Şimdi Ara

Eren Holding 500Bin ayakkabı fırsatı (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.408
Cevap
44
Favori
108.301
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Perşembe gecesi sipariş verdiğim ayakkabıyı cuma gecesi iptali için mail attım. Ve bana gelen cevap kargolanmadan iptal edemiyorlarmış. Bu kadar rezalet olamaz. Reziller asla bir daha eren holding falan elimi sürmem. Yazık.

Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.
    500 Bin Ayakkabı sitemizde sipariş iptali, ürünlerde beden renk ve model değişimi yapamadığımızı, satın almış olduğunuz ürünleri 30 gün içerisinde kullanılmadığı taktirde faturası yada siparişi numarası ile beraber ,faturanın arkasındaki adrese göndererek iade edebileceğinizi bildirmek isteriz.(Yurtiçi kargo ile gönderdiğiniz taktirde, 379177039 nolu kodu ileterek karşı ödemeli gönderebilirsiniz)
    Göndermiş olduğunuz ürün ile ilgili gerekli kontroller yapıldıktan sonra 1-7 iş günü içerisinde kartınıza iadesi yapılacaktır.
    İade yapıldıktan sonra e-mail adresinize bilgilendirme e-maili ulaşmış olacaktır.

Saygılarımızla,
    500 Bin Ayakkabı Müşteri Hizmetleri ​

• Basit bir araştırma ile 279 TL ye sipariş verip numarama olmayacağı için iade yapacaktım ve akabinde hemen yenisini sipariş verecektim lakin fiyat 299 TL olunca bunu geldiği gibi iptal edip araştırmaay başladım. Ve sneaks Up ta istedğim numara istedğim renk ayakkabıyı 5 dk içersinde 279 TL ye aldım. Eren holding 299 TL ye satsın dursun :)

Araştırın beyler geçirmeler var hemde kargo eziyetine gerek yok :)
  • 15952 sipariş numarası
    Kargoya verilmiş bugün
    Ama kargo takibe basınca kayıt bulunamadı diyor? Akşam mi takip edilebilir olur anca?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • erhan911 kullanıcısına yanıt
    G-star normal numaramızdan mı almak lazım hocam? Klasik ayakkabıda 44 giyiyorum, küçük gelir mi?
  • Arkadaşlar merhaba,

4 adet ürün sipraiş ettim. 1 New Balance ayakkabı, 1 Lacoste terlik hanım için, 2 tane Lacoste da kendim için.

3 parça ürün eksiksiz olarak geldi. Benim 1 tane ayakkabım gelmedi. Ertesi gün müşteri hizmetlerini aradım. 3 dakika bekledikten sonra bayan arkadaş telefonu açtı ve gayet kibar bir şekilde bilgileri dahilinde olduğunu söyledi. Ürünü tedarik edememişler. 1 ürün için 3 adet ürünü bekletmemek adına diğerlerini göndermişler. Diğer ürünü tedarik ettiklerinde kargo bedeli olmadan göndereceklermiş. Ben bu konuyu sayfalarca okudum. MH arkadaşların saygısız olduğu, doğru bilgi vermedikleri vs. yazılmış. Benim konuştuğum arkadaş gayet iyiydi. Genelleme o kadar da iyi bir şey değil.

Tedarik edilememe olayı kulağa saça geliyor ama maalesef ki lojistik işlerinin doğasında bu tip şeyler var. Örneğin 41 numara x bir ayakkabı stokta gözüküyor ama depoda yok. Nasıl oluyor bu? Basit başka bir müşteriye 41 numarayı göndermiş olabiliyorlar yanlışlıkla. Unutmayın o depoda senin benim gibi insanlar çalışıyor.

Fiyatlar konusunda da iki kelam edeyim. Çok uygun ayakkabılar var arkadaşlar. Hanıma aldığımız New Balance mağazada 240 TL idi. İnternette 230 TL'den aşağı bulamadım. KUpon, indirim falan derken 200 TL'ye belki gelirdi. 140 TL'ye aldık. Aldığım bir Lacoste mesela. 130 TL'ye aldık. Hepsiburada'da en uygun fiyatı 220 TL idi. KAzançlı bir alışveriş oldu.

