Şimdi Ara

Erkek Giyim Sorularınız, Merak Ettikleriniz , Firmaların Bilinmeyenleri (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
284
Cevap
17
Favori
12.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam “bu üründen bir tane kaldı” dedikleri zaman inanmam. Böyle söylediğiniz zaman genelde yalan mıdır?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mavi'nin gömlekleri hoşuma gider genelde ama fiyat konusunda uçtukları için uzak durmaya çalışıyorum.
    Loft nasıldır hocam bilginiz var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _BigbyWolf_ -- 28 Kasım 2017; 16:47:21 >
  • Sektördeki İspanyol tekstil firmalarının ürünleri içn ne diyorsunuz? Kalite/Fiyat anlamında inditex grup markaları içinde fiyat olarak aşırı derecede pahalı kalite olarak çok kötü ama kesim ve tasarımları çok iyi verilen paraya değer mi? H&M ve Mango kotlarını iki üç giyimden sonra esniyor salıyor geneli mi böyledir yoksa bana mı denk geldi. Erkek klasik italyan kesim aşırı pahalı olmayan marka önerilerin nelerdir. Sarar, altın yıldız, beymen vb. markaları bir arada satan mağazalar var bunlar bayimidir (Arçelik Kutup Fakir Sony vb.). Network Beymen Altınyıldız gibi sadece bu markayı satan hatta sarar içinde sarar interwiev vb. ayrılıyor farkı nedir hepsi bir arada olanlar ile bu tek marka olanların?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geogercostanza -- 28 Kasım 2017; 17:28:30 >
  • 2 gardırop kıyafetim var çoğu defacto outletten gerisi pb bershka indiriminden kalanıda hmnin indirimli reyonundan.
    İndirimsiz ürün almayın aldırmayın arkadaşta biliyordur kar marjı yüksek oluyor.

Çok sorulmuş indirim döneminde pull bearda min 20 max 50 liraya çok güzel kotlar oluyor erkek kot olarak en beğendiğim marka.
    Gelmişken sorumu da sorayım inditex grubu ve h m için ne düşünüyorsun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkwinchester

outdoor giyim konusunda ulkemizde en populer olan columbia , the north face tarzi markalarin kuzey avrupada pek tercih edilmedigi , kalitelerinin pek bilinmeyen ve daha ucuz olan markalardan daha kotu oldugu soyleniyor. Dogru mu bu?

Outdoor giyimde ulkemizde magazasi bulunan ve en kaliteli olan marka hangisi? Fiyat / performans degil kalite anlaminda. Tesekkurler

Hemen hemen hiç bilgim yok amcam biraz ilgilidir ona sordum Marmot iyidir dedi.

Bilen arkadaşlar varsa yardımcı olsunlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

Massimo Dutti nasıldır, alışverişimi genelde buradan yapıyorum, güzel ürünleri var.

Kaliteli ve şık sweatshirtler için tavsiye edeceğiniz marka var mı?

Kullanan arkadaşım var çok memnun ama pahalı sanirim.

• hocam iyi günler ben oduncu giyim tarzını uzaktan seviyorum artık o tarz giyinmeyi düşünüyorum önerebileceğin bi giyim firması var mı
    Erkek Giyim Sorularınız, Merak Ettikleriniz , Firmaların Bilinmeyenleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: serseri006

quote:

Orijinalden alıntı: impact_24

quote:

Orijinalden alıntı: serseri006

20-25 yaşlarda erkek nasıl giyinmelidir?mont önerin var mı ayrıca .

Giyim herkesin zevkine göre değişiyor. Benim o yaşa yakıştırdığım giyim smart casual. Netten görselleri görebilirsiniz özellikle bayanlar tarafından farkedilmek isteniyorsa 1 numaradır.

Peki daha salaş ,rahat bir giyim önerin varmı?
    Son bi soru ,kış aylarindayız malum her yer moncler mont çakması model kaynıyor, bana önerebileceginiz özgün bir kumaş ve model yapısı varmı ?bahsettigim yaş aralığında .

Daha 5 yıl gider bu moda, mont bende çok zor beğenirim bu konuda biraz Sarar modellerini beğeniyorum ama yüksek oluyor fiyatlari, geçen yıl Bordo bir montu vardı çok güzel bu yilkilere bakamadım henüz bir göz gezdirin derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Adieu

Takım elbise konusunda sıkıntı yaşıyorum, omuzlar biraz geniş olunca düzgün bir elbise bulamıyorum, Beymen business’dan bedenime göre bir takım bulabildim, internette de Beymen business kullanıcıları pek memnun gözükmüyor.

