Şimdi Ara

Erdoğan'ın söylediklerini K.K. söylemiş gibi yapıyorlar. Dönekler harika (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
2
Favori
17.938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
392 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 2K23

Şu gizli anayasa çalışmaları noldu!
    Chp+ip+hdp+sp'nin katıldığı!!

Bütün tatlı su solcuları ve ip'deki çakma ülkücüler 3 maymunu oynuyor:D

ama yaklaşıyor yaklaşmakta olan

Mecliste varolan halkın demoktasi ile oy verdiği partilerin kendi aralarında iktidara gelirlerse şöyle kurallar koyarız anayasayı şöyle yaparız diye plan yapmasındaki sorun nedir?

İlk 3 madde değişmediği sürece çoğu şey mübah bugün de olduğu gibi bir kanun hükmünde kararname ile çoğu şey döndürülüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tekrar Tekrar diyorum artık muhalefeti suçlamaktan vazgeçin, bu ülkede muhalefet isterse ağzıyla kuş tutsun AKP seçmenini etkileyemez, bunların ki cahilliğin ötesinde artık.

Bu seçmeni sadece ekonomi vazgeçirir başka hiçbir şey değil.

• deathless73 kullanıcısına yanıt

5 ton kömür 4 ton makarna dağıtamayacak kadar acizsiniz demekki.

• beyin 1 kb ne bekliyorduk ki başka, adam rte iyi diğerlerini tü kaka diye kodlamış tüm bellek dolmuş.

• silentdark44 S kullanıcısına yanıt

tabii arpalığa öyle bir alışmışınız ki dağıtmayan(dağıtamayan değil bak!!onun bunun vergisi ile o işi yapmayı chp de biliyor, ama hırsızlık ile vergiye çökme senin savunduğun zihniyete yakışır chp ye değil kapişş!!) aciz oluyor değilmi size göre!!olmayan aklın ile olsa da 1 gram aklın ile alaycı alaycı cevap vermişin ama, savunduğun zihniyet olmasa köpek gibi açsınız ,ve aslında sana kızmıyorum öyle bir aile de büyüdüysen tarikat cemaatler de beynin böyle yıkandıysa sen de suç yok suç o zihniyete düşünceye izin verenler de!!

• absolutelyy A kullanıcısına yanıt

senin ve senin gibi zihniyet eyyyyy ce ha pe zihniyeti derken nasıl olmayan beyinlerinize kodluyorsunuz peki sn arpalık!!??bir şeyi kodladığım falan yok beni kendin gibi sanma,18 yıldır ülkeyii eyyyy ce ho pee zihniyeti yönetmiyor malum zihniyet yönetiyor tabii ki onu eleştireceğim herkesin senin gibi tuzu kuru değil sen arpalık köftelik olduğun için keyfin yerinde olabilir herkes öyle değil!!engelli emekli olup 1700 tl alıp ne diyecektim,senin gibi reis çok iyi işler yaptı mı!!??

hocam ne yazdığımı anladığınızı düşünmüyorum. Ben videodaki adam için dedim 1kb beyni var diye, adam söylenen söze bakmıyor ki ona göre RTE ne yaparsa doğru yapar, ben bu durumu eleştirmek için yazdım. Size veya herhangi bir kimseye eleştiri yapmadım. Ayrıca, yıllardır bizi yönetenlerden hiç memnun değilim ben de, tuzum falan kuru değil. Kaç yaşıma geldim hala saçma sapan bir eğitim sistemi ile cebelleşiyor, geleceğe kaygısı duyuyor ve hem kendim hem de bu ülke için endişeleniyorum.

• absolutelyy A kullanıcısına yanıt

hocam bana dediğini zannettim kusura bakma ani öfkem için,olgun geri bildirimin için de ayrıyetten teşekkür ederim kal sağlıcak la 

• Güvercin kadar zekası yok bizim milletin , IQ testi ile oy verilse keşke ülkenin %70 oy kullanamaz özellikle orta yaş üstü kesim

Sıkıntı yok hocam, siz de sağlıcakla kalın :)
  • Bunlarin cehaletinin bedelini kim ödüyor?

Devran dönüyor diye düşünüyordum, bu video ümitlerimi sildi süpürdü.

• beyinsizler bile daha akıllıdır.

• Vatandaşın halinin özeti

• Iddaa ediyorum bu ulkedeki cahil cuheyla cesaretli o kitle gibisi dunyada hic bi ulkede yok..
    Bir oyum var deyip kendini adam yerine koymaya calisan kendini cok kiymetli zanneden varos narsist reziller..
  • Ülkede öyle bir baskı sindirme var ki, insanlar akp aleyhine konuşmaya korkuyor

senin arpalık dediğin yerde seninkiler cirit atıyor hemde öyle böyle değil. tabi siz hep işinize geldiği gibi anlatmaya alıştığınız ve kendi anlattığınız yalanlara kendinizi inandırdığınız için çok görmüyorum size de. kendi aklını başkasından üstün görmek ne kadar ukala bir zekaya sahip olduğunu gösteriyor ki o da sende zeka namına birşey olmadığını gösterir. senin gibi bir parça kemik için köpeklik yapmam ben ama sen zikrin neyse fikrini söylemişsin saygı duyarım. aile ile ilgili yazmasaydın daha iyiydi ama seviye düzeyini göstermek adına yazdığını var sayıp cevap vermiyorum.

• Allah bunların canından alsın sokak hayvanlarına versin

• Oksijen israfı bunlar hep

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.