Şimdi Ara

Erdoğan'a 78 milyon dolarlık VIP uçak istanbul'da (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
4.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gani Müjde'nin çok güzel bir tespiti vardır; Kendisi der ki "Kafasına kuş pislediğinde şans oyunu oynayan toplumun, ağzına pisleyene oy vermesi normaldir!!!"
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elder Wand

Uçak sadece Erdoğan'ın mı?Erdoğan bir figürdür,onun da naciz bedeni toprağa karışacaktır.BU uçak ise ülkemizin üst düzey isimlerine hizmet etmeye devam edecektir.Uçağın değeri 300 miyon dolarmış,biz 78'e kapatmışız.Fiyat/Performans olarak kağıt üzerinde iyi bir ürün aldık.Bütün devlet temsilcilerine güle güle uçağı kullanmaları dileğiyle.Haşmetlimize feda olsun.Bu ülkenin gücü bu işte,bu kadar sıkıntı varken bile milyon dolarları trink diye verip uçak alıyoruz.

sazan.avi

Thynin ucaklari ne gune duruyor ?

Elinde yokmu thynin uzun menzilli ucagi yarisini depoya cektiniz sefer yok diye.

Daha yeni sifir a330 alinmadi mi ? Madem menzili yetmeyecekti neden a330 aldiniz o zaman ?

A330 alindiginda da satista olmasi lazim tarihlere bakarsak. Bundan once a320 vardi zaten.

Simdi a340 a upgrade yapmislar hayirlisi olsun.

Bu da yetmez a380 aliriz 1 yil sonra.

Tiksirincaya kadar yiyin efendiler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: addidas_85

Ayıptır ya, şimdi bu çevreyi de kirletiyordur. Ne gerek var! Git al bir bisiklet, bin gez ben ekonomi hem sağlığın için... Yazıklar olsun

http://www.sozcu.com.tr/2016/ekonomi/iste-turkiyenin-vip-ucak-filosu-1548931/

Evet cumhurbaşkanının zaten uçağı yoktu. Metro turizmle gidiyordu her yere.

Daha yeni 2014 model uçak alındı. Ne bu müsriflik?

• Sarayda yasa vip ucakta gez en luks araclari al mercedes vs ulkede herkezin altina audi cek bi anda milyonluk gemilerin olsun... Neyse ...
  • Dolar boz diyen de bunlardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Treth

quote:

Orijinalden alıntı: KaramelizeYogurt

@Treth

Hocam haberin var mı böyle bir şeyden?

Var uçağı tam kemer sıkma politikalarını anlattıkları gün aldılar. İyi sövdüm .

Boşver CeHaPe zihniyeti de geç

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dandelionx

quote:

quote:

@Treth

senin övmemen lazım nede olsa aynı tayfanın salçacı ve makarnacı kitlesinin bir üyesisin değilmi ?

Sana ne lan benim neyi yapıp neyii yapmayacağımdan ?

Keyfimin kahyası mısın ?

Dahada ötesi sana ne benim siyasi tercihlerimden veya desteklediğim siyasi gruplardan ? Keyfimin kahyası mısın ?

işte bu kapasitede bi üye yalancıktan yandaşlığı maskeleme amaçlı sövdürüveriyor hitap şeklindende ne kadar adam olduğu belli

• