Yüzbaşı
15 Nisan 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 37 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar besindestek.com dan süper mass gainer 5450 gr aldım. Ürün geldi ancak hem kutu tasarımı farklı hemde ismi Üper Mass Gainer. Olması gereken Süper mass Gainer. Ayrıca kutunun sağında ve solunda etiketle kapatılmış bölgeler var.

Onlin destek hattı ile konuştum. Ürünün türkiye girişi ve satışı yapılması için böyle değişiklikler gerektiğini, her yerde bu şekilde satıldığını söylediler

Daha önce bu ürünü alıp kullanan arkadaşlar ne der bu konuda. Site sağlam mı, ürünün böyle gelmesi normal mi ?
Arkadaşlar besindestek.com dan süper mass gainer 5450 gr aldım. Ürün geldi ancak hem kutu tasarımı farklı hemde ismi Üper Mass Gainer. Olması gereken Süper mass Gainer. Ayrıca kutunun sağında ve solunda etiketle kapatılmış bölgeler var.

Onlin destek hattı ile konuştum. Ürünün türkiye girişi ve satışı yapılması için böyle değişiklikler gerektiğini, her yerde bu şekilde satıldığını söylediler

Daha önce bu ürünü alıp kullanan arkadaşlar ne der bu konuda. Site sağlam mı, ürünün böyle gelmesi normal mi ?
Site hakkında birkaç şikayet daha bulmak mümkün. Ben başımdan geçeni anlatayım ;

Ocak 2015'te aldığım 5 kg Hardline Progainer' i bozuk çıktığı için geri gönderdim. İlk etapta bana açılmış ürünü geri alamayacaklarını söylemişlerdi. Açmadan bozuk olduğunu nasıl anlayabilirim ki. İtirazım sonucu ürünü alıp incelemeye göndereceklerini, iki ay kadar süreceğini söylediler. Bu süreçte bana, 170 TL'ye aldığım ürünün yerine 100 TL'lik hediye çeki verdiler. Bu çek ile aynı ürünün 120 TL olan 3 kg'lığını aldım. İade ettiğim 5 kg için, 5.aya girmiş olmamıza rağmen hala geri dönüş yok ve attığım maile de cevap gelmedi.

Daha büyük siteler varken neden burayı tercih ettim onu da bilmiyorum .
http://www.ctnmuscle.com/max-gainer

İçeriği ve kullanıcı yorumlarını bulamadım bir türlü. Bilgisi olan arkadaşım var mı ?

Daha önce benzerlerini kullandım.
Selamlar, evde kablosuz uydunet kullanıyorum. Cepten bağlanırken bir sorun yok ancak laptopta bağlanamıyorum bir türlü. Saatin yanında sarı ünlem var sürekli. Yapabileceğim ne olabilir.
Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler
Selamlar,
Konuyu doğru yere açmışımdır umarım..

Arkadaştan KPSS dersleri videolarını aldım. Toplamda 150 gb tutuyor. Bu sıralar harici hdd alamam malesef. Videolar DVD formatında. Daha az yer kaplaması için en ideal hangi formata dönüştürmem lazım onu bilemiyorum, hangi format daha az yer kaplar. Bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim. Tecrübe ettiğiniz güzel bir program var mı ?
Arkadaşlar acil ikinci el bir cihaza ihtiyacım var. Androidlerden de pek anlamıyorum. Bilen arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa makbule geçecek. cihazın biri HTC HD2 diğeri Xperia Neo ( 8mp olan versiyon ) ..
Selamlar herkeze,
Acer 6930 laptopumun ekran ışık şiddetini ayarlayamıyorum. sürekli en parlak ayarda duruyor ve gözümü alıyor. bilgisi olan arkadaşların paylaşımları için şimdiden teşekkürler ..
Epson marka yazıcı aldım. İçinden çıkan driver cd sindende internetten indiklerimlede driverleri yükleyemedim. Yükleme sırasında bir sorun oluştu deyip bırakıyor. hata kodu yada bir ipucu yok. Abimin laptopuna bir seferde sorunsuzca yükleyip çalıştırdım. Benim laptoptaki sorun ne olabilir ? Fikri olan arkadaşım paylaşırsa sevinirim ..
Hakkında
Forum İmzası:
Referans için profilime bakınız
Forum İkinci El İmzası:
Referans için profilime bakınız...
Hakkımda:
Sorunsuz alış: rockcity(İst), fenerli_ulash(İzmir), Neosis, Mayh3m(Bursa), dilaver_isik(Kocaeli), mertbarış, öztin(ist), rozek, gezmen, 6TANE6, cupra, dkbilgisayar, fastfurious, elusive,DeSCeNT, mc_ersin, elusive, adoni, hysteria35, zamirpolen, m35

Satış: mat2000(Samsun), mmxcakir, mertbarış, Erdem_Yeni(İzmir), Neosis(İst), yd33 (Diyarbakır) D_E_V_I_L(Ank), SonS_oF_Liberty(Bursa), reason666(İzmir) ,xXx_xXx(İst), korn83(Mersin), ayyildiz(Manisa), blackwinterday(Konya), kemalb(İst), mirza41, forax(Ankara) --- Takas; rozek(Kars) parryossa(Kars), SAVIAR(Yozgat), Tsunami41, dkbilgisayar(İzmir), ve başka siteler...
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.071
İkinci El Bölümü Mesajları: 643
Konularının görüntülenme sayısı: 265.441 (Bu ay: 740)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.