Şimdi Ara

Erdoğan: ABD’nin elektronik ürünlerini boykot edeceğiz! (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
496
Cevap
3
Favori
4.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: imhotep_of_grudge

Bu mesaj silindi.
    Hakaret değil, belki sert eleştiri dersin onu da anlarım. Önce yazmayı öğrenin de ondan sonra denginiz olmayan insanlarla tartışmaya çalışın.
  • Gmcler cadillaclar iphone lar. Reyiz icin sorun yok. Ona hayat cok guzel

Almanyaya gider yapinca mersedesi boykot eden kesimi var abdye gider yap vergi getir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Destekliyorum her ne kadar kötü yönetildiğimizi düşünsemde biz de bir şeyler yapmalıyız hiç bir şey üretmeden en kaliteli cihazları almaya çalışıyoruz oturup şapkayı öne koyma vakti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

Hayır, artık çoğu cihazında özel versiyonlar dışında Exynos yani kendi işlemcisini kullanıyor. Amiral gemilerin ABD versiyonunda da snapdragon mevcut. Samsung'un kendisi zaten en büyük ram üreticilerinden biri.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler bilgi için.O zaman güzel,Samsunga yöneliriz çünkü Apple'ın Türkiyede ciddi bir pazar payı var.

• Cuma ya 100 aracla gitmeye devam mi

• Burdaki problem şu

Cep telefonu çok miktarda marka mevcut.Huaweisi samsungu vesteli vs.Yani amerika dışında bir ürün rahat alınabilir.

Fakat işlemcide amd-intel 2side amerikan şirketi
    Ekran kartı nvidia-amd 2side amerikan

Anakart
    Asus Tayvan
    Msi Tayvan
    Gigabyte Tayvan

Gibi bakıldığında işlemcisiz ve ekran kartsız(işlemci içindekiler hariç) bir kurulum mümkün değil.

Bunun yanında windows mac işletim sistemlerini hiç saymadım bile.

Google ürünleri yahoo ürünleri gibi yazılımsal ürünler ne olcak o da bir ilginç nokta.

Haliyle eyleme dökülen bir söylem olursa ciddi anlamda zamlancak bilgisayar parçaları ile güle güle pc denicek günler gelebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi H.E.B Sup -- 14 Ağustos 2018; 18:30:45 >
  • Önceki hükümet zamanında İtalyan ayakkabıları yakıldı boykot edildi sonuç ne oldu hatırlayın bi.

Şimdi aynı senaryolar yaşanıyor, geçmişten ders çıkarmadan sürekli bu durumlara gelmemize sebep olanları başımıza taç ettikçe biz bu boykotları daha çok yaşarız.
  • Gmc leride boylot edek gerçi biz alamıyoz alanlar etsin

He birde bimde yarın Iphone 6 satılcaktı iptal edilsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Territory -- 14 Ağustos 2018; 19:5:11 >
  • İstesek de alamıyoruz zaten neyi boykot edeceğiz.7500 liraya iphone alabilen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: gokens

mantığa bak. iphone'u atamaz mı çöpe? illa iphone mu olacak yani?
    O zaman işe yaramış olabilir. Bundan sonrası için konuşuyor.

Senin gibilerle aynı ülkede yaşıyoruz ne üzücü. kına yakacaksınız utanmasanız dolar arttı diye. hayır anlamadığım şey gerçekten solcular bile şuan hükümete destek veriyor. senin gibi tipler iyice araştırılmalı bence.
    Ülkeyi siz ve sizin gibiler batırdı, şimdi sizin yanınızda mı yer alacağız?

Ecevit zamanında Kıbrıs yüzünden ambargo yediğimiz için oluşan kuyrukları hep siyaset malzemesi olarak gösterdiniz, bakın solcular beceremiyor, batırdılar ülkeyi dediniz, ayrıştırdınız. Şimdi Tayyip ülkeyi krize sürüklerken yapanlar dış mihraklar oldu, gerekirse ambargo yeriz, Kıbrıs'ı unuttunuz mu diyorsunuz.

Sizin gibi ikiyüzlü kesim yok.

Ayrıca hangi solcular destek veriyor? Sizin Erdoğan'ın dediği her şeyi yaptığınız gibi biz tepemizdeki koltuk sevdasının dediği her şeyi yapmıyoruz. Ki artık o ne demiş bakmıyorum bile, demiş de olabilir dememiş de.

