Şimdi Ara

Ersun Yanal : Ben Fenerbahçeliyim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
1
Favori
2.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tekrar gelse keşke.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ingoshi

quote:

Orijinalden alıntı: august landmesser

"Aziz Başkan ile aramda bir sorun yok. Aziz Yıldırım'a herkesten çok üzülüyorum."

çık desene fenerbahçenin en büyük sorunu aziz yıldırımdır o gitmediği sürece Fenerbahçede görev almam mümkün değil diye....
    bu adamın göreve gelmek için söylemeyeceği şey yok,

Bos yapma. Adamin o kadar anlattigi seyden bunu mu anladin?

sen boş yapma da
    bu adamın bu aziz yıldırım aşkı nerden geliyo anlat onu dinleyelim
  • Ersun yanal'ın başarısını ve oynattığı futbolu takdir ediyorum . Lakin bu başarıyı sadece oynattığı futbola bağlamamak lazım .

Eğer Nisan da şampiyon olduysak bunda uzatmalarda aldığımız puanlarla ve Mancini'nin deplasmanlarda takımı trolleme ahlakı ile oldu

Sadece iyi top oynattı Nisan da şampiyon olduk demek objektiflikten uzak oluyor .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kataffaz

Ersun yanal'ın başarısını ve oynattığı futbolu takdir ediyorum . Lakin bu başarıyı sadece oynattığı futbola bağlamamak lazım .

Eğer Nisan da şampiyon olduysak bunda uzatmalarda aldığımız puanlarla ve Mancini'nin deplasmanlarda takımı trolleme ahlakı ile oldu

Sadece iyi top oynattı Nisan da şampiyon olduk demek objektiflikten uzak oluyor .

Uzatmalarda atılan gollerle şampiyon olursun zaten. Bu vazgeçmediğin anlamına gelir. Maçı istediğin anlamına gelir. O maçlarda hiç bir zaman topu şişirmedik. Ayağa ve ceza sahası içine oynadık. En basiti K.Erciyes maçı. Erciyes kontraya çıkarken Egemen harika aldı ve ayağa oynadı. Orta sahadan ceza sahasına şişirmek yerine Kuyt'a verdik ve ceza sahası içinde en az 3 - 4 Fenerbahçeli oyuncu vardı. Orta ve gol ile 2 - 1 yaptık. Şimdi 3 - 1 öndeyken son dakikalar gol yememeye çalışıyoruz

• Kataffaz kullanıcısına yanıt
    Uzatma da puan almanın sırrı iyi kondisyona ve mücadeleye bağlıdır. Bunun mimari da Ersun Yanaldır. 75 de maçı bitirince başarı hocanın 90 da atıp bitirince başarı başkasının mi oluyor.

• bir yanda Aykut gibi futbol cahiline verilen krediye alınan futbolculara bak bir yanda tarihin en erken şampiyonluğunu yakalayıp cezalandırırılan Ersun Yanala bak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

Uzatma da puan almanın sırrı iyi kondisyona ve mücadeleye bağlıdır. Bunun mimari da Ersun Yanaldır. 75 de maçı bitirince başarı hocanın 90 da atıp bitirince başarı başkasının mi oluyor.

Aynı hoca , benzer sistem , kaliteli oyuncular ama Trabzon da attıramadı işte . Benim sözüm başarısına değil , Fenerbahçe o sene gene şampiyon olurdu ama belli bir şans faktörü olmasa Nisan da değil Mayısta olurdu .

Futbol da şans faktörü önemli . Ersun hoca iyi oynattığı kadar da şanslı bir hocaydı .

Birde şunu da unutmamak lazım bu ülkede hangi takım iyi giderse ( son 2 yıldır Beşiktaşta olduğu gibi ) rüzgar hep onun olduğu yönde eser . Ersun hoca ona da sahipti .
  • Kataffaz kullanıcısına yanıt
    Öncelikle ben şans faktörünü düşük görüyorum. Takımın mücadele gücü ligin üstündeydi. Silindir gibi 90 dakika boyunca rakipleri bunaltıyorduk. Kadro yapısı çok uygundu hocanın oyununa. Bu sebepten rahat şampiyon olduk. Tabii ki ufak nuanslar etki eder Mayıs mi Nisan mi. Bir hafta sonra şampiyon olurdu en fazla.

Gelelim TS işine. Başarısızdi Evet. Ama TS ile FB bambaşka camialar. Bizim genlerimizde hücum futbolu var. Zico başka takıma gidince olamadı başarılı. Daum olamadı. Ten uyumu çok önemli. Bu adamların kenarda oluşu bile takımın siluetini değiştiriyor. Çok iyi taktisyen değil zaten Ersun. Zico da değildi. Ama yaptıkları teknik direktörlük bize çok uygun. "Burası Kadıköy burdan çıkış yok" soylemini sahaya en iyi yansitacak hocalar bunlar. Zaten psikolojik olarak 1-0 önde başlıyoruz bu tarz Hocalar ile.

