Şimdi Ara

erkeklere özel lazer epilasyon (77. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.351
Cevap
211
Favori
409.732
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam merhaba, bacak bölgesi içinde çalışma yapıyor musunuz? Ben tüm vücuttan ziyade bacak kıllarıyla muzdaribim. Birkaç epilasyoncuya sordum bacak yapmadıklarını öğrendim. Sizde bu durum nasıldır?
  • MonacoDoom kullanıcısına yanıt
    Sayın monaco doom kurumumda lazer kalça kasık dahil tüm vücutta uygulanmaktadır. İşlemleri bizzat ben yapıyorum. Randevu ve daha detaylı bilgi için 0506 114 91 11 nolu telden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımla

Op.Dr Kadir Aksu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selamlar yıllar önce saç ekimi yapılmıştı ancak saç ekim yönü yanlış yapıldığı için saçlarımın belirli bir kısmı kötü duruyor bununla ilgili sanırım lazer epilasyon yapılması gerekiyor. Daha önceden bu tarz bir işlem uyguladınız mı?
  • yaniyorsunfuatabi kullanıcısına yanıt
    Sayın yanıyorsunfuatabi ekim yapılan şaçlara lazer uygulanmaz. Etkisi hiç yoktur zira ekim yapılan saçlar oldukça derine yerleştirilir ve buda lazerin etki mesafesini aşar. Bu nedenle yanlış ekim yapılan yerlerde tek çözüm iğneli epilasyondur. Ekim saç sakal hataları, anadan doğma saç veya sakal çizgi bozuklukları, kaş kontur düzeltmeleri, ense ve boyun altı kıl çizgisi gibi birçok estetik iğneli epilasyon işlemi kurumumda yıllardır uygulanmaktadır ve bu konuda tecrübemiz oldukça fazladır. Saygılarımla

Op.Dr Kadir Aksu

• Sayın forum ailem..Kurumumuzda 810 nm fiberoptik buz lazer uygulamaları başlamıştır. Cihazımız ile ilgili detaylı bilgi;
    http://www.fiberoptikutulemeepilasyon.com/

Sitesinden edinebilirsiniz.

İrtibat için 0506 114 91 11 nolu telden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımla

Op.Dr Kadir Aksu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naturel erkek epilasyon -- 21 Eylül 2018; 21:18:47 >
  • Merhaba. Yazdıklarınızı okudum da iğneli epilasyonda işleme başlamadan önce direkt olarak 50 saat 5000 TL gibi bir rakam söylediğinizi gördüm. Ancak internette okuduğum diğer her yerde saatlik belli bir ücret ve iğne parası mevcut ve kaç saat sürerse toplamda ödeme buna göre yapılır yazıyor. Sizin de saatlik ücretiniz var mı? Bir de kıllar yakıldıktan sonra cımbızla çekilince yolunma hissi gelmemesi gerekiyormuş çünkü kıl köküne iğne girip elektrik verildiğinde bunun etkisiyle kılın yeirnden kopması gerekiyormuş. Ayrıca işlem bittikten sonra kabuklanma olması aslında kılların değil de bölgedeki derinin yakılması nedeniyle oluyormuş ve bunlar iğneli epilasyonun iyi yapılmadığının belirtileriymiş. Bu konuda neler söyleyebilirsiniz şu aralar iyi bir yer arayışındayım. Bu arada boyun bölgesindeki kıllar için düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berke.han -- 4 Ekim 2018; 0:37:12 >
  • berke.han kullanıcısına yanıt
    Sayın berke.han kurumumda gerek paket gerek anahtar teslim ve gerekse de saatlik işlem ücretleri mevcutdur. Biz kurumda iğneli işlemlerini sadece birkaç kişiye değil profesyonel olarak sabah 9 akşam 9 arası sürekli olarak yapmaktayız. Kurumumun epilasyonda ağırlıklı işlem yükü iğneli epilasyondur. İğneli epilasyon sadece tek bir yöntemle yapılan bir işlem değildir. Flash, blend, termoliz ve bizim kullandığımız ternoliz+radyofrekans yöntemleri mevcuttur. Flash yönteminde galvanik akım ile kimyasal reaksiyon oluşturularak yakma işlemi yapıldığı için acı hissi en az olduğu gibi kabuklanma da olmaz. Ancak bu yöntemin başarısı oldukça düşüktür ve profesyonellik gerekmediği için birçok güzellik salonunda bu yöntem kullanılır ve bilgiler bu nedenle bu yöntem için çok daha fazladır. 3 aylık bir estetisyen kursuyla bile kullanılabilen cihazlar olduğu için ve iz riski en düşük uygulama olduğu için merkezlerin çoğu bunu kullanır. Bu makineleri lazerin ıpl ile yapılması gibi algılayabilirsiniz. Termoliz ise doğru akım ile dokunun elektrik geçişine verdiği direnç sonucu oluşan ısınma sayesinde kıl kökünün yakılması işlemidir. Oldukça acılı ve başarısı yüksek olan ve kabuklanma yapan bir yöntemdir. İz kalma riski yüksek bir işlem olduğu için bu tip makineleri sadece iğneli epilasyon ile profesyonel uğraşan kişiler kullanabilir. Bı nedenle kurumlar yeni mezun ve asgari ücretle çalışacak bir estetisyen yerine oldukça dolgun naaşlar isteyen profesyonellerle çalışnak istemez. Bu yüzden bu makinelerin kullanımı yaygın değildir ve hakkında da piyasada konuşabilecek çok uzman bulamazsınız. Blend ise iki yöntemin karışımıdır ve iğneliyle acemi olmayan veya profesyonellik kapısında olan kişiler tarafından kullanılan bir yöntemdir ve kurumda 3-5sene flash ile eli kırılan bir uzman olması yeterlidir. Bu tip kurumlar genelde çalışanlarıyla istikrarlı bir çalışma prensibine sahip kurumlardır. Bu yöntemde acı ve kabuklanma yine olur ama termoliz kadar değildir. Başarısı termolizden düşük ancak flashdan fazladır. Bizim kullandığımız radyofrekans destekli teemoliz ise ancak ultra profesyonel olan ve çok uzun yıllardır bu işi yapan kişiler tarafından yapılabilir ki bu durum nedeniyle piyasadaki kurumlar bu tip uzmanlara kolay beri ulaşamaz. Zaten piyasada saysanız 8-10 kişi ancak vardır. Bunlarında çoğu kendi hesabına çalışır. Yani anlayacağınız iğneli epilasyonda aynı lazer gibi makineye ve dolaylı olarak da en etkilisi için en iyi uzmana bakar. Ben kurumumda eğer termoliz rf kullanıyorsam korkmadan inanın bu konunun en profesyonellerine sahip olduğumdandır. İğneli epilasyon ile ilgileniyorsanız bize watsapptan 0506 114 91 11 nolu telden ulaşabilirsiniz. Saygılarımla

Op.Dr Kadir Aksu

• tüm vücut kıllarından tamamen kurtulmak istiyorum bunun için fiyat seans sayısı yaklaşık nedir acaba izmirde misiniz bu arada?
  • Hardwired kullanıcısına yanıt
    Sayın hardwired yerimiz istanbul avcılarda. Kıllardan tamamen kurtulmanın tek çözümü iğneli epilasyondur ancak tüm vücut iğneli epilasyon maliyeti vermem için kıl miktarını görmem gerekir. Zira işlem tüm kıllar tek tek yakılarak alındığı için süre ve maliyet kıl miktarına göre değişir. Lazer ile tamamen bitme asla olmaz ama az veya çok işlem sonrası kıllarda bir azalma ve zayıflama olacaktır. İğneli epilasyon maliyeti tüm vücut için epeyi yüksek olacağı için tavsiyem önce lazerle azaltabildiğiniz kadar azaltmak ve sonrasında kalanlar için iğneli epilasyon yaptırmanızdır. Böylece oldukça fazla bir maliyetten kurtulma şansınız olur. Saygılarımla

Op.Dr Kadir Aksu

• soprano ice var mı?
  • boombip kullanıcısına yanıt
    Sayın boombip kullandığımız sistem fda onaylı alman cross firmasına ait dünyada en son sistem olan fiberoptik diyod buz lazerdir. Detaylı bilgiyi

http://www.fiberoptikutulemeepilasyon.com/

Sitesinden edinebilirsiniz.

