Şimdi Ara

Erkek Giyim Sorularınız, Merak Ettikleriniz , Firmaların Bilinmeyenleri (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
285
Cevap
17
Favori
12.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cholo

Genç yaşta birisi olmama rağmen (20 yaşındayım) klasik veya yarı formal giyinmeyi seviyorum. Smart casual da giyinmeyi çok sevdiğim tarzlardan biri. Anlayacağınız çok renkli, cıvıl cıvıl giyinmek hoşuma gitmiyor.

Yalnız burada merak ettiğim bir şey var. Boyum 1.72 civarında yani kısa-orta arasıyım. Bahsettiğim tarzlar benim gibi, uzun olmayan insanlara ne derece yakışır sizin fikrinize göre? Veya tavsiye etmek istediğiniz bir giyim tarzı var mı?

Boy olarak takıntı yapılacak bir giyim tarzı değil bence her vücuda yakışıyor. Devam edin.
  • Bir insan giyim sektöründe çalışıyor diye moda danışmanı yaptınız,
    moda denilen şey sabit olsa dışarıda herkes tek tip giyinidirdi.Çok absürtleşmeden kendi tarzınızı kendiniz bulun arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teddy Death 1

hocam iyi günler ben oduncu giyim tarzını uzaktan seviyorum artık o tarz giyinmeyi düşünüyorum önerebileceğin bi giyim firması var mı
    Erkek Giyim Sorularınız, Merak Ettikleriniz , Firmaların Bilinmeyenleri

H&M düşünülebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: E.R.W.

Bir insan giyim sektöründe çalışıyor diye moda danışmanı yaptınız,
    moda denilen şey sabit olsa dışarıda herkes tek tip giyinidirdi.Çok absürtleşmeden kendi tarzınızı kendiniz bulun arkadaşlar

Tavsiyelerim bu şekilde zaten deneyip görmek direkt ürün tavsiyesi görmeden denemeden çok saçma
  • quote:

Orijinalden alıntı: vibex2kullanicisi

hocam mavinin tasarımları kıyafetleri çok güzel ama fiyatlar biraz uçuk bunu ucuz almanın yolu ya da başka alternatif var mı maviye göre

Sezon indirimlerini takip edin veya personel tanıdık edinin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Olcars

Sektördeki İspanyol tekstil firmalarının ürünleri içn ne diyorsunuz? Kalite/Fiyat anlamında inditex grup markaları içinde fiyat olarak aşırı derecede pahalı kalite olarak çok kötü ama kesim ve tasarımları çok iyi verilen paraya değer mi? H&M ve Mango kotlarını iki üç giyimden sonra esniyor salıyor geneli mi böyledir yoksa bana mı denk geldi. Erkek klasik italyan kesim aşırı pahalı olmayan marka önerilerin nelerdir. Sarar, altın yıldız, beymen vb. markaları bir arada satan mağazalar var bunlar bayimidir (Arçelik Kutup Fakir Sony vb.). Network Beymen Altınyıldız gibi sadece bu markayı satan hatta sarar içinde sarar interwiev vb. ayrılıyor farkı nedir hepsi bir arada olanlar ile bu tek marka olanların?

İtalyan kesim ucuz kaliteli marka olduğunu sanmıyorum. Bildiklerimin hepsi pahalı.

Kotlarda çoğu markada aynı sorunu gördüm Levi's ve Wrangler favorilerim. F/P Levi's diyebilirim. Wrangler çok pahalı.

Tasarımlar farklı olduğu için para kazanıyorlar farklı görünmek isteyen alıyor. Verilen paraya tabii ki değmez.

Farklı marka satan Boyner örneğini vereyim A.Ş mağazası da var bayi mağazasıda.

Sarar CCS İnterview, Kiğılı Abdullah Kiğılı aynı marka farklı ürün farklı kesim farklı kalitedir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aspiratör

2 gardırop kıyafetim var çoğu defacto outletten gerisi pb bershka indiriminden kalanıda hmnin indirimli reyonundan.
    İndirimsiz ürün almayın aldırmayın arkadaşta biliyordur kar marjı yüksek oluyor.

Çok sorulmuş indirim döneminde pull bearda min 20 max 50 liraya çok güzel kotlar oluyor erkek kot olarak en beğendiğim marka.
    Gelmişken sorumu da sorayım inditex grubu ve h m için ne düşünüyorsun ?

En iyisini yapıyorsunuz. H&M den birkez alışveriş yaptım fena değil.
  • impact_24 kullanıcısına yanıt
    hocam personel indirimi %20 ama bir pantalona 160₺ vermek istemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: vibex2kullanicisi

hocam personel indirimi %20 ama bir pantalona 160₺ vermek istemiyorum

Sezon indirimini beklemeniz lazım o zaman tekstil gitgide pahalılaşıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi impact_24 -- 28 Kasım 2017; 23:33:35 >
  • Kaliteli ürün istiyorsanız üretildiği malzemeye dikkat edin.
    Bu ürün özenle seçilmiş ve sadece 16 mikronluk bir elyaf çapına sahip süper ince "Merinos Yünün"den yapılmıştır.
    *%100 "Merinos Yünün"den yapılmıştır.
    *Bu ürün günümüzde yün çiftliklerinde üretilen en kaliteli "Merinos Yünü"dür.
    *Rüzgarlı ve soğuk havalar için uygundur.
    *Doğanın bize verdiği, kaşıntı yapmayan bu yün liflerinin kalitesini tecrübe ediniz.