Yalnız son durum ile alakası yok. Ikı senedir BJKnin kolladığınin 10 da 1 kollanmadik o sene. Arkamızda rüzgar filan da yoktu. Avrupa'dan men yemiş takımın arkasında ne tür bir rüzgar olabilir ? Karşıdan müthiş bir olumsuz rüzgar vardı camia üzerinde. Ama Ersun hocam ile bunu bile aşıp çok başarılı bir sezon geçirdik.

• baloooonnnnnn gel gel senin balonun bir kez daha patlasın aykut bundan iyi hoca
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mishakal

Ersun Yanal bizi 1 ay öncesinden şampiyon yaptı biz gönderdik.

Aykut Kocaman takımı kaosa götürüyor yine takımın başında.

Ah be Aziz Başkan yaptığın iş mi senin ?

Yahu ona bakarsan Aykut çok daha fazlasını yaptı , futbol hayatında ki şampiyonlukları geçtim hocayken avrupada ve lig de daha fazla şey yaptı Ersundan.. Evet kesinlikle Ersun Yanalı isterim o ayrı ama Aykut da çok şey verdi bu klube unutmayın...

Yalnız şu an ki kadro cidden çok kötü Ersun da gelse hiçbir fark olmazdı.. Takımda golcü yok bikere. Bakın izleyin maçları takımın pas yapmasında sorun yok hatta en çok pas mı en topa sahip olmamı ne biziz ama ceza alanını geçtiğimizde skor olmuyor.. Golcülerimiz den fazla gol attı orta saha kanatlar hatta defans bile ve buna rağmen Beşiktaştan fazla golümüz var buna rağmen düşünün.. Ama daha çok gol yemişiz gol yememizin sebebi aslında gol atamamamız.. Öne geçince daha fazla zorlamayıp defans a çekiliyoruz ve gol yiyoruz.Eğer iyi bir golcümüz ve golcülerimiz olsa o anda defans a çekilmek değil daha fazla saldırırız ama yok Aykut da bunu biliyor.Bu takımı Ersun falan değil golcü çözer..

Ha Ersun hoca gelsin kesinlikle isterim ama şu anda takımın sorunu Aykut değil...

• Devian kullanıcısına yanıt
    Takımda nasıl golcü yok hocam? Soldado,Janssen,Fernandao,Giulaino bu adamlardan verim alacak bir hoca lazım. Webo, teneke bağlayarak yolladığımiz Emenike ile filan oynuyordu Ersun hocam. Janssen gayet kaliteli forvet. Sırtı dönük alıyor, dönüyor, dağıtıyor. Çift forvet ile oynasak coşar. Soldado transferini çok yanlış bulsam da o da çift forvet de iş yapar. 433 olmayacak takıma 433 oynatirsa tabii olmaz. 352 veya 41212 yapsa takım daha iyi olacak. Valla ben Vitor dönemi de dahil forvet rotasyonu olarak bu seneyi seçerim. Şu an oyunculardan verim alamayan bir hocamız var. Sorun Aykut değil demek komik. Oyuncuları geri yaslayan kim ? Janssen ceza sahasında top ile buluşamiyorsa bu oyun mentalitesinde hata vardır.

• Aziz ölesiye kadar başkan olur, Aziz başkan olduğu müddetçe Ersun gelemez. Kendinizi kandırmayın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bıktım ulan bıktım. takıma teknik direktör lazım ya herkesin fenerbahçelilik damarı tutmuş. yahu kardeşim bu takımın fenerbahçeliye ihtiyacı yok. bu takımın teknik direktöre ihtiyacı var.

aykut fenerli mi? herkes öyle söylüyor. ersun fenerli mi? o da öyle söylüyor. ee bunlar babasının hayrına mı çalıştırıyorlar takımı? para almıyorlar mı kulüpten? bildiğim kadarıyla hepsi parasıyla yapıyor bu işi. kardeşim sen bu takımdan para alıyorsan sen fenerbahçeli değilsin. profesyonelsin.

ee ersun efendi madem fenerbahçelisin daha düne kadar galatasaray camiasından birtakım insanlar senin gelmene mani olmasa galatasaray’a imza atmayacak mıydın? bal gibi atacaktın. daha 1 ay önce trabzonspor’un teknik direktörü değil miydin? o zaman neredeydi senin fenerbahçeliliğin? bunları sormazlar mı sana?

bakın biz fenerbahçeliyiz. 20-25 milyon taraftardan söz ediliyor. bizim fenerbahçeliliğimiz yeter bu camiaya. artık bizim başkanlığa, yöneticiliğe, teknik direktörlüğe, teknik ekibe, sahadakilere vs vs fenerbahçelileri değil profesyonelleri getirmemiz lazım. camianın evlatlarından yeteri kadar çekmedik mi? şu an onun sancısını yaşamıyor muyuz?

yemin ederim hala fenerbahçelilik üzerinden birileri isteniyor ya takımın başına ve methiyeler düzülüyor ya forumlarda sosyal medyada şaşırıyorum. daha bu sütten kaç kere ağzımızın yanması lazım anlamıyorum. konu ersun yanal da değil. bu zihniyetin değişmesi lazım öncelikle. liyakat denen şey biliyorum bu ülkede kalmadı ancak fenerbahçe cumhuriyetinde olsun artık önemsenmeli. yoksa daha çok fenerbahçeyi puan durumu tablosunda kaçıncı sırada diye ararız.