İrtibat için 0506 114 91 11 nolu telden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımla

Op.Dr Kadir Aksu

• Hocam makat bölgesi ne kadara patlar ona göre geleceğim

• Sayın flaviusbelarius makat bölgesinde lazer uygulanabilir ve seans fiyatı 100 tl dir. Saygılarımla

Op.Dr Kadir Aksu

• quote:

Orijinalden alıntı: naturel erkek epilasyon

Sayın flaviusbelarius makat bölgesinde lazer uygulanabilir ve seans fiyatı 100 tl dir. Saygılarımla

Op.Dr Kadir Aksu
    Hocam ortalama kaç seans sürer ?

• Ortalama 4 ile 6 seansta etkinlik gözlenir. Ancak kılların çıkış hızını azaltmak için en ideal seans sayısı 8 ile 10 seans yapılmasıdır. Elbette çok inatçı kıllara sahipseniz 12 seansa kadar uzayan işlemler de olabilir. Tüm bu seanslardan sonra mevcut durumun korunması için yılda 2 veya 3 kez tek seanslar yapılması gerekecektir. 2 yıl kesintisiz ve seanssız beklendiğinde alınan son hal kalıcı görünümdür. Saygılarımla

Op.Dr Kadir Aksu

• Sayın yakbicuvara genital bölge işlemlerimizin seans ücreti 100 tl dir. Randevu için 0506 114 91 11 nolu telden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımla

Op.Dr Kadir Aksu

• Selamlar,

Yuz icin bir sey yapiyor musunuz? Yanaklarda ve biraz da kaslarin etrafinda tuyler var.
  • nawres N kullanıcısına yanıt
    Sayın nawres yüz için iğneli epilasyon öneririm zira hem kalıcı sonuç alırsınız hemde en kısa sürede sonuca ulaşırsınız. Saygılarımla

Op.Dr Kadir Aksu

• quote:

Orijinalden alıntı: nawres

Selamlar,

Yuz icin bir sey yapiyor musunuz? Yanaklarda ve biraz da kaslarin etrafinda tuyler var.
    Yüz için en uygunu diode lazerdir. İğneli yaptırayım deme yüzüne hele benden sana tavsiye.
  • sonfeminen kullanıcısına yanıt
    Sayın sonfeminen tavsiyede bulunurken konu hakkındaki bilgi ve tecrübe düzeyiniz nedir yazarsanız fikrinizin bir kıymeti olur. Ben 10 yıldır sektörün içinde olan bir doktor olarak ve binlerce uygulama tecrübeme dayanarak konuşuyorum. Sizin husustaki vasfınız sadece bir şahsi fikir ise lütfen bunu kati bir hüküm gibi yazmayın. Burda epilasyon ile ilgili bilimsel yönlerini tüm detaylarıyla yazıp insanları doğru bilgiye ulaştırmaya çalışırken birde kesin hüküm içeren kulaktan dolma fikir kirliliğiyle uğraşmayalım. Dikkat ederseniz internet ortamında erkek epilasyon ile ilgili en net bilgileri bıkmadan usanmadan anlatmaya çalışıyorum. Bu bilgilere bilimsel veriler doğrultusunda bir katkınız olacaksa buyrun yazın ama şahsi kanaatlerinizle fikir kirliliği yaratmayın lütfen. Saygılarımla

Op.Dr Kadir Aksu

• 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.