Şimdi Ara

Erkeklerde Göğüs Eritmeye Çözüm Buldum..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yaşım 18 boyum 1.85 kilom 75.. Yaklaşık 13 yaşından beri böyle bir sorunum var. 16 yaşındayken tam 120 kiloydum diyet falan fazla kilolarımı atıp 87 kiloya düştüm 17 yaşındaydım. Göğüs problemim hala vardı ve hem psikolojik hemde fiziksel olarak çok sorun yapıyordum kendime sonra tekrar diyet yapmaya karar verdim ama bu sefer düzenli spor yaparak 77'ye düştüm ama hala göğüs problemim vardı. Ya neler denedim dr. tens aletini bile kullandım elektrik verip yağları parçalamaya bile çalıştım o derece :D ama işe yaramadı sonra internette dolaşırken sauna kemer yani vücut ısısının düşmesini önleyerek kullanılan bölgedeki ısıyı sürekli yüksek tutan bir kemer. Fazla değil 15-20 tl civarında hemen aldım geceleri yatarken sabaha kadar kullanıyordum 2 hafta böyle denedim baktım gerçekten gözle görülür bir azalma farkettim sonra dedim hem gece kullanıyım hemde gündüz spor salonunda koşarken kullanıyım. Kendime yeni bol proteinli bir diyet listesi hazırladım sporda kullanmaya başladım 2 günde bir 45 dk koşu 20 dk bisiklet ve göğüs aletleriyle (dambıl, bar falan) parçalama girdim haftada bir ve fazla değil 1.5 ayda hem iki kilo verip 75e düştüm hemde göğüs diye bir şey kalmadı olduğu gibi kaslar belirgin hale geldi kanat bölgem kemerden dolayı belirgin oldu sırt bölgemdeki yağlar eridi ve hafif belli olan kambur görüntüden kurtuldum resmen üçgen bir vücuda döndüm. Bu problem erkeklerin çok taktığı bir şey olduğunu bildiğim için böyle bir konu açmaya gerek duydum. Ama unutmayın 100 kilo 1.70 boyunda birisinde böyle birşeyin işe yarıyacağını sanmıyorum. İlk önce diyet boyun 5 kilo altı ondan sonra düzenli spor ve kemer. İnşallah bu konu sizi biraz aydınlatır ve işinize yarar. Deneyen arkadaşlar olursa lütfen yorum atsınlar elimden gelen yardımı ve tecrübemin verdiği bilgileri sizinle paylaşmak beni çok mutlu eder. Bol Göğüssüz Bir Hayat Dileğiyle.. :D

• korseyi karın bölgesine mi takıyosunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.