• quote:

Orijinalden alıntı: PERENAL.

bıktım ulan bıktım. takıma teknik direktör lazım ya herkesin fenerbahçelilik damarı tutmuş. yahu kardeşim bu takımın fenerbahçeliye ihtiyacı yok. bu takımın teknik direktöre ihtiyacı var.

aykut fenerli mi? herkes öyle söylüyor. ersun fenerli mi? o da öyle söylüyor. ee bunlar babasının hayrına mı çalıştırıyorlar takımı? para almıyorlar mı kulüpten? bildiğim kadarıyla hepsi parasıyla yapıyor bu işi. kardeşim sen bu takımdan para alıyorsan sen fenerbahçeli değilsin. profesyonelsin.

ee ersun efendi madem fenerbahçelisin daha düne kadar galatasaray camiasından birtakım insanlar senin gelmene mani olmasa galatasaray’a imza atmayacak mıydın? bal gibi atacaktın. daha 1 ay önce trabzonspor’un teknik direktörü değil miydin? o zaman neredeydi senin fenerbahçeliliğin? bunları sormazlar mı sana?

bakın biz fenerbahçeliyiz. 20-25 milyon taraftardan söz ediliyor. bizim fenerbahçeliliğimiz yeter bu camiaya. artık bizim başkanlığa, yöneticiliğe, teknik direktörlüğe, teknik ekibe, sahadakilere vs vs fenerbahçelileri değil profesyonelleri getirmemiz lazım. camianın evlatlarından yeteri kadar çekmedik mi? şu an onun sancısını yaşamıyor muyuz?

yemin ederim hala fenerbahçelilik üzerinden birileri isteniyor ya takımın başına ve methiyeler düzülüyor ya forumlarda sosyal medyada şaşırıyorum. daha bu sütten kaç kere ağzımızın yanması lazım anlamıyorum. konu ersun yanal da değil. bu zihniyetin değişmesi lazım öncelikle. liyakat denen şey biliyorum bu ülkede kalmadı ancak fenerbahçe cumhuriyetinde olsun artık önemsenmeli. yoksa daha çok fenerbahçeyi puan durumu tablosunda kaçıncı sırada diye ararız.

O kadar yazmışsın ama boşa yazmışsın. Biz bu adamı Fenerbahçeli diye istemiyoruz ki? Son yıllarda gördüğümüz en iyi futbolu oynattığı için istiyoruz.

Ayrıca aykut Fenerbahçeli değil, Beşiktaşlı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ingoshi -- 9 Kasım 2017; 2:15:22 >

• bide bu adamı galatasaraya isteyen vardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ingoshi

quote:

Orijinalden alıntı: PERENAL.

bıktım ulan bıktım. takıma teknik direktör lazım ya herkesin fenerbahçelilik damarı tutmuş. yahu kardeşim bu takımın fenerbahçeliye ihtiyacı yok. bu takımın teknik direktöre ihtiyacı var.

O kadar yazmışsın ama boşa yazmışsın. Biz bu adamı Fenerbahçeli diye istemiyoruz ki? Son yıllarda gördüğümüz en iyi futbolu oynattığı için istiyoruz.

Ayrıca aykut Fenerbahçeli değil, Beşiktaşlı.

Alıntıları Göster
    avrupadan herhangi birine sorsan ersun yanalı Aykut Kocamanı 1 tane tanıyan çıkar mı acaba
    sizin gibiler yüzünden bu taraftarın yüzü yerden kalkmıyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi august landmesser -- 11 Kasım 2017; 1:52:19 >

• Kopun gelin artık, kurtarın bizi bu kan emicilerden

Ersun Yanal : Ben FenerbahçeliyimErsun Yanal : Ben Fenerbahçeliyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rikuride -- 26 Kasım 2017; 21:56:22 >

• Gerek yok bu adama, Aykut kocaman gayet iyi gidiyor .

Karşısında duran bütün cihana rağmen.😉

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vay be rengim zaman ne hızlı geçiyor. Yaşlanıyoruz, ömürler tükeniyor. Mucize olmuş, geri dönmüş hocam. Kavuştuk ve mutlu yarınlara koşuyoruz. Ne kadar şükretsek az. 2020'de tekrar şampiyon olarak bu mesajı alıntılayacağız umarım. Teşekkürler böyle bir başlık açtığın için. @Ingoshi
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.