M

Onbaşı
20 Mart 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 47 (Bu ay: 0)
Gönderileri

map protocol, zincirler arası merkezi olmayan uygulamalar (dapp) için tasarlanmış, tüm zincirleri kapsayan, uygun maliyetli ve güvenlik kesinliği olan zincirler arası birlikte çalışabilirlik protokolüdür.

map protocol, light-client tarafından doğrulama kesinliği sağlar, map relay chain (röle zinciri) üzerinde akıllı sözleşme geliştirmeyi destekler, dapp'in uygun dağıtımı için zincirler arası hizmet bileşenleri sunar ve diğer zincirlerin özelliklerini map relay chain (röle zinciri) evm katmanında önceden derlenmiş sözleşmeler olarak proaktif olarak yerleştirerek tüm zincirlerle evrensel bağlantılar sağlar. map protocol, zincirler arası işlemler için sadece map relay chain'in işlem ücretini tahsil ederek uygun maliyetli bir ağ sağlar.

çapraz zincir köprüleri map protocol ile kolayca oluşturulabilirken, protokolün kendisi daha temel bir sorunu hedeflemekte ve daha büyük bir vizyon izlemektedir: sağlam bir çapraz zincir dapp altyapısı oluşturarak tüm çapraz zincir ekosistemini güçlendirmek. altyapı ile oluşturulan herhangi bir dapp, geliştiricilerin hataya açık çapraz zincir iletişimleriyle uğraşmasını gerektirmeden otomatik olarak map protocol’ün çapraz zincir yapısını devralır. çapraz zincir dapp oluşturmak kolaylaştıkça, ekosistem gelişecektir.

bu nedenle, dünya çapındaki geliştiricilerle birlikte, map protocol yeni bir çapraz zincir çağının başlangıcıdır.


bağlantı linklerimiz

bağlantılar :


website: https://www.maplabs.io

twitter: https://twitter.com/marcopologlobal

Medium Global: https://medium.com/marcopolo-protocol

Medium Türkiye: https://medium.com/@mapprotocolturkey?_branch_match_id=link-1058112804588408131


forum: https://forum.maplabs.io

Telegram Türkiye: https://t.me/MaPProtocolTurkey

Piyasadaki en canlı sohbet uygulamalarından biri. çok temiz bir arayüzü ve kolay bir kullanımı var. hem azar, hem de tinder özelliklerini bir arada barındırıyor. bu açıdan kullanırken başka bir platforma ihtiyaç olmuyor.

Kayseri ilinin sağlam inşaat firması. 1957 yılından beri sektörde aktiftir. Websitesinden projeleri takip edebilirsiniz:

https://www.donatinsaat.com.tr/

abd'de hizmet veren herhangi bir e-ticaret sitesinden benim için al sistemi ile ürün getirtebildiğiniz platform. kozmetik kategorisinde 4 farklı ürün siparişi geçtim. araştırmalarıma göre bu tarz ürünlerde sağlık bakanlığı kaynaklı sıkıntılar çıkabiliyor denilse de 2 farklı siteden alınan 4 paketi birleştirilmiş bir şekilde eksiksiz teslim aldım.



Piyasanın nabzını yakından takip edebileceğiniz bir ekonomi haberleri sitesi.

İnovatif bir dijital pazarlama danışmanı. Referanslarına şöyle bir baktığımda Trkiye'nin en kurumsal firmalarını barındırıyor.

yapısal kaplolama network sistemleri üzerine bilgilendirici ve özgün yazılar paylaşan kişisel bir blog sitesi.

Her fenomenin ya da fenomen olmak isteyenin uğraması gereken platform. Çok çeşitli sosyal medya platformlarında hizmet veriyorlar. Doğru bir strateji ile kendinizi viral etmek mümkün.


https://fenoinsta.com/tr

Karadeniz Park Bahçe, modern ve estetik şehirlerin yaşam alanları olan park, bahçe ve mesire alanları için ihtiyaç duyulan kaliteli ürünlerin kendisini bir arada sunmaktadır. Estetik şehirlerimizin dokusuna uyum sağlayacak ve çok daha modern bir şehir görünümü kazandıracak kamelya ürünlerinden, oturma banklarına, çöp kovalarından, çocuk oyun parklarına kadar geniş ürün yelpazesine ulaşımı kolay hale getirmektedir.


https://www.karadenizparkbahce.com/

İstanbul için aynı gün teslimat sağlayan, envai çeşit fotoğraf makinesi, paraflaş setleri, lensler ve adından da anlaşılacağı üzere aksesuarlar satan site.


www.fotoaksesuar.com
Fotoğraf Makinesi ve Aksesuarları - Fotoaksesuar.com
https://www.fotoaksesuar.com
Hakkında
Konum: Çanakkale, Biga
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Mesaj Sayısı: 21
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 149
İkinci El Bölümü Mesajları: 13
Konularının görüntülenme sayısı: 2.798 (Bu ay: 17)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 12 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Web Tasarım - Programlama
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.