Belki şu anda bu ayakkabılara ihtiyaç yoktu. Ama unutmayın ki ayakkabı sürekli ihtiyaç. Aldım, dolaba koydum. MEvcut ayakkabım eskiyince yenilerini giymeye başlarım :)

• bende de aynı hikaye var, kargoya veilmiş ama takip edilemiyor. ben şöyle düşündüm,: sipariş vereli 5 gün oldu, 5 gün içinde yollayacaklardı, yollayamadılar, yalandan bir numara girdiler kargo numarası diye, ohhhh ne ala memleket.
  • 1 çanta ve 1 ayakkabı almıştım malesef sadece çanta elime ulaştı. Mh'yi aradığımda bayan kibar bir şekilde karşıladı ve tedarik aşamasında olduğunu söyledi. 2 3 gün içerisinde dönüş yapılacaktır dendi. İnşallah tedarik ederler.

• Slifer45 kullanıcısına yanıt
    :D Bu nasıl saçma bir olay, iade edildiği taktirde kargo ücreti yalan oluyor değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avanta

:D Bu nasıl saçma bir olay, iade edildiği taktirde kargo ücreti yalan oluyor değil mi?

Tüketici haklarında malın iadesi halinde gonderi masrafları dahil tüm ücretler tüketiciye iade edilir diyor. Bazı firmalar üzerine yatmaya çalışsalar da bunu söylediğinizde geri yapıp tam iade sağlarlar.

• Avanta A kullanıcısına yanıt
    Evet ama vallahi umrumda değil kargo ücretini alsınlar bana hemen paramı versinler. Şaka gibi ya rezil herifler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ventriküler Fibrilasyon kullanıcısına yanıt
    Doğrudur hocam, daha bu haktan bile haberdar değilim mesela. 7

BU arada şu G-star kalıpları hakkında hiç mi bilgisi olan yok yahu ? Klasik ayakkabı numaramdan alsam ufak gelir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avanta

Doğrudur hocam, daha bu haktan bile haberdar değilim mesela. 7

BU arada şu G-star kalıpları hakkında hiç mi bilgisi olan yok yahu ? Klasik ayakkabı numaramdan alsam ufak gelir mi?

hocam 1 numara büyük al
  • aspergersendrom01 kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için teşekkürler hocam. 1 numara büyüğü bitmiş, param cebimde kaldı
  • 24 binlerde siparişi gönderilen var mı acaba?
  • 23533 sipariş 8 i gecesi vermiştim hadi 8 ı geç 9 10 11 12 yani 4 gün oldu eğer yarın aksama kadar kargo geçilmezse mhyi arayacağım.

• ürün kargoya verildi yazıyor kargo takibe tıklıyorum "Kayıt Bulunamadı" diyor böyle bir hata alan var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: kızıl ay

23533 sipariş 8 i gecesi vermiştim hadi 8 ı geç 9 10 11 12 yani 4 gün oldu eğer yarın aksama kadar kargo geçilmezse mhyi arayacağım.

Aramanız birşeyi değiştirmeyecek ama arayın sesimiz çıksın. Bu terbiyesiz insanlar siparişimi ne iptal ediyorlar ne de siparişimi gönderiyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tiko1133

ürün kargoya verildi yazıyor kargo takibe tıklıyorum "Kayıt Bulunamadı" diyor böyle bir hata alan var mı

Sabah öyle diyordu öğleden sonra düzeldi. Bir kaç saat sonra tekrar bakın

• 2 adet ayakkabı aldım , geldiler ama 3 gün önceden ankaradan farklı ayakkabılar aldığım için iade edeceğim

Ürün : Lacoste 729SPM0060.1P4.T9 Adet : 1Tutar : 129,00 TL 43 numara

Ürün : Lacoste 729SPM0060.2P8.T9 Adet : 1Tutar : 129,00 TL 43 numara

Ürün : Kargo KARGO.-.-Adet : 1Tutar : 7,90 TLToplam Tutar : 265,90 TL

ürünler bunlar . isteyn olursa pm atsın ayakkabılar cidden çok hoş ve de çok uygun. etiketleri 359 kutunun. kargo sizden olcak şekilde yollayım isteyen varsa aldığım fiyata iade edeceğime isteyen faydalansın. kodlardan bakabilrisiniz googledan ayakkabılara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imax1 -- 12 Aralık 2016; 22:24:48 >
  • imax1 kullanıcısına yanıt
    Numaraları nedir acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.