Şimdi Ara

Erkeklerin Kızları Dikizlemesi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
4
Favori
7.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
119 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • plajda gibi gezerlerse inek bile bakar neyin kafasini yasiyonuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avrupa'da bakmıyorlar mı sanıyorsun ? Eğer "erkekse" bakar. Doğası gereği bakmak zorunda.
    Ben çirkinliğini, gösterilecek maksimum et ile örtmeye çalışan kızlara bakmam, ancak güzel bir hatun ise abartmayacak şekilde bakar yoluma devam ederim. Çoğu da kendisine bakan (öküz gibi bakanları söylemiyorum) erkeklerden memnundur. Sen şimdi bir erkek olarak yolda yürüyorsun geçen kızların çoğu süzüyor seni, hoşuna gitmez mi ? Gururun okşanmaz mı ? "Ah ulan ne yakışıklıyım kızlar gözlerini alamadı benden" demez misin ? Aynısını erkekler yapınca niye sapıklık oluyor lan ?

Bazı kesim var, abartıyorlar. Onları ayrı tutuyorum.
  • Hocam o da malını mülkünü saklasın biraz. Azmettirende de suç var.
  • Bugunde plajdaydim basim egik gezdim belki rahatsiz olurlar diye ama ben aşiriya kaciyorum bana bakana bile kafa felan ceviriyorum.Boyle degil herseyin karari var.Her bakan cinsel dusunecek degil ama tabi barzolarda cok o yuzden bakarken niyet onemli cinsel olarak bakmazsan ve uzun sure (1-2dk)bakilmazsa sorun olmaz.son olarak soyleyecegim insanlarin bazi seyleri artik asip birbirine insan olarak cinsel obje olmadan bakarsa sorun olmaz.YANLİŞİM YADA EKSİGİM VARSA ALİNTİLAYİN

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de şunu anlamıyorum.Göğüs bölgesini 1-2 cm uzun giyip dekolte vermese ne kaybeder?

• O yolda gordugun hayvanlardan burada da bolca var. Elalemin karisina kizina karsi fantazi kurup, hayvan gibi bakarak taciz etmekte namussuzluk, serefsizlik gormuyorlar ama hatayi sort giyen insanda buluyorlar.

• Kız istediği gibi giyinir ama erkek istediği gibi bakamaz
  • Kadın istediği gibi giyinme hakkına sahiptir. ( Bu kimseye zarar vermez. )
    Erkek istediği yere bakma hakkına sahiptir. ( Buda kimseye zarar vermez. )
    Kadın nasıl giyinirse giyinsin, onu taciz etme hakkında hiçkimse sahip değildir.
    Kadını rahatsız etmediğin sürece bakmak suç değildir.
    Kadın hertürlü bakandan rahatsız oluyorsa, rahatsız olmayacağı gibi giyinebilir.
    Sana yapılmasını istemediğin birşeyi başkasına yapma vs. hikayedir.
    Kimseye zarar vermediğin sürece özgürsündür.
    Buradaki kilit kişi kadın oluyor, kendine bakılmasını isterse ona göre, istemezse ona göre giyinir.
    Emin olun çok yakışıklıysanız kadınlar rahatsız olmuyor. Yakışıklı değilseniz, sapık ilan ediliyorsunuz.
    Buradaki bakmaktan kastım, rahatsız edecek şekil değil, göz ucuyla bakmak.

Son olarak düşünceme göre, sevgilisi olan birisine bakmak suç değildir. Ama bana göre yanlıştır.

