Şimdi Ara

Erkek Giyim Sorularınız, Merak Ettikleriniz , Firmaların Bilinmeyenleri (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
285
Cevap
17
Favori
12.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Çetooooo

Kendime Siyah Pantolon Bulamıyorum Boyuma Uygun Olanlar Çuval Gibi Duruyor. Çuval Gibi Olmayanlar da Kısa Kalıyor. 189 ve 62 Kg Birisi Için Siyah Pantolon Nerden Bulurum Izmir'de

2.04 arkadaşım var genelde Wrangler kullanıyor.
  • impact_24 kullanıcısına yanıt
    Hocam Bir Pantolona 100 Dolar (Yaklaşık 400 Tl) Verebilecek Durumum Yok Başka Nerelerde Vardır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çetooooo -- 29 Kasım 2017; 3:20:46 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hocam Bir Pantolona 100 Dolar (Yaklaşık 400 Tl) Verebilecek Durumum Yok Başka Nerelerde Vardır

Dockers a bir bak derim yanlış hatırlamıyorsam diğerlerinden daha uzun boyları
  • quote:

Orijinalden alıntı: impact_24

quote:

Dockers a bir bak derim yanlış hatırlamıyorsam diğerlerinden daha uzun boyları

Şimdi Benzer Dili Konuşmaya Başladık Saolun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kot pantolon almak istiyorum, Koton'da güzel modeller var fakat kalitesinde şüpheliyim. Kotondaki 80-90 liralık kotlarla 200 lira civarındaki Levis kotlarını karşılaştırabilir misiniz? aradaki farka değer mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnderGelişenOsasunaAtağı

Kot pantolon almak istiyorum, Koton'da güzel modeller var fakat kalitesinde şüpheliyim. Kotondaki 80-90 liralık kotlarla 200 lira civarındaki Levis kotlarını karşılaştırabilir misiniz? aradaki farka değer mi?

Arada daha fazla fark bile olmalı tavsiye etmem. Koton hariç heryerden alabilirsin kot pantolonu Little Big, Loft, Jack Jones birsürü marka var. Koton bayan ürünlerinde tercih edilebilir erkek için bence tamamen fiyasko.
    Teşekkürler hocam.

Aynı modelin daha dar kalıbı yoktur herhalde. Tekrar bit göz atarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    hocam F/P jean olarak hangi markayı önerirsin?
  • hocam ben alisveris yapmaya usenen biriyimdir de boyle hazir kombinleyip de musteriye sunan siteler magazalar var mi acaba
    hani pantolonundan sapkasina her seyi kombinlemis oyle satiyorlar falan yada oneri olarak sunuyorlar bilmem acik oldu mu soru
    Hocam bu bahsettiğiniz tarza, yani casual giyime en uygun markalar hangileridir? Bu tarzda ürün satan, belli başlı birkaç marka verebilirseniz çok güzel olur. Altınyıldız uygun mudur mesela? Ve son olarak kotu jack jones’tan alıyorum fakat kumaş ve kanvas pantolon giymiyorum hiç. Casual tarza uygun kumaş yada kanvas hangi markaya bakalım ?

• outdoor giyim konusunda ulkemizde en populer olan columbia , the north face tarzi markalarin kuzey avrupada pek tercih edilmedigi , kalitelerinin pek bilinmeyen ve daha ucuz olan markalardan daha kotu oldugu soyleniyor. Dogru mu bu?

Outdoor giyimde ulkemizde magazasi bulunan ve en kaliteli olan marka hangisi? Fiyat / performans degil kalite anlaminda. Tesekkurler

• chatlck C kullanıcısına yanıt
    ben onereyim levi's . Bu konuda tek gecerim. Bircok markayi da kullandim. Kalitesine gore cogu markadan cok daha ucuz ve kaliteli

• Massimo Dutti nasıldır, alışverişimi genelde buradan yapıyorum, güzel ürünleri var.

Kaliteli ve şık sweatshirtler için tavsiye edeceğiniz marka var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkwinchester

ben onereyim levi's . Bu konuda tek gecerim. Bircok markayi da kullandim. Kalitesine gore cogu markadan cok daha ucuz ve kaliteli

Evet iyi kampanyaları oluyor kalıplarını bende begeniyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: TheGermanEngineer_99

hocam ben alisveris yapmaya usenen biriyimdir de boyle hazir kombinleyip de musteriye sunan siteler magazalar var mi acaba
    hani pantolonundan sapkasina her seyi kombinlemis oyle satiyorlar falan yada oneri olarak sunuyorlar bilmem acik oldu mu soru

Ürünleri denemeden anlayamazsın kalıplarını, hafta içi sakin olur genelde AVM deki çoğu markada çalışanlar yardımcı oluyor bu konuda. Sen kahveni içerken onlar senin için birkaç kombin hazırlayabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: -Blacksea

Hocam bu bahsettiğiniz tarza, yani casual giyime en uygun markalar hangileridir? Bu tarzda ürün satan, belli başlı birkaç marka verebilirseniz çok güzel olur. Altınyıldız uygun mudur mesela? Ve son olarak kotu jack jones’tan alıyorum fakat kumaş ve kanvas pantolon giymiyorum hiç. Casual tarza uygun kumaş yada kanvas hangi markaya bakalım ?

Tüm markalarda var hemen hemen Altınyıldız, Sarar, Kiğılı, Ds ve aklıma gelmeyenler de var. Kanvas kullanmaya alisirsan kot pantolonu 2. plana itersin yüksek ihtimalle şıklık açısından çok fark var.

• Şuan işteyim sorulara müsait olunca cevap vericem hepsine şimdilik musadenizle

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: serseri006

20-25 yaşlarda erkek nasıl giyinmelidir?mont önerin var mı ayrıca .

Giyim herkesin zevkine göre değişiyor. Benim o yaşa yakıştırdığım giyim smart casual. Netten görselleri görebilirsiniz özellikle bayanlar tarafından farkedilmek isteniyorsa 1 numaradır.

Peki daha salaş ,rahat bir giyim önerin varmı?
    Son bi soru ,kış aylarindayız malum her yer moncler mont çakması model kaynıyor, bana önerebileceginiz özgün bir kumaş ve model yapısı varmı ?bahsettigim yaş aralığında .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serseri006 -- 28 Kasım 2017; 14:27:44 >
  • Takım elbise konusunda sıkıntı yaşıyorum, omuzlar biraz geniş olunca düzgün bir elbise bulamıyorum, Beymen business’dan bedenime göre bir takım bulabildim, internette de Beymen business kullanıcıları pek memnun gözükmüyor.

Ölçüleri uygun olabilecek kaliteli bir marka önerisinde bulunabilir misiniz? Beymen business hakkında bilginiz, görüşünüz varsa onu da öğrenmek isterim. Diktirmek istemem açıkcası, evet Kığılı exclusive mağazaları dikim yapıyor ama hem epey uğraştıracak hem de kilo durumum çok dengesiz, bazen 8-9 ay kafa kaldıracak zaman olmuyor 10 kilo alıyorum, bazen de boş zaman olup 1.5 ayda 9-10 kilo veriyorum; öyle olunca hazır olanı almak hep daha cazip kalıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Şuan işteyim sorulara müsait olunca cevap vericem hepsine şimdilik musadenizle

Spor ayakkabıda tavsiyeniz nedir. Ayaklarım taraklı. Skechers aldim 2 defa 2sinde de yırtılma oldu. Ne alsam bilemedim

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.