Şimdi Ara

erkek bacak kıllarını almalı mı ? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
4
Favori
125.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: delwinja

quote:

Orijinalden alıntı: dRake^

erkek dediğin kıllı olmalıdır.

abi kıl kıl diyosunuz da kılda keramet olsa dötte bitmezdi yani

Kerametinden değil dışardan bakıldığında bir kadınla erkeği ayırt etmene yarayacak bir unsur olduğundan erkek dediğin kıllı olmalıdır Tabi bununda bir sınırı var çıkıpta tarzan gibi dolanmayın ayar verin az birşey .

• quote:

Orijinalden alıntı: cgh0gy-

quote:

Orijinalden alıntı: delwinja

quote:

Orijinalden alıntı: dRake^

erkek dediğin kıllı olmalıdır.

abi kıl kıl diyosunuz da kılda keramet olsa dötte bitmezdi yani

Kerametinden değil dışardan bakıldığında bir kadınla erkeği ayırt etmene yarayacak bir unsur olduğundan erkek dediğin kıllı olmalıdır Tabi bununda bir sınırı var çıkıpta tarzan gibi dolanmayın ayar verin az birşey .

sakal zaten yetiyo ama sen de haklısın

• Burda kıllı olanlar erkek kıllı olur lafı arkasına saklanıyor.O dediğiniz türden laflar eden insanlarla arkadaşsanız zaten diyebilcek bişey yok, ayılarla yaşıyorsunuz derim.
  • Göğüs, göbek anlarımda ayak kılları, her erkekte çok doğaldır, hani kıldan deri gözükmüyorsa o zaman anlarımda, yoksa bir problem yok bence.

Mesela çoğu ünlüde almaz, her daim göz önünde olmalarına rağmen.
     erkek bacak kıllarını almalı mı ?
  • benim bacak killari kivircik arada ara makasla aliyorum daha guzel oluyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhacir -- 6 Haziran 2011; 13:44:43 >
  • eğer kas yapıyosanız kılsız olmak yakışıyo ama göbekliyseniz hiç ellemeyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: funkmaster

quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

quote:

Orijinalden alıntı: Uygurca

quote:

Orijinalden alıntı: fatih86

Erkeğim bacak kıllarını alması haramdır. Yaratılışa mühadaledir. Erkekler sadece malum bölgedelerde yapması helaldir. Çiftlerde ise kadının erkeğe itici gelmemesi için temizlik yapmasına izin var diye biliyorum.

- Erkek alınca yaratılışa müdahale oluyor da kadın alınca neden müdahale olmuyor? [Çelişki]
    - Kadının erkeğe itici gelmemesi için yaratılışa müdahale edebilirken erkeğin kadına itici gelmemesi umursanmıyor. [Bariz haksızlık]

Şu an İslam adına millete bilgiler verdin. Bu bilgilerin kaynağını istiyorum senden. Aksi halde milleti yanlış bilgilendirmiş oluyorsun. Hem de İslam'ı kullanarak. Bu da çok büyük bir mesuliyet.

Şimdi biri çıkar dinimizde erkek kadından bilmem kaç kat üstündür vs der ve çıkar işin içinden

Geç şu şakirtleri.

bu tip konularda kimseye güvenmeyin kimse bilmiyorum demez yalan yanlış bildiğini yazar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Anesthesia`

Ben futbolcuyum, 2 yıldır alıyorum. Çevremdikler futbolcu olduğum için birşey demiyor normal karşılıyorlar ama sana gelecek tepkileri hayal edemiyorum. Bacağın kaslı değilse sakın alma, bayan bacağı gibi olur yoksa.

