Şimdi Ara

Erdoğan: ABD’nin elektronik ürünlerini boykot edeceğiz! (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
496
Cevap
3
Favori
4.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fortune1905

önce pardusu %100 türkçeleştirsinde sonrasına bakarız

Alıntıları Göster
    Önce sen Türkçe konuşmayı öğren de sonrasına bakarız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2001'de tüm dünyaya dağıtılan ucuz parayı alıp, betona gömüp, 200.000 üretici iş verenim müteahhitliğe soyunmasına ses çıkarmayıp, son 15 yılda tüm ihaleleri 2-3 firmaya servis edip, üretimle yakından uzaktan ilgisi olmayan işlere 300 milyar dolar akıtıp, sonra bu ucuz parayı ekonomik büyüme görüntüsü versin diye halka da banka aracılığıyla servis edip, sonra insanlardan boykot, 3-5 kuruş dövizini bozdurmasını beklemek var ya... Ancak pişkinliktir. Şahsınıza saygım var sizi hedef almıyorum. Diyorum ki tüketmeye artık mecbur olduğumuz, hissettiğimiz şeyleri hayatımızdan çıkarmak, iktidara geldiği günden beridir bu ucuz borç paranın hesabının sorulacağı günlere hazırlık yapmamış bir partinin tüm aşamalarını, bu halkın sırtında taşımasıdır. Artık yoruldum arkadaşım. Artık bu hükümeti sırtımda taşımaktan yoruldum. Bana vatan millet bayrak fetö pkk daeş dedikçe, vatanı satanları, milleti gırtlağına borçlandıranları, saraylarda ağırlanan örgüt liderlerini, yardım yapılan terör örgütlerini gözümün önünden atamıyorum. Anlatabildim mi?

Bugün solduğum hava bile nerdeyse metreküp üzerinden dolara endeksliyken, sadece tüketmemek üzerinden bayrak açmak neye yetecek kimi terbiye edecek. Tüketmemek namına neyi telaffuz etsen abd şirketi çıkar karşına. Nefes almamak lazım boykot için. Öyle venüsle vestelle olmuyor bu işler.

Yani bir hükümet ki sürekli hata yapma hakkı yoktur olsun, hesap vermesin. Abi bana da iş verin o partide diplomam da var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: gokens

mantığa bak. iphone'u atamaz mı çöpe? illa iphone mu olacak yani?
    O zaman işe yaramış olabilir. Bundan sonrası için konuşuyor.

Senin gibilerle aynı ülkede yaşıyoruz ne üzücü. kına yakacaksınız utanmasanız dolar arttı diye. hayır anlamadığım şey gerçekten solcular bile şuan hükümete destek veriyor. senin gibi tipler iyice araştırılmalı bence.
    Hangi solcu hükümete destek veriyor yahu?!!

Kaba etiyle gülüyor insanlar bu saçma sapan çıkışlarına artık.

Ne cehaleti kaldı ne saflığı açın biraz okuyun her şey aHaber değil.

Her şeyi, herkesi ayrıştıra ayrıştıra bok ettiniz zaten iki gramlık muhabbetimizi de.

Şu bölücü, yaftalayıcı, ayrıştırıcı tipleri bir temizleseler aslında da biraz temiz hava alsak.

Amerikan pazarı için sen nesin ki boykotla gider yapıyorsun?

Senin ithalat hacmin heriflerin ihracatı içinde ne kadar yer tutuyor ki?

Hadi boykot ettin. O eksilen %3-5 neyse artık satacak pazar mı yok sanki?

Biraz düşünün artık bırakın şu yalama dolama işlerini.

Hükümete destekmiş... Sanki benim pisliğimi temizlemeye çalışıyor hükümet.

Kanaldı duble yoldu köprüydü.. Bunlara ekmek banıp yiyemezsiniz parayı üretime harcayın dediğimizde yol tünel istemeyen hain oluyorduk ya hani.

Açın biraz eskileri okuyun!

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-63340B9F6

Güzel bir karar fakat Samsung'da android işletim sistemi için Google'a para vermiyor mu? Ayriyeten işlemciler ve Ramler Qualcomm'dan yani Amerikadan gelmiyor mu? Yine aynı mantık.
    Hayır, artık çoğu cihazında özel versiyonlar dışında Exynos yani kendi işlemcisini kullanıyor. Amiral gemilerin ABD versiyonunda da snapdragon mevcut. Samsung'un kendisi zaten en büyük ram üreticilerinden biri.
  • Fotokopi çektirdiği dolarla burnunu silen sığır kafası v2.0

Amerikan mallarını boykot etsen sokakta bokunla oynamak zorunda kalırsın. Kullanma windows ios android, kullanma nvidia intel amd işlemci, kullanma hiçbir google hizmetini de görim gö’z’ünü. İşine geleni kullan işine gelmeyende ecdad şahlanıyor, büyük oyunu bozacaz boykoy boykot. İki mesaj önce 1080ti öyle güzel, i7 işlemci böyle uçuyo, geforce şöyle kaçıyo diye yalana yalana anlat, sonra gel buraya amerikayı boykot edelim

Allah kimseyi öyle boykot moykot ayağına şov yapacak kadar düşürmesin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bedo20 kullanıcısına yanıt
    ne saçmalıyorsun hepsi amerikan tütünü değil sallıyorsun biraz usturuplu salla... zaten kanser olacaksın bırakma fırsatını kaçırma...
  • yahu para çektiğimiz atm lerde bile windows var...nasıl olacak bu boykot işi ?
  • imhotep_of_grudge kullanıcısına yanıt
    Diyarbakır tütünü de biz mi bilmiyoruz. Sen say bakalım hangisi Türk tütünlü saf olarak. Ben bırakmam da sen başla sigaraya. Devlete para olarak geri dönecek zaten yarısı vergi

• Yakında demek ki İphone kullananlarda Fetöcü damgası yiyecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SequentiaL

Önce sen Türkçe konuşmayı öğren de sonrasına bakarız.

Alıntıları Göster
    boş yapma nickini de al ve uzaaa. laf soktuğunu zanneden zavallı.. pardus kullandın mı hiç..
  • Çin ve diğer doğu ülkeleri ile ticarette para birimini değiştirmemiz lazım en büyük vurgun o olur

• bedo20 kullanıcısına yanıt
    Ege tütününü unuttun heralde... en kalitelisi... avrupalı ve amerikalı markalar bile kullanıyor...
  • Lansmaninda Iphone X 256 GB i 6700 TL ye almistim. Gelsin gelsin vergiler 15.000 TL olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: koyunsavar

Bu habere Ekrem çooook üzülmüştür
    Aynen öyle, bakalım fanboy editörler bundan sonra ne haberi yapacak, zira adamların yaptığı ''haber'' Apple'ı övmekten ibaret, ne kadar haber sayılıyorsa
  • Bütün devlet kurumlarında windows ve sunucular kullanılıyor. Hadi boykot edip hepsini silsinler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vay be... Ulan iphone x parasina (6500tl) i5 işlemci gtx960 masaüstu, İ5 islemci asus laptop, Xiaomi mix 2 telefon, ve birde enduro motosiklet almistim... ustune ekipman alacak ve depoyu birkac kere dolduracak param artti... Simdi bakiyorum 11k felan geciyor. Eminim 11k ya da gider alir bizim milletimiz... ne diyeyim mustehak hepinize..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: imhotep_of_grudge

Bu mesaj silindi.
    Önce saygı ve terbiye. Burada hakaret etmekle olmuyor.
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.