Şimdi Ara

Eski Casio Modellerimiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

En eskiden başlayayım.
    Casio M-1230 (1980 yılında çıkmış)
    Babamdan bana kalan saat. Saat hiç darbe almadı ama uzun süre çekmecede bekledi ve artık karartı olan yeri göstermiyor. 5-6 Farklı melodisi var.

Casio CA53W (1984 yılında çıkmış)
    Hesap makineli ve anaokulundan itibaren başlayıp 2004 ortaokul ikinci dönemine kadar kullandığım saattir. Bende yeri inanılmazdır. 2000De kasa değişimi yaptırarak bu gri görümünü aldı. Ebaydan klasik siyah versiyonundan bir tane sipariş vereceğim.

Casio DBC61x serisi kasanın üstüne bakmadım. Netten seri no baktığım için şimdilik böyle kalsın.
    Abimin saatiydi. Küçükken o uyurken kolundan söküp kendime takardım. Sonradan sabah tokatı yerdim.
    Gece tuşları foaforlu olduğu için parlardı. Benim değildi ama sahiplenirdim saati.

Casio abx 23ud-8evzdf
    Ortasonda artık emektar hesap makinalı saatimi bununla değiştirdim. Swatch YCS410GX aldıracaktım(fotosuna bakınca gerçekten güzelmiş hala satılıyor alabilirim) ama o saatçide abx modelini görüp hem analog hem dijital olunca aşık oldum saate.
    2004Ten 2011e kadar bana eşlik ve üniversitede edifice serisine geçiş yaptım.

Elektrikler yoktu flashla çekmek zorunda kaldım.
    aralarında tek çalışmayan gri kasalı hesap makineli olan. Arka kasası az yamuktu. Su kaçtığı için iç kısmı paslanmıştı.

Eski Casio Modellerimiz

Böyle eski saatleri olanları konuda görmek isterim.

• Hocam Merhaba,
    Şu üzerinde gitar resmi olan melodiliyi bana satar mısınız?
  • alibaba A kullanıcısına yanıt
    Hocam ne yapacaksınız bozuk saati
  • Ekran gidikmiş sonra farkettim.
    Bende anısı olan bir saat.
    Olsun belki ekranını da ayrı bulurum :)
  • Banada casio dbc 61 lazım elınde olan benımle dm uzerınden ıletısıme gecerse sevınırımEski Casio Modellerimiz
  • casio dbc 61 kimseds yok mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıkı bir Casio hastasıyım. Eski ve yeni halde 8 adet saatim var. Hepsi dijital. 1 tanesini oğluma hediye ettim. Başka birini kızıma hediye ettim. Bana kalan 6 taneyi değiş değiş takıyorum. Şu anda kolumda olan Casio DBC-62 model.

Bendeki saatler.

Fotodakiler soldan sağa sıra ile.

1. Casio DBC-62
    2. Casio DB-520'nin plastik versiyonu. Modelini hatırlayamadım. DB-520 ile birebir aynı özelliklere sahip.
    3. Casio DB-520
    4. Casio DB-360
    5. Casio A-500wa
    6. Casio CA-53
    7. Casio A-700w (Kızıma hediye ettim)
    8. Casio DB-380 (Bu saat fotoda yok. Oğluma hediye ettim)

Not: Bu fotoğraf başka bir siteden alıntı demeyin. Çünkü o siteye de ben yükledim.Eski Casio Modellerimiz 

Eski Casio Modellerimiz

• topaz42 kullanıcısına yanıt
    saatler güzelmiş, en sağdaki ve yanındaki klavyeli olanın benzerleri vardı bende, birini kaybettim öbürü duruyor ama camında yoğun çizikler var
    saatçi ler bu tür saatlerin camını değiştiriyorlar mı biliyormusunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gael -- 7 Ocak 2023; 9:19:28 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gael kullanıcısına yanıt

Eski modellerin camlarını zaten bulamazsınız. Camı da tek başına satmazlar zaten. Kasa olarak satılır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.