A Haber ve türevleri dışında şeyler izleyin, kitap okuyun, 1984 okuyun mesela, günümüze çok güzel uyuyor. Nutuğu okuyun.

• quote:

Orijinalden alıntı: emrelio

Ilk kez bilgisayar ve telefon alanında apple kullanan birinden böyle bir yorum görüyorum. Bu fikre sahipseniz neden evi Apple cihazlarla doldurdunuz merak ettim doğrusu.
    Evimde Apple cihazlarının dolu olmasının bir çok sebebi var , eğer merak ediyorsanız bunları sırasıyla cevaplayabilirim. Öncelikle eskiden koyu bir Apple fanıydım ancak bir marka sempatizanı olmanın ne kadar yanlış ve objektif değerlendirmeden uzak olduğunu kendimi eleştirmeye başlayarak fark ettim.

Neden Apple ürünleri kullandım ve hala kullanıyorum.

1. İşimden dolayı kullanmam gerekiyordu .
    2. Kullanım kolaylığı , güven , performans, stabilite benim için önemliydi ( Ancak bunu artık bütün firmalar çok daha iyi sağlıyorlar . Bknz : Note 8 / 9 )
    3. Ekonomik olarak Apple ürünlerini almaya gücüm yetiyordu , sürü psikolojisi ile EN PAHALI ve EN IYISI ALGISINA KAPILMIŞ BİR SEMPATİZANDIM ( Kendimi eleştiriyorum )
    4. Diğer firmalara karşı ön yargılıydım , Android'in güvensiz olduğunu vb . diğer düşüncelere sahip dar bir bakış açıyla bakıyordum

Ancak şuan bana Apple , artı bir değer katmadığı için aksine ekonomik olarak F/P ürünün çok dışında olduğu için değişikliğe gitmem, bu konuda destek vermem kadar doğal bir şey yok.

Şöyle bir örnek vereyim : Louis Vuitton bir kemeri 450 €'ye alabiliyorsunuz mağazadan , aynı şekilde LCW'den 15 ₺'ye de bir kemer alabilirsiniz.

Burada bir çok insan şunu diyebilir ; iPhone ( en iyisini ) kullanmak bizimde hakkımız değil mi diye ; kesinlikle hakkımız ve ucuz , herkesin alabileceği bir seviyede olması gerekir ancak burada Apple'ın da izlediği politika hiç adil değil. Suçlu elbette halk değil, adil olmayan vergiler var , gelir eşitsizliği haddinden fazla mevcut ama şuan yapılması gereken tek şey kendi adıma bu mücadeleye destek verebilmektir.

• Johan Elmander kullanıcısına yanıt
    bunların kafasında zafere giden her yol mübahtır
  • Ayranımiz yok içmeye tahtırevanla gidiyoz bilmem nereye

Nerden geldi bu herif bizim basimiza ya.. teknoloji caginda, ulkeyi magara adami yonetiyor saka gibi

Paypal, wiki, o bu su vs tum ulkelerle muhattabimizi kesecek ve ortada ac sefil bi sekilde kalicaz

• quote:

Orijinalden alıntı: redoracle

Tas kirildi saglam telefonmus

• bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 17 Temmuz 2020; 23:23:18 >
  • pinpon boylar ağlıyor hepiniz bir gün android in gücünü tadacaktınız zaten çok kasmayın yani.
  • Pardusta nasil lol oynanir...

• choyrn kullanıcısına yanıt
    Sen ben belki almıyoruz/alamıyoruz ama asgari ücretle çalışıp ta üstelik daha elindeki Iphone güncelliğini yitirmeden 48 ay taksitle yeni model Iphone almaya can atan aklını yitirmiş bir insan topluluğu var bu ülke de ne yazık ki.

Iphone kapalı işletim sistemine sahip stabil oluşu, güvenilirliği bir yana ayrıca servis ve destek konusunda Apple çok çok iyi bir firma olsa da akıllı bir telefon olarak alternatifi çok dolayısı ile varsın Iphone olmasın hayatımızda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omer687 -- 14 Ağustos 2018; 20:9:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KortX

Üretim yeri için doğru ancak marka ABD'nin. Ona bakarsanız Samsung da G. Kore'ye ait ama Çin'de üretiliyor.
    Turkiyeye gelen Galaxy'ler Vietnamda uretiliyor.

Galaxy S8 de sadece 1 partide cin geldi oda asiri talep oldugu icin cin tarafinada kaydirdilar uretimi.

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.