vergimle destek olan bensem haram da edebilirim.

Biribirinin aynısı onlarca dizi saçmasapan yanlı haberler aynı görüşte 3 yandaşların sözde tartışma programları.

Aykırı ya da farklı bir şeye tahmamül etme kaldır yayından Ör. LM

Bize de yılda tonla para ödeyen birilerine de bir diziyi çok görmesinler.

• Fox'ta tekrar başlayacakmis doğru mu?

• zannetmiyorum hocam. oyuncular başka yerlerde çalışmaya başladılar tekrar birleşme gibi bişey olmaz büyük ihtimalle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: reojuve

zannetmiyorum hocam. oyuncular başka yerlerde çalışmaya başladılar tekrar birleşme gibi bişey olmaz büyük ihtimalle.

Esra karakterindeki Damla(Soyadını hatırlamıyorum) boynu büküklerde sanırım. Umarım başka bu tarzda güzel bir dizi olur.
  • Beni en çok etkileyen, en çok sevindiren, en çok hüzünlendiren final.

Cengiz'in yaşadığı gibi ölmesi, İbrahim Ferhat'ın hakettiğini bulması, Kese'nin intikamı, Boztepeli'nin kibrinin içinde boğulması, Ragıp'ın ölmesi, Pamir ile Asiye Teyze'nin Mete'siz kahvaltı yapması, Ömer ile Zeynep'in hayallerini gerçekleştirmeleri ve sonunda sevenlerin, Mete ile Türkan'ın kavuşması...

Harikasın be TRT.
  • bitmeyedi iyi be şuanki birçok diziden kaliteliydi
    TRT
  • quote:

Orijinalden alıntı: hopaa

bitmeyedi iyi be şuanki birçok diziden kaliteliydi
    TRT

Haklısınız da TRT böyle işlere iş açısından bakıyor. Halkımız sağolsun saçma sapan dizileri izleyerek ülkede ki dizi sektörünün gelişmemesi için gerçek çaba veriyorlar.
  • Ulan bu tarzda başka dizi çıkarmadılar ya.

Buğra Gülsoy'un oynadığı diziye bak hele. Aşk yeniden . Bu ne lan!?

Geri istiyorum bu diziyi. Baştan başlatın !!!!

Onca saçma dizi tuttu seyredeni bol bol.

Bu dizi hakkettiği yeri bulamadı.

Neyse :( #EskiHikayeÖlümsüzdür #KahrolsunFox #GençlikDizisiİstemiyoruz

• Sırf Funda Eryiğit var diye izledim bu gece bitti ve benim efsanelerim arasına çoktan girdi her şeyiyle efsaneydi.

Bu Vicdan denen kişi Berkes çıkar diye bekliyordum bizim Tombalacı çıktı be ya hiç beklemiyordum.

İbrahim Ferhat'ın ölmediğini düşünüyordum da böylesine kötü çıkacağı aklımın ucundan geçmezdi.

Pamir'in istihbarat adına çalışması ters köşenin kralıydı muazzamdı.

Kese'den bi dümen bekliyordum da Murat Boztepeli'nin fişini çekmesi harika oldu valla.

Poyraz Karayel dizisi ile hastası olduğum Funda Eryiğit var diye bu diziye başladım ve iyi ki izlemişim böylesine bir efsane diziye harbiden yazık etmişler her şeyiyle çok güzeldi. Poyraz Karayel'den sonra en sevdiğim dizi oldu muhteşemdi gerçekten.

• Muazzam bir diziydi. İnanılmaz bir kurgu vardı.

Buğra Gülsoy ve Funda Eryiğit çok doğal oynuyordu. İkilinin sahneleri harikaydı. Angaralı Ragıp da adamdır.

Pamir'i en başından beri seviyordum. Ters köşesi beni cidden memnun etti. Şok oldum resmen.

Kese'yi pek sevmesem de Boztepeli'nin işini bitirmesi efsaneydi.

Esra'ya da lanet olsun. En uyuz olduğum tiplerden.

Vicdan'ın İbrahim Ferhat ile birlikte olması aklıma bile gelmezdi.

Keşke dizi mutlu sonla bitseydi. Ragıp'ın ölmesi iyi olmadı. Mutsuz bitti.

Şunu da şuraya bırakalım. Efsane müzik;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0CCF51958 -- 27 Şubat 2017; 18:25:17 >

• Vay be.. 17 bölümlük efsaneydi resmen bütün karakterlerin konumu birbiri ile uyumu verilen duygu muazzam dı klişelerden uzak efsane bir diziydi

• Harika bir diziydi. Oyuncular da kaliteliydi. İzlemeyen herkes izlemeli.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.