O

Teğmen
29 Şubat 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 40 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar Asus DSL-AC52U modemim ile download master üzerinden film dizi vs. indirmeye çalışsamda belli bir süre donup kalıyor. Dsl N55U modelini kullanıyordum fakat o modemde sorunsuz bir şekilde kullanırken bunda sorunlar yaşamaktayım sorun neden kaynaklanıyor olabilir?
Merhaba arkadaşlar hyundai marka 2017 model i20 aracım artık bir yılı doldurdu ve fotoğraftaki malum simge çıktı. Sorduğumda servis bakımına 30 gün kaldığını söylendi fakat aracım 4600 km'de bu yıllık bakıma girmesine gereklimi 15.000 km sonrasında yıllık bakıma soksam ne dersiniz.

Arkadaşlar corsa aracımın sağ önü vurdum.. Hafif zedelenme ve çizikler var kaskoyu devreye soksam mı veya kaskosuz ne olur maliyeti. Hasar çok mu kötü
Aracımın ön cam filmlerini söktüm söktükten sonra iz kaldı tiner cam sil vb. kimyasallar ile sildim ama maalesef sorunu çözemedim bu sorunu nasıl giderilir veya oto yıkama bu sorunu gidebilir mi ?
Dr.com.tr aldığım ürünü beğenmeyip iade ettim. Birkaç iş günü bekledikten sonra para iademin gerçekleştirilmediği için firmaya mail attım. Firma yetkililerinin bana geri dönüşü bu mesaj "W145758892 numaralı siparişinizde iade olarak göndermiş olduğunuz ürünü tarafımıza iletmenizi rica ederiz. " ile oldu. Kargo teslim bilgilerine baktığımda ise firma personeli Y*** Ö*** teslim aldığı gözükmektedir. Para iademi yapmayıp mağdur ettiğiniz yetmezmiş gibi iş takibini bile yapamayan kişiler aldığınız ürünleri tarafımıza iade edin diyerek dalga geçer gibi mesaj atıyor.
Sonunda iadem gerçekleşti ama dr.com.tr İki farklı ürün aldım bu iki ürün aynı faturada yer almaktadır. Firma çalışanları sadece bir ürünün tutarını tarafıma iade ediyor. Müşteri hizmetlerine yazıyorum üç seferdir telefon ediyorum kayıt oluşturuldu tarafınıza geri dönüş yapılacaktır deniliyor ve halen sonuç yok. Durum budur nasıl bir yol izlenmeli artık beni çileden çıkardılar çıldırmak üzereyim lütfen yardımcı olun.
Ağırlıklı olarak saç kesiminde kullanacağım... 0.5-1.0 mm arası saçlarımı kesiyorum.. Moser önerilerinizi duyar gibiyim evveliyatında kullandığım makineler ve modelleri sırası ile Philips QC5170 Moser 1400 Moser Primat 1230 bu şekilde.

Wahl 5 Star Legend 8147 modeli youtube vb. sitelerde videolarını izledim beğendim aramızda kullanan veya bilgi sahibi olan kişiler var ise yorumlarını almak isterim.
Silinsin...
Konu kapatılsın
tunalisurucukursu.com
Hakkında
Forum İkinci El İmzası:
Satışlarımda Ankara içi elden teslim tercihimdir...Şehir dışı önce ödeme ardından MNG veya Yurtiçi Kargo firması ile kargolarım kargo ücreti alıcıya aittir...(Kitap,dergi v.s. gibi ürünleri PTT kargo ile yollarım)
Kapıda ödeme Takas Pazarlık gibi seçenekleri
sunmuyorum..Komisyon payını ekleyip sahibinden.com get ilanı açarım.

Çingen pazarlığı yapacak ve Nekrofili kişilere satacak ürünüm yok!

Sattığım ürünü herhangi bir firmada veya kişide daha ucuza gören duyan kişiler oradan alsınlar hayırlı olsun.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
MacBook
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Vodafone
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PS4
TV
LG
Ses Sistemi
Logitech
PSN ID
Etkisiz Eleman
Kulaklık - Amfi
Beats Audio
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 197
İkinci El Bölümü Mesajları: 68
Konularının görüntülenme sayısı: 9.110 (Bu ay: 195)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 20 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.