• xxxxxxxxxx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huhuq -- 17 Mayıs 2020; 10:0:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: impact_24

quote:

Orijinalden alıntı: Deníz

Soyunma kabinlerinde öpüşenler oluyor mu? Ya da çift olarak çıkanlar?

Nadir de olsa denk geliyor çift girenler ne yapıyor orasını bilemem

Kız erkek giriyorsa öpüşüyordur, çok heyecanlı oluyor ama.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: huhuq

genel olarak firmalarda kalite yönünde eksiye gidiş var tabi bu benim gördüğüm kadarıyla türkiyede satılan ürünlerde. sanırım 1. kalite hariç diğer ürünleri bize iteleme var yani son kullanıcıya. marka tamamen örnek , mesela nike markasındaki af1 model ayakkabı diyelim yurtdışında satılan ürün ile yurtiçi satılan ürün bariz şekilde belli olmasada kalite düşük gibi, bu sanırım ithalatçıların markadan 1. kalite ürünlerle araya bolca 2. kalite ürünleride çokça alıp yurtiçine boşatlması. başka bir konuda türkiyede üretilen ürünlerin bazı hazır giyim markalarında kalitesi düşük. jack jones markasında bir jean pantolon vardı x model türkiye üretimi 149tl italya üretimi 159 yada 169tl idi. ve ürünleri yan yana koyunca bariz şekilde tr üretimi jean kumaşı düşük kalite, ince, boyası yine aynı şekilde 1-2 yıkamada akar gider elini biraz sürtsen eline boya geçiyor. dikişleri düzgün değil zımbalar kaymış. levis markası jean pantolon 501 model tr üretimi kumaş ince ve düşük kalite. pantolonun bacak kısımlarını üst üste koyarsınız boyuna uzatırsınız ya işte orada yamuk kesilmiş belli asla dikişli kısımlar üst üste gelmiyor. tabi yurtdışı ürünlerde de bazılarında hata oluyor ama çok nadir gördüm. alttaki videoda kişi g-star markasında gerçek ve sahte ürünleri karşılaştırmış olay tr üretimi ürünlerde de buna benzer kalite farkları.

Bu tarz olaylar var çok sevdiğim 2 markada birebir şahit oldum isimlerini yazmayacağım çünkü şu an ispatlayamam

İnternetten ve mağazadan baktığım etiketlerde zaten pamukluya da hiç rast gelmedim. Yarısı yün olan bir kumaş ideal o zaman. Polyester ütüsünün daha iyi tutması için işe yarıyormuş öyle okumuştum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.hız

İnternetten ve mağazadan baktığım etiketlerde zaten pamukluya da hiç rast gelmedim. Yarısı yün olan bir kumaş ideal o zaman. Polyester ütüsünün daha iyi tutması için işe yarıyormuş öyle okumuştum.

Ortalama yün karışımı idealdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

quote:

Orijinalden alıntı: _BigbyWolf_

Mavi'nin gömlekleri hoşuma gider genelde ama fiyat konusunda uçtukları için uzak durmaya çalışıyorum.
    Loft nasıldır hocam bilginiz var mı?

Mavi bence oldukça kötü hocam, kotları dışında alınacak ürün yok, kotları da aşırı pahalı, yerine daha iyi daha ucuzu alınabilir.

Ben de tam tersi Mavi’den kot dışında her şey alınabilir diye düşünüyorum. Kotları hem Levi’s kadar ağır yani sağlam değil hem de cepler, arka cep dikişleri, çakmak cebinin modeli falan bakımından hiç klasik değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Tekrar Merhaba,benim pantolonlar ile ilgili çok büyük bir sorunum var,10 tane pantolonumun neredeyse hepsinin bacak arasından yırtılma sorunu var,pantolonumun her yeri sapasağlam ancak ağ kısmı bildiğin eriyor ,farklı marka ve beden denedim ancak bir sonuç elde edemedim ,bu konuda da yardımın dokunursa minnet duyarım .

• quote:

Orijinalden alıntı: serseri006

quote:

quote:

Tekrar Merhaba,benim pantolonlar ile ilgili çok büyük bir sorunum var,10 tane pantolonumun neredeyse hepsinin bacak arasından yırtılma sorunu var,pantolonumun her yeri sapasağlam ancak ağ kısmı bildiğin eriyor ,farklı marka ve beden denedim ancak bir sonuç elde edemedim ,bu konuda da yardımın dokunursa minnet duyarım .

Fazla kilo, terleme ve yürüme de biraz bozukluk varsa genelde oluşan durum, çok sık aynı pantolonu kullanmayın ve biraz daha sert kumaş modelleri deneyin.+ Çok dar ve düşük bel tercih etmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi impact_24 -- 30 Kasım 2017; 9:5:33 >

dediklerini yapmak yerine kilo verse daha iyi olmaz mı hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: chatlck

dediklerini yapmak yerine kilo verse daha iyi olmaz mı hocam

Sadece kilolularda olmuyor ki büyük çoğunluk böyle olsa da

Sebepleri belli zaten kilo varsa tabii ki en iyisi kilo vermek.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.