Katılıyorum ayrıca bende alıyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak®

Bende kıllıyım hemde epey.. Sadece koltuk altına ağda yapıyorum jiletle her hafta uğraşmaya değmez

oha ağda mı of offf canım acıdı lan..

benim ki göğüsümde az var.. bacaklarım orman gibi xDé
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oprichniki

quote:

Ben futbolcuyum, 2 yıldır alıyorum. Çevremdikler futbolcu olduğum için birşey demiyor normal karşılıyorlar ama sana gelecek tepkileri hayal edemiyorum. Bacağın kaslı değilse sakın alma, bayan bacağı gibi olur yoksa.

3 sene önce kulupte herkes kesmişti tam kesecektim vazgectim iyiki kesmedim berbat bir hale giriyor ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: aras_gs

quote:

Orijinalden alıntı: Oprichniki

quote:

3 sene önce kulupte herkes kesmişti tam kesecektim vazgectim iyiki kesmedim berbat bir hale giriyor ...

Ben ağdayla alıyorum kesilmez zaten daha gür çıkıyor.Herkes futbol oynadığımdan haberdar olduğundan bir şey demiyor :) Yazın kızlarla birlikte almıştık :D

• Kılda keramet olsaydı.. diye devam eden bi söz vardır.
    Kıl erkekliğin simgesiymiş geçiniz.
    Toplumun uydurduğu saçma sapan içinden cinsellik fışkıran bi kural.
    Eğer sen kıllarının alınca abi ne biçim erkeğim ben felan diceksen zaten sen hiç erkek olmamışsın.
    Çevrendekiler erkek değilsin oğlum sen diyince erkek olmadığını düşünüyorsan zaten hiç erkek olmamışsındır.
    O çevrendekiler de olmamıştır.
  • Erkek dediğin kıllı olmalıdır diyenler ya liseli yada asosyaldir.
  • bende her yaz gelmeden bacak kıllarının boylarında kısaltma yapıoyurum makasla.ne cok kıllı gozukup iğrenc duruyor nede karı bacagı gibi prüssüz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Defense Devil

Erkek dediğin kıllı olmalıdır diyenler ya liseli yada asosyaldir.

eh tabi sen nesi oluyorsun eşcinsel mi ?

BEYLER... Defense Devil EŞCİNSEL... ( GAY )DİR
  • quote:

Orijinalden alıntı: QuentiDarK

quote:

Orijinalden alıntı: Defense Devil

Erkek dediğin kıllı olmalıdır diyenler ya liseli yada asosyaldir.

eh tabi sen nesi oluyorsun eşcinsel mi ?

BEYLER... Defense Devil EŞCİNSEL... ( GAY )DİR

Beni babanla karıştırma evlat.Erkek bacak kıllarınıda alır , kaş ortasınıda.Kişinin kendisine kalmış birşey.
  • alma hocam boşver. Erkek dediğin kıllı olur karı gibi olmaz. Hem hiç anlamam futbolcuların niye bacak kıllarını aldırmalarını çok saçma.
  • Hayvan gibiyse iğrenç duruyor,bir de denize havuza falan girdin mi o kıllar toplu toplu oluyor o yüzden azaltmak iyi olur.Pürüzsüz de yapmayacan tabi.
  • hocam karşı cinse gelince rahatsız olurlar. lisedeyken hep iğrenç derlerdi bana. ben sporcuyum 2 metre boyum var badi yapıyorum ve alıyorum. alıcaksan tüy dökücü kremle al. acısız. haram diyenlere bir sözüm var siz almayın kardeşim milletin kafasınıda bulandırmayın.

ben kaşım saçım dışındaki bütün kıllarımı alıyorum ve hiç bir sorun yok ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayhand28

ne farkınız kaldı kadından. kıl erkeğin simgesidir. oldu olacak birde şey taktırın. yada kestirin gitsin. delikanlımısnız siz?

Adamın dibi geldi. Bir yere kadar senle aynı düşüncedeyim,vücüdta hormonel bozukluklar olmadığı müdtedçe bende almam. Lakiin, şu tek kaş meselesinde de aynı düşüncede değilim. Delikanlılık bakımsız dolaşmak değildir.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.