Şimdi Ara

Eren bu adamın tırnağı olamaz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
2.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• ÖZLEDİK KRAL.
  • selçuğun sneijderden daha fazla katkı yaptığını. burağın erenden misli ile daha iyi bir forvet olduğunu söylediğim de troll ilan edildim. çöp ereni ve çöp sneijderi başlarına çalabilirler. burak gitti selçuk küstürüldü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IspanakLord

selçuğun sneijderden daha fazla katkı yaptığını. burağın erenden misli ile daha iyi bir forvet olduğunu söylediğim de troll ilan edildim. çöp ereni ve çöp sneijderi başlarına çalabilirler. burak gitti selçuk küstürüldü.

kardes selçuk çöp artık

burak da doğru zaman da satıldı

ben burak dönmeli felan diye açmadım konuyu

galatasarayın forveti böyle etkili olmalı

ornek vermek için aklıma geldi
  • eren kendi tarzında dünya çapında bence ama takımın onun tarzına uzaktan yakından uyan bir oyunu yok.koskoca takımın 10 numarası 15 ortada 1 isabet sağlamış.kafasıyla şut atabilen bi adam eren,yanında olacak hareketli adamlara mükemmel toplar indirebilen biri.koller böyleydi.o da onun tarzını yaşatan biri.
    sabri'nin ortalarını görüyoruz,carole desen bruma ile al ver yapıyor ama orta yapmıyor.adam ne yapsın çok saçma bir karşılaştırma olmuş.
  • Burak Yılmaz'ı sevmem, Oyun tarzı büyük takımlar için hiç uygun değil ama Eren gerçekten onun tırnağı bile olamaz..
  • burak yılmazın karakterini ve kişiliğini sevmem ama ülkede ki en iyi forvet hala kendisi
  • Umarim herkes trollluk yapiyordur. Burak hayatimda gordugum en balli forvet olabilir. Attigi golerin yarisi bal, ceyregi de beles gol. Geri kalanlari da sorgulanir. Sacma sapan kosular yapıp takimi 1 kisi eksik birakan bir takozdur kendisi. Zenci beyni var bu adamda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KONUDA Kİ MESAJLARI OKUYUP,GÖZLERİNİN SAĞLIKLI OLDUĞUNA ŞÜKRETMEYEN ÜYE SAYISI ÇOK AZDIR.

• quote:

Orijinalden alıntı: JampolPapa

Umarim herkes trollluk yapiyordur. Burak hayatimda gordugum en balli forvet olabilir. Attigi golerin yarisi bal, ceyregi de beles gol. Geri kalanlari da sorgulanir. Sacma sapan kosular yapıp takimi 1 kisi eksik birakan bir takozdur kendisi. Zenci beyni var bu adamda.

yok daha neler
    herif beğen beğenme hem tsde hem gsde gol krallığı var şampiyonlar liginde 8 gollü sezonu var.
    pek çok meziyeti olmasada formadayken epey iş yapmıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurkan19

quote:

selçuğun sneijderden daha fazla katkı yaptığını. burağın erenden misli ile daha iyi bir forvet olduğunu söylediğim de troll ilan edildim. çöp ereni ve çöp sneijderi başlarına çalabilirler. burak gitti selçuk küstürüldü.

kardes selçuk çöp artık

burak da doğru zaman da satıldı

ben burak dönmeli felan diye açmadım konuyu

galatasarayın forveti böyle etkili olmalı

ornek vermek için aklıma geldi

Her oyuncunun kotu donemi olabilir. Burak son zamanlarda kotuydu diye hemen satildi. Sneijdere yapilan toleransin yarisi yapilsa suan sampiyonluga oynardik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IspanakLord -- 8 Kasım 2016; 7:05:33 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Burak'ı geldiği günden gittiği güne kadar savunan biri olarak Eren Burak Yılmaz'ın bire bir kopyası diyebilirim. Hatta Eren hava hakimiyetiyle, sırtı dönük oynayabilmesi ve indirdiği toplarla Burak'ın bir tık üstünde. İlk önce Burak'ın oynadığı kadro ile Eren'in oynadığı kadroları kıyaslamak lazım. Elmander, Drogba, Eboue, Melo, formda bir Selçuk ve Sneijder ile Eren oynamış olsa işler çok farklı olurdu.

Burak her maç 3 4 kere ofsayte düşüyordu, Eren'i ofsayte düşürecek pozisyon bile olmuyor. O kadar kapanıyorlar ki top çevirmelerini izlemekten başım döndü artık. Burak biraz daha gol arıyordu, daha fazla kovalıyordu Eren'de aynı şekilde yaparsa çok daha fantastik goller atıp Burak'ı çok rahat unutturabilir.
  • Eren bey daha da çöp
  • Bazı arkadaşlar Eren DERDİYOK`u gömmüş resmen. Biz Eren`den daha tam anlamıyla faydalanamıyoruz ki orta açma yeteneğine sahip bekleri bırak kanatlara bile sahip değiliz. Haaaaaa yok Eren GALATASARAY`ın as santraforu olamaz dersiniz anlarım. Zaten GALATASARAY gibi bir takımda Eren iyi bir ikinci, adam gibi yedek santrafordur. Benim as santrafor için adayım 9 numara gibi 9 numara Edin DŽEKO`dur.

Eren bu adamın tırnağı olamaz

• Burakin kalmasindan yana degildim

Galatasarayin forveti

Milan baros burak yilmaz drogba formda sezonlari gibi forvetler olmali

Eren de bu adamlarim tirnagi olamaz

• Eren derdiyok kariyerinde burakın galatasarayda attığı gol kadar ancak atmıştır

ki siz zahmet etmeyin ben koyayım istatistikleri

burak yılmaz gs karnesi 141 maç 82 gol 23 asist

eren derdiyok tüm kariyeri 329 maç 98 gol 38 asist

birisi de demişki burak ile eren derdiyok birbirinin kopyası hatta erenın artısı varmış

adam hoffeimda 20 maçta 1 gol atmış şaka gibi forvet oynuyor bir de direk koysan 5 gol atar
  • gurkan19 kullanıcısına yanıt
    Bence Umut Bulut bile daha iyi kanka
  • quote:

• yine badem gözlü konusu.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.