Şimdi Ara

erkek bacak kıllarını almalı mı ? (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
4
Favori
125.928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: syt.

quote:

Orijinalden alıntı: fatih86

Erkeğim bacak kıllarını alması haramdır. Yaratılışa mühadaledir. Erkekler sadece malum bölgedelerde yapması helaldir. Çiftlerde ise kadının erkeğe itici gelmemesi için temizlik yapmasına izin var diye biliyorum.

- Erkek alınca yaratılışa müdahale oluyor da kadın alınca neden müdahale olmuyor? [Çelişki]
    - Kadının erkeğe itici gelmemesi için yaratılışa müdahale edebilirken erkeğin kadına itici gelmemesi umursanmıyor. [Bariz haksızlık]

Şu an İslam adına millete bilgiler verdin. Bu bilgilerin kaynağını istiyorum senden. Aksi halde milleti yanlış bilgilendirmiş oluyorsun. Hem de İslam'ı kullanarak. Bu da çok büyük bir mesuliyet.

bayanlaeaın erkeğe erkeklerin bayanlara benzemesi sakıncalı olduğu için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ayhand28

ne farkınız kaldı kadından. kıl erkeğin simgesidir. oldu olacak birde şey taktırın. yada kestirin gitsin. delikanlımısnız siz?

biktim sizin gibilerden yemin ederim.Sizin yüzünüzden huzur kalmadi.Biri laf atar biri top musun der.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Upluyorum ama

Arkadaşlar bacak kıllarım benim için rahatsız edici olabiliyor bazıları. Çok aşırıda olmasa yine fazlalar kış aylarına girerken almayı düşünüyorum. İlk deneyimim kafam karışık

(Hoş durursa almaya devam ederim Durmazsa bırakırım.)

Siz ne önerirsiniz ? Ne yapmalıyım nasıl yapmalıyım ?

NOT:Erkek adam alır mı yauuuuuuuuvvvv diyen cahiller hiç yazmasın.

• Havalar dahada ısınacakmış galiba.

• Xd

• Kardesim dun karar verdim almaya basladım üst bacaktan pişman oldum beyaz tenliysen alma karı bacağı gibi çıkıyor. Alt bacağı makinayla kısalttım. İş görüyor makina az cok

• Konudaki yorumlara bak kiz eli tutmamis adamlar kizlardan bahsediyor. Cok uzunsa alacaksin kardesim hic bir kiz goril sirti gibi bacak istemez erkekte. Igreniyorlar hatta.

• hortlatıyorum ama çok saçma yorumlar var cidden neymiş kızlardan ayıran farkmış zaten bi kızla erkek yanyana gelince kıllarına bakıp ayırt ediyosunuz değil mi cahil cahil insanlar gelmiş atıp tutmuş

• Bir kere denemistim ama iyi olmuyor teri emmiyor bu sefer vucut. Killi daha iyi.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.