Şimdi Ara

Erkek Termal Bot 27,95 TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
12.611
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: ozkosif

arkadaşa da alacaktık internet te bitmiş şubelere bakınız diyor

ben şimdi girdim baktım 3 numarada var gözüküyor isterseniz bir daha deneyin
  • quote:

Orjinalden alıntı: MiC_CheCK

Bende uzun bekleyişten sonra siparişimi verdim. Botu kışın motosiklet kullanırken ve ara sıra dağ kamplarında giymeyi düşünüyorum. Özellikle motosiklet kullanımında nasıl bir durum olur?(Korumalı motosiklet botum mevcut ancak çok hantal olduğu ve yürüyüşlerde bana sıkıntı yarattığı için bu ürüne yöneldim)

Bu modeli değil de siyah olan bir model var. (Şu an satışta mı bilmiyorum) Arkadaş çok memnundu ve motorda kullanıyordu. Bu model için de işi sağlama almak için su geçirmezlik özelliği kazandıran spreylerden var onlardan alabilirsin.

Ekleme: Buldum. Ben kaçırdığıma yanıyorum şahsen bu modeli

Erkek Termal Bot 27,95 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GullyFoyle -- 6 Nisan 2009; 20:16:56 >

• quote:

Orjinalden alıntı: HighVoltage

quote:

Orjinalden alıntı: MiC_CheCK

Bende uzun bekleyişten sonra siparişimi verdim. Botu kışın motosiklet kullanırken ve ara sıra dağ kamplarında giymeyi düşünüyorum. Özellikle motosiklet kullanımında nasıl bir durum olur?(Korumalı motosiklet botum mevcut ancak çok hantal olduğu ve yürüyüşlerde bana sıkıntı yarattığı için bu ürüne yöneldim)

Bu modeli değil de siyah olan bir model var. (Şu an satışta mı bilmiyorum) Arkadaş çok memnundu ve motorda kullanıyordu. Bu model için de işi sağlama almak için su geçirmezlik özelliği kazandıran spreylerden var onlardan alabilirsin.

Ekleme: Buldum. Ben kaçırdığıma yanıyorum şahsen bu modeli

Erkek Termal Bot 27,95 TL

Linkteki botun siparişini verdim fakat bu ürünüde bir araştırayım. Belki iade ilebu ürüne yönelebilirim.

Teşekkürler

• Hayırlısı olsun. Denk gelirsen kaçırma derim bunu da.
  • fiyatına ve sizlerin yorumlarına bakarak,ayaklarıda çok üşüyen biri olarak hiç düşünmeden birtane sipariş ettim fiyatı gayet uygun şaşırdım valla umarım memnun kalırım
  • Fiyat şahane, birazda estetik olsaymış şahsen....
  • Akşam gittim aldım (44 numara, Zeytinburnu Olivium şubesinden). Boğaz kısmı bayağıca kalın yukarıda da söylendiği gibi ama diğer kısımları güzel
  • bugün arkadaşlarım için 3 tane daha aldım.
    bu sıcak fırsatlar batıracak bizi :)
  • bende siparişi verdim bakalım. umarım iyi çıkar.
  • Bende verdim sipariş,

• geçen gün baktım mağazasında baya bi numara vardı hala.adapazarında. ben 50 tl ye lafuma bot aldığım için gerek duymadım
  • bende sipariş vermiştim bugün geldi beklediğimden çok iyi çıktı kardeşimde çok beğendi hemen birtane daha sipariş ettim. bence tereddüt etmeyin arkadaşlar 27,95tl ye göre gayet kaliteli. normalde 42 giyiyorum kalmadığı için mecburen 43 aldım ayağımada büyük gelmedi botun kalıbı biraz küçük sanırım
  • quote:

Orjinalden alıntı: ugurcugum

geçen gün baktım mağazasında baya bi numara vardı hala.adapazarında. ben 50 tl ye lafuma bot aldığım için gerek duymadım

ben de sakaryada askerim,
    perşembe çarşı iznim var adacentera uğrayıp alayım bari
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.