Ölçüleri uygun olabilecek kaliteli bir marka önerisinde bulunabilir misiniz? Beymen business hakkında bilginiz, görüşünüz varsa onu da öğrenmek isterim. Diktirmek istemem açıkcası, evet Kığılı exclusive mağazaları dikim yapıyor ama hem epey uğraştıracak hem de kilo durumum çok dengesiz, bazen 8-9 ay kafa kaldıracak zaman olmuyor 10 kilo alıyorum, bazen de boş zaman olup 1.5 ayda 9-10 kilo veriyorum; öyle olunca hazır olanı almak hep daha cazip kalıyor.

Elastan karışımı olan takımlar tercih edin ozellikle. Ortalama bulunduğunuz kilodayken takımı seçerseniz +-5 kiloya kadar çok sıkıntı yaşatmaz.

A.Kiğılı da farklı kalıplar var size mutlaka birisi uyar. Özel dikime gerek yok.

• Soyunma kabinlerinde öpüşenler oluyor mu? Ya da çift olarak çıkanlar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Centaurus A

quote:

Orijinalden alıntı: impact_24

Şuan işteyim sorulara müsait olunca cevap vericem hepsine şimdilik musadenizle

Spor ayakkabıda tavsiyeniz nedir. Ayaklarım taraklı. Skechers aldim 2 defa 2sinde de yırtılma oldu. Ne alsam bilemedim

Puma modelleri olabilir denedinizmi biraz büyük alın 1 numara gibi.

• bana bilmediğim bir şey söyle delikanlı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bölge müdür maaşları ? mağaza müdürleri ?
  • tommy gap lacoste gibi nispeten pahalı markaların fiyatlarının ne kadarı kaliteye yansıyor.
  • Genç yaşta birisi olmama rağmen (20 yaşındayım) klasik veya yarı formal giyinmeyi seviyorum. Smart casual da giyinmeyi çok sevdiğim tarzlardan biri. Anlayacağınız çok renkli, cıvıl cıvıl giyinmek hoşuma gitmiyor.

Yalnız burada merak ettiğim bir şey var. Boyum 1.72 civarında yani kısa-orta arasıyım. Bahsettiğim tarzlar benim gibi, uzun olmayan insanlara ne derece yakışır sizin fikrinize göre? Veya tavsiye etmek istediğiniz bir giyim tarzı var mı?
  • LC ve Kotonun malları kaliteli mi fiyatını hak ediyor mu,
    u.s polo fos mu yoksa hakkaten iyi marka mı??

bi de tek renk giyinen insanlar hakkında ne düşümüyorsun?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • impact_24 kullanıcısına yanıt
    Kumaş kalitesine ciddi anlamda inanmıyorum.

Babam mavi jeansin kuruluşundan 2010 a kadar yaklaşık 20 sene kot üretim fabrikasında doktorluk yaptı. Abartmıyorum ama dolaplar mavinin kotlarıyla dolup taşıyordu. Şu an bakıyorum. 50 liralık waikiki kotlardan hiçbir farkı yok. Doku kumaş aynı.

Zaten işin temeline indiğimizde kot pantolanların ve kumaşlarının dikimi işçiliği ile birlikte ortaya çıkması 3-5$ dolar gibi bir tutarı var. Maviden biliyorum bunu. Komedi ama bu gerçek. Satarkende 40 dolara satıyor.

Kumaş olarakta yün veya tasarımı şık bir ürün olmadığı sürece asla ederinden fazla vermemeye çalışırım.
  • ben giyinmeyi iyi bilirim.Hiç kimseye ihtiyacım yok yardım anlamında.Hangi kıyafet daha iyi gibi konularda.
  • NightFlight45 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım soruna ben yazayım. Her markanın iyi ve kötü ürünü vardır. Genel olarak bahsedersek burada tüketicinin tecrübesi ve bilgisinin mahiyeti var. Kısacası gidersiniz mağazalara muadili bir ürünede bakarsınız elinize alırsınız dokuma tipine overclock yapılmış kumaş kesimlerine bakarsın, tipine bakarsın akabinde içeriğinde polyester ve türevleri yani akrilik olmamasına ehemmiyet gösterirsin. Satın alırsın. Burada marka önemli değil. İstersen beymenden al, bir kazak atıyorum 200 lira olsun içeriğinde dokuma tipide önemli ama akrilik ise yani sentetik 3 günde tüylenir, seni terletir vs. Alınmaz.

40 liraya pamuk bulursun alırsın. Bu kadar basit aslında.

Ürünleri tanımaktan geçiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deníz

Soyunma kabinlerinde öpüşenler oluyor mu? Ya da çift olarak çıkanlar?

o dediğin gaylerde oluyordur ben has erkeğim kadınsı davranan erkekler yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rainfall2535 -- 28 Kasım 2017; 19:40:52 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.