Şimdi Ara

Eşime uygun notebook

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Eşime yılbaşı hediyesi olarak hem işyerinde hem de evde kullanabileceği bir notebook almak istiyorum. Yapacağı şeyler iş yerinde ofis programları kullanmak ve orta ağırlıkta işle ilgili birkaç program çalıştırmak (programlar iyi optimize olmadığı için açılışta biraz kasıyor iyi bilgisayarda bile). Evde ise Facebook'ta gezinecek, Youtube'da video izleyecek, arada bir de HD film izleyecek.

Bu işleri görecek en ucuz notebook nedir benim için? Bir tane de SSD alacağım içine, SSD ile beraber maksimum bütçem 1600-1700 lira.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Teşekkür ederim hocam, bir bakayım akşam bunlara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özellikle taşıyacaksa Asus'un Zenbook serisini öneririm. Yeni modelleri kontrol etmek lazım ancak 3 yıldır günde 8 saat kullandığım ultrabook henüz bir kez bile mavi ekran vermedi.Ağırlığı da 1.2 - 1.5 kg civarındaydı yanlış hatırlamıyorsam.

SSD'li modeli var mıdır bilmiyorum ama kasası çok çok ince ve zarif olduğundan siz ekleyemeyebilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/lenovo-g5070-i5-4210u-4g-500gb8g-sshd-156-w81-P69748852

Ev ve iş kullanıcısı için çok uygundur. üstünde 8gb dahili ssd' de bulunmaktadır. Bakmanı tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.