Şimdi Ara

Ersun Yanal : Ben Fenerbahçeliyim

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
1
Favori
2.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    --
    ---

Ben Fenerbahçeliyim. -Ersun Yanal

Ersun Yanal : Ben FenerbahçeliyimErsun Yanal : Ben FenerbahçeliyimErsun Yanal : Ben FenerbahçeliyimErsun Yanal : Ben FenerbahçeliyimErsun Yanal : Ben FenerbahçeliyimErsun Yanal : Ben Fenerbahçeliyim

Vallahi biz sana sevdalıyız be adam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ingoshi -- 7 Kasım 2017; 1:44:6 >

• Bazı konular şaka herhalde bu ne şimdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelse de bir şey yapamaz çünkü kadro çöplük gibi. Aykut iyi iteledi çöp futbolcuları takıma. Ersun gelip Dirar'dan yardırmasını mı bekleyecek ?
  • Şaka mı bu?

Aziz Yıldırım bunu kovmaktan beter etti, kamuoyuna rezil rüsva etti. Yok kendi özel hayatına göre antreman yaptırıyo, yok karı kızla çok takılıyor yok şöyle yok böyle diye.

Hala hangi yüzle "Aziz başkan ile aramda bir şey yok ve olamaz da" diyebiliyor. Hatta hangi yüzle "Aziz başkan" diyebiliyor çok merak ediyorum

Biri bana bunları söylemiş olsa ömrü hayatımda boyunca iki elim yakasında olurdu. Ama hukuki ama gayri hukuki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1ht1baron

Gelse de bir şey yapamaz çünkü kadro çöplük gibi. Aykut iyi iteledi çöp futbolcuları takıma. Ersun gelip Dirar'dan yardırmasını mı bekleyecek ?

Bekir baroni emenikeyle nisanda sampiyon oldu adam

• quote:

Orijinalden alıntı: coobain

quote:

Gelse de bir şey yapamaz çünkü kadro çöplük gibi. Aykut iyi iteledi çöp futbolcuları takıma. Ersun gelip Dirar'dan yardırmasını mı bekleyecek ?

Emenike gayet iyiydi. Baroni'yi zaten oynatmıyordu. Bekir ise yedekti. Şu anda oynayacak as adam yok. Guliano ile Dirar mı her maç goller atıp asistler yaparak rakipleri çalım manyağı yapacaklar? Herkesin kapasitesi belli. Oyuncuların max ederi bu. Aykut sadece bu sene değil takımın 3 senesini yedi. Adı sanı duyulmamış 31 yaşındaki Dirar denen yetenek fakirine 4,5m bonservis ve yıllık 3m teklif etmek büyük başarı. Fm oynayan küçük bir çocuk bile böyle bir hata yapmazdı.

• Okurken duygulandım. Ne kadar özlediğimi farkettim. Keşke bir mucize olsa da geri dönsen hocam. Mutluluk Fenerbahçe'de olmak değildi belki de hocam. Mutluluk SENIN Fenerbahçe'de olmandi. Elbet kavuşup mutlu yarınlara kosacağız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Caner-Medley -- 7 Kasım 2017; 8:29:54 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: coobain

quote:

Emenike gayet iyiydi. Baroni'yi zaten oynatmıyordu. Bekir ise yedekti. Şu anda oynayacak as adam yok. Guliano ile Dirar mı her maç goller atıp asistler yaparak rakipleri çalım manyağı yapacaklar? Herkesin kapasitesi belli. Oyuncuların max ederi bu. Aykut sadece bu sene değil takımın 3 senesini yedi. Adı sanı duyulmamış 31 yaşındaki Dirar denen yetenek fakirine 4,5m bonservis ve yıllık 3m teklif etmek büyük başarı. Fm oynayan küçük bir çocuk bile böyle bir hata yapmazdı.

Emenike gayet iyiydi çünkü Emenike sığırından verim alabiliyordu. Bu kadroda vasat dediğin çoğu oyuncudan da verim alır, fark bu.

• İşte Aziz Yıldırım kafası

daha önce şampiyon yapmıştı yine yapar daum gelsin (yine son maçta verdi şampiyonluğu hem de bursaya)
    daha önce şampiyon yapmıştı yine yapar aykut gelsin (hali ortada)
    daha önce şampiyon yapmıştı yine yapar Ersun gelsin

adam Trabzon performansıyla basbas bağırıyo ben fenerbahçede hasbel kader şampiyon oldum diye... hayır tamam trabzonda şampiyon olamayabilirsin 2., ya da 3. de olamayabilirsin, tamam kupa falan da alma (konya bile kupa aldı aykutla)
    lan bari iyi futbol oynat millet desin ki Trabzon çok iyi, ligin en iyi futbol oynayan takımlarından biri
    Adam trabzona bırak iyi futbol oynatmayı tarihinin en büyük kepazeliklerini yaşattı....

Tamam madem başarısız adam gelecek, david moyes gelsin adam manu seviyesine çıktı
    juande ramos gelsin adam real madridte başarılı olamadı
  • çöp
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

Okurken duygulandım. Ne kadar özlediğimi farkettim. Keşke bir mucize olsa da geri dönsen hocam. Mutluluk Fenerbahçe'de olmak değildi belki de hocam. Mutluluk SENIN Fenerbahçe'de olmandi. Elbet kavuşup mutlu yarınlara kosacağız.

HOCAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAM

• Obsession kullanıcısına yanıt

Sen misin ilacım...

• quote:

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

Sen misin ilacım...

• Obsession kullanıcısına yanıt

Hocama beton yetmez...

• Yapmayın, ağlarım.

• Bu dramatizm gözlerimi yaşarttı
  • Ersun Yanal bizi 1 ay öncesinden şampiyon yaptı biz gönderdik.

Aykut Kocaman takımı kaosa götürüyor yine takımın başında.

Ah be Aziz Başkan yaptığın iş mi senin ?
  • Ersun Yanal sevdalıları bu başlık altında toplanıyor. Ersun Hocamız için bu gönderiye 1 Milyon beğeni bekliyorum renktaşlar.

• "Aziz Başkan ile aramda bir sorun yok. Aziz Yıldırım'a herkesten çok üzülüyorum."

çık desene fenerbahçenin en büyük sorunu aziz yıldırımdır o gitmediği sürece Fenerbahçede görev almam mümkün değil diye....
    bu adamın göreve gelmek için söylemeyeceği şey yok,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi august landmesser -- 7 Kasım 2017; 14:23:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: august landmesser

"Aziz Başkan ile aramda bir sorun yok. Aziz Yıldırım'a herkesten çok üzülüyorum."

çık desene fenerbahçenin en büyük sorunu aziz yıldırımdır o gitmediği sürece Fenerbahçede görev almam mümkün değil diye....
    bu adamın göreve gelmek için söylemeyeceği şey yok,

Bos yapma. Adamin o kadar anlattigi seyden bunu mu anladin?

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.