Şimdi Ara

'Erkek Bebekler Sütle değil Mama ile Beslenmeli' diyen Feminist ! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
2
Favori
18.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
131 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam ben de sana seve seve katılırım böyle bir grup ortaya çıkartırsan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ridooo

Bana ofansif, saldırgan, feminazi karşısında durabilecek sağlam birşey lazım. Adını da Menazi koyuyorum. Yaşasın erkeklerin üstünlüğü. Hatta nickimi Menazi yapacağım
    https://www.youtube.com/watch?v=plkaesTSiLI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çipetpet. -- 16 Temmuz 2018; 23:33:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ridooo

Feminist var da erkeklerin üstünlüğünü savunan bir oluşum var mı?
    Gerek yok öyle bir oluşuma çünkü ortalama bir erkeğin aşağılıklık kompleksine girmesini gerektiricek bir koşul yok.Dişilere gereğinden fazla değer vermeyi ve onlardan elde edemeyeceğiniz şeylerin beklentisine girmeyi kesmeniz gerek öncelikle.
  • yüzbaşı price kullanıcısına yanıt
    Aşağılık kompleksine gerek yok ama haklarımızı savunmazsak ileride çok zor durumlarda kalabiliriz. Yerinde ve yeterli bir tedbir ile kimseyi aşağılamaya gerek kalmadan feminazi ile mücadele edilmesi gerek. Yoksa herşey için çok geç olabilir. Kim bilir belki de 3. Dünya Savaşı feminazi ile erkekler arasında olabilir...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kadar da olmaz ama artık. Kafayı yemiş bu manyaklar

• Erkek nüfusu müthiş derecede azalacak.Kadın katiller türeyecek ve feminizmle olaylarınüstünü örtecekler.Bence.

• Zaten kadinlar tek çocuk da yapabiliyor kemik iliğinden haklisiniz

• spartan hoplite kullanıcısına yanıt
    Bunun nedeni kadınlara fırsat verilmemesinden ayrıca cinsiyetleri yeter kadin olmaları sebebi ile yeterince avantajlilar

• Lana-Del-Rey kullanıcısına yanıt
    Bilimsel olarak mümkün cok yakında olacak uremenin temeli kadın kimse babasından emin olamaz ama anne kesindir soy zaten anadan

•  'Erkek Bebekler Sütle değil Mama ile Beslenmeli' diyen Feminist !
  • Bu gerçek olamaz, troll mesaj ile yaygara koparmayın lütfen.
  • Transskek kullanıcısına yanıt
    Nope, bu tweet belki ama genel durum olarak son derece ciddiler. Ulkemiz feministlerin ilham aldigi bati feminizmde genel durum bu zaten. Yeterince tekrar edinildiginde makul bir dusunce gibi geliyor bu insanlara.

• Ben zaten mamayla beslendim süt müt görmedim. Siz düşünün olm.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ahlaksız onursuz şerefsiz femnaziler

• Soyayı fazla kaçırmış bunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hitokiri_johndoesai -- 17 Temmuz 2018; 11:14:9 >
  • Feministlere neden bu kadar kiziyorsunuz anlamiyorum.

Feminizm insanlik evrimi icerisinde olusan kadin dogasinin ifsasindan ote bir sey degil.

Bugune kadar yerlesik olan gynocentrik toplumun iplerinden kopmasi (ataerkillik hikaye yani). Burada normal kadin ile feminist kadin arasinda cok bir fark yok anlayacaginiz.

Ben bunu autoimmune hastaligina benzetiyorum. Medeniyeti bugune tasiyan bir cinsel rol sistemi simdi kendine saldiriyor (feminizm iste budur).

• bunlar azıttıkça milletimiz bunlara daha çok gıcık olup bileniyor, böyle böyle şeriyat geliyeah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sıtkı Sıyrılmış -- 17 Temmuz 2018; 13:47:3 >
  • feministleri güçlendiren yine erkekler çelişki burda başlıyor.

• Sesli

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşte. İlk 6 ay anne sütü şart diye doktorlar bas bas bundan dolayı bağırıyor.

Vermezsen ilk altı ay anne sütü, sonuç bunlar gibi tam gelişmeyen düşünme organları ile toplum içine karışmaya çalışma.

Çok fena çok

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.