Şimdi Ara

Esenler otogardan taksime nasil gidilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
32.566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 5 gibi eserler otogarda olacagim. Taksime nasil gidebilirim. İstanbulu bilmiyorum cok. 85T varmis internette buldum ama anlayamadim. 9da tekrar esenler otogarinda olmam lazim acil yardim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İnince kime sorsan söyler zaten

• en hızlı esenler otogarındaki metrodan gidebilirsin, esenlerden yenikapıya geçersin oradan da taksime aktarma yaparsın.
  • Otobüsle gidemessin otogarın içindeki metroya bin yenikapı durağında in.Oradanda taksim metrosuna bin en kısa yol bu.
  • Kaç dk giderim.bir de geri dönüşünü ayni güzergahtan metro var mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strabon45 -- 20 Ağustos 2016; 14:42:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: attention_kulali

5 gibi eserler otogarda olacagim. Taksime nasil gidebilirim. İstanbulu bilmiyorum cok. 85T varmis internette buldum ama anlayamadim. 9da tekrar esenler otogarinda olmam lazim acil yardim

Hocam biz İstanbul Seyehatle Esenler Otogara gidiyorduk orada onların küçük minibüsleri var Çapa'ya kadar götürüyor ordan Sirkeciye geçmiştik ordan da yürüyerek gitmiştik
  • Direk otobüs var da o saatte 1 saatten fasla sürer metroyla aktarma en mantıklısı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende İstanbul seyahatle gidiyordu su an. Capadan sirkeciye nasil giderim taksime yakin mi

• çapadan tramwaya bin kabataş yönüne. son durak kabataşta in. kabataş - taksim finiküler hattı var direk taksime çıkar.
  • 83O lar gidiyo hocam
  • 5te otobüse falan binilmez kardeş. metroyla yenikapıdan aktarma yap. yarım saatten biraz uzun sürer.

• Yav saat 5te otobüs-servis kullanmasını söylüyorsunuz çocuğa. O saatte istanbulun trafiği bambaşka olur metro kullan 30-35dk sürer

• Anladim. Geri dönüşü nasil yapabilirim

• metro kullan yine aynı şekilde dön
    otogarın içindeki metronun son durağı yenikapı,yenikapıdan taksim metrosuna aktarma yapıyorsun 2 durak sonra taksim aynı şekilde geri dönüyorsun en temizi budur
  • Teşekkürler herkese

• İstanbul seyehatin taksime servisleri vardı en son

• quote:

Orijinalden alıntı: attention_kulali

Bende İstanbul seyahatle gidiyordu su an. Capadan sirkeciye nasil giderim taksime yakin mi

Çapadan Metrobüse binin hocam biz kamera almak için Sirkeciye gitmiştik ordan yürüyerek gitmiştik Taksime kadar yakındı 10 15 dakikada gidersiniz yürüyerek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spinazola -- 20 Ağustos 2016; 18:01:31 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.