Şimdi Ara

Erdoğan: ABD’nin elektronik ürünlerini boykot edeceğiz! (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
496
Cevap
3
Favori
4.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben kimin neyi yaptığını söyleyerek firmalar arası kapışma yaptırmıyorum. Belirtmek istediğim nokta Huawei, Samsung, Vestel vs alarak boykot olmaz. Sadece kendinizi kandırırsınız. Yani yazdığım cümleyi bir daha okuyun derim tam anlayamamışsınız.
  • Tam zamanında iPhone x almışım.

Yılbaşında almıştım.

Artık 3-4 sene gider

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acı ama gerçek şudur ki Amerikan teknolojik ürünlerini boykot etmemiz, edebilmemiz mümkün değildir.
    Çünkü teknolojinin DNA'sını onlar yazmıştır.
  • Whitefight W kullanıcısına yanıt
    sanki kendi arasında özel bir bağlantı var, ya wifi yada hücresel veri kullanıyor bumu mantık, interneti kesseler ne olacak ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 14 Ağustos 2018; 17:10:32 >
  • smart1978 kullanıcısına yanıt
    Üretim yeri için doğru ancak marka ABD'nin. Ona bakarsanız Samsung da G. Kore'ye ait ama Çin'de üretiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RichesMen

dükkanda kullandığım pc lenovo windows 8.1 telefon lenovo evde kullandığım pc de Pardus kullanıyorum eski olduğu için hızlı ve sorunsuz oluyor tavsiye ederim.

Alıntıları Göster
    Ne pardusu allah askına. Programlar var sımdı buraya yazsam sayfa yetmez, sana pardusla basarılar amerıkaya diz cokturmuşsun.
  • Reis tamamdır o iş bende.Arkadaşlar tüm iphone apple ürünlerini bana gönderiyorsunuz.Hepsini toplu şekilde imha edip boykot yapacam.
  • Yalnız AMD kullanıyorsan o da Amerikan malı haberin olsun.

İkinci olarak, arkadaş zaten yazmış ama bir daha yazayım TL değer kaybediyor. Gana Cedisi bile 30 kuruş arttı be 10 Ağustos'ta. Bir dolar iki euro başka da birşey bilmiyorsunuz ekonomiden.
  • 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    Bilmiyor ki SGK'da falan Windows kullanılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KortX

Bilmiyor ki SGK'da falan Windows kullanılıyor.
    Ya onu geçtim mıllet windows ve mac os gıbı sıstemlerle iş yapıyorlar iş. Lısanslı yazılımlar kullanıyorlar tum dunyanın kullandıgı. Herkes ınternete gırıp youtube dan vıdeo ızlıyor zannedıyorlar. Pardusmuş. Pardusu once devlet kendısı kullansın.
  • Sonuna kadar destek, Xbox konsolunun Gold üyeliğinide iptal ettim şimden sonra sadece Playstation kullanıcam

• Teknoloji ürünlerini.bilmem ama Starbucks cafeler kesinlikle boykot edilmeli çok pahalı 5 tl lik kahveyi 15 tl ye satıyorlar ve dünyada en çok şubesi de yanılmıyorsam bizde. Çok yazık orada kahve içince ne.oluyorki sanki sınıf mı atlanıyor

• Sigara değiştireyim dedim hepsi abd tütünü. Tekel satılmasa 2000 içerdim de maalesef yapacak birşey yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Fatihnds

En azından bu adam birşeyler yapmaya çalışıyor, tek tük kendimize ait uretimlerimiz var artık. Fazla sözcü okumaktan beynin bulanmış

Alıntıları Göster
    ya bi git boş boş konuşma. hayatım da sözcü alıp okumadım.

hemen eleştirdim mi başlamayan ötekileştirmeye.chp li , pkkli ,fetöcü , zartcı zurtcu ... sıkıştığınızda da aynı gemideyiz masalını anlatmayın.

neden çıkıp bir milletvekili de maaşımın şu kadarından feragat ediyorum demiyor.
    neden 12 milyar tllik ihale alan çıkıpta dolarlarımı bozdum devletime feda olsun demiyor.
    neden gemiciklerle dolar zengini olanlar çıkıpta bozuyorum demiyor.
    neden seçimden önce 30 milyar dolar piyasaya salacam diyen adam salmıyor.
    neden hesaplar arası dolar transferi yapan enişteler dolarını bozmuyor.

zenginden , yandaşdan ses yok... her şeyi millete yık. vergiyi millet ödesin doalrı millet bozsun ülkeyi millet kurtarsın.

biraz beyninizi kullanın yaaaa...

• quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Ne pardusu allah askına. Programlar var sımdı buraya yazsam sayfa yetmez, sana pardusla basarılar amerıkaya diz cokturmuşsun.

Alıntıları Göster
    önce pardusu %100 türkçeleştirsinde sonrasına bakarız
  • iphone fiyatları araba fiyatlarına denk gelmiş almayın diyor. zaten alamıyoruz

bir de konuyla alakası olmayan şirketi bu şekilde hedef göstermesi doğru değil.
  • KortX kullanıcısına yanıt
    Gana kedisi bilmem Arap kedisiyle turklirasini bir tutan bir cakma ekonomist daha türk lirasının değer kaybetmesinin nedenini hala anlamayıp yok oraya sattı yok burayı sattı söylenenler Allah aşkına muhatap alıp yorumlarıma alıntı yapmayın. birde gelmis AMD kullanıyorsun diyor delirecem resmen....

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hareketliperde kullanıcısına yanıt
    Dostum Tizen'i ben de biliyorum ama emin ol bir halt olmaz. Yıllardır güya geliştiriliyor. Samsung sadece donanım üreticisidir. Yazılım üretmek çok daha zordur. Geçen yıl Tizen ile ilgili bir haber vardı. Neredeyse 5 yıldır uğraştığı sistemde 27000 hata bulundu. Önceki Bada faciasını da unutmamak gerek. Söz konusu telefon ise Android olmasa Samsung ölüdür. Tizen falan vızıltı Microsoft bile telefon yazılımı desteği konusunda o kadar kötü olmasına rağmen yine de Samsung'tan iyi gerisini sen düşün.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.