• Ben de kız arkadaşımla gezerken aynısını yaşıyorum

Sorun şu ki bazı hayvanlar aç köpekler gibi bakıyor,direk göz teması kuruyorum.

ben neler yaşadım,ohoo arabadan laf atan kıza zart zurt

Türkiye harbi bitmiş lan

• Harbi Türlkü lük değil de insanlık bitmiş sanan ne hacı ne isterse onu giyer

Sanki dokelte giyidiği için bilmem ne damgası yiyor utanmamız lazım da nerde
  • quote:

Orijinalden alıntı: aseriousman

Avrupa'da bakmıyorlar mı sanıyorsun ? Eğer "erkekse" bakar. Doğası gereği bakmak zorunda.
    Ben çirkinliğini, gösterilecek maksimum et ile örtmeye çalışan kızlara bakmam, ancak güzel bir hatun ise abartmayacak şekilde bakar yoluma devam ederim. Çoğu da kendisine bakan (öküz gibi bakanları söylemiyorum) erkeklerden memnundur. Sen şimdi bir erkek olarak yolda yürüyorsun geçen kızların çoğu süzüyor seni, hoşuna gitmez mi ? Gururun okşanmaz mı ? "Ah ulan ne yakışıklıyım kızlar gözlerini alamadı benden" demez misin ? Aynısını erkekler yapınca niye sapıklık oluyor lan ?

Bazı kesim var, abartıyorlar. Onları ayrı tutuyorum.

yoldaki herhangi bir kız bana öküz gibi bakarsa ben de rahatsız olurum.

bunun erkeklikle alakası yok, 1 saniye gözün kayabilir ama uzun uzun bakmaklıkta hayvanlık yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: beistehen07

quote:

Orijinalden alıntı: dostyogurt

Kızlar istedikleri gibi giyinme hakkına sahip ister dar ister dekolte ister açık-saçık ben bakmıyorum ama bakanlara da ayar oluyorum. Ahlak denen bir şey kalmamış cidden

Kizlarin her istedigini giymesi ahlak kurallari dahilinde degil sanirim

Kardeşim isteyen istediğini giyer sanane ki

• DeathWarrior kullanıcısına yanıt
    O tipleri ayırdım zaten yazımda.
  • dostyogurt kullanıcısına yanıt
    isteyen istediğini giyer ona bi lafım olmadı. ama ahlaktan bahsediyosan ülkemizdeki ahlak kuralları bellidir. ona uymayan bir biçimde giyinen kız ,bakan erkekten katbekat daha ahlaksızdır . erkekleri ahlaksızlıkta suçlamana lafım.anlatabildim umarım
  • Bu bakan tiplerin ve yasidiginiz cevre ile ilgili birsey.kalkip ayak üstü " bak kardesim avrupa da insanlar bunun % 80 i daha ciplak bir halde giyiniyor ve bu gayet olagan birsey tum dunyada " diye kültürel ders vericek halin yok. Sinir de olma . Cunku bu tipler bitmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: JohnnySins

Bakmak da mı suç kardeşim çok rahatsız oluyorsan istediğin yere şikayet edersin ;)

Ben ne zaman dışarıya çıksam milletin manitasına bakarım kimse de bir şey yapamaz hak var hukuk var hele bir vurmaya kalksınlar şikayet edip nasıl tazminat alıyorum :D

Erkeklerin Kızları Dikizlemesi

• Bi önüne bak lan diyemedin mi adamlara sonuçta koluna giren kıza bakıyorlar racona ters

Edit: ters ters baksan da olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emironder -- 10 Ağustos 2014; 2:42:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: beistehen07

isteyen istediğini giyer ona bi lafım olmadı. ama ahlaktan bahsediyosan ülkemizdeki ahlak kuralları bellidir. ona uymayan bir biçimde giyinen kız ,bakan erkekten katbekat daha ahlaksızdır . erkekleri ahlaksızlıkta suçlamana lafım.anlatabildim umarım

Ben şu yaşıma kadar yaşadığım bütün çevrelerde ahlak dışı giyinen görmedim yani nasıl ahlak dışı giyinenden kasıt

• quote:

Orijinalden alıntı: JohnnySins

Bakmak da mı suç kardeşim çok rahatsız oluyorsan istediğin yere şikayet edersin ;)

Ben ne zaman dışarıya çıksam milletin manitasına bakarım kimse de bir şey yapamaz hak var hukuk var hele bir vurmaya kalksınlar şikayet edip nasıl tazminat alıyorum :D

tehlikeli bi semtte ağzına muştayı yersen görürsün tazminat almayı sen merak etme senin gibilere adalet yok bu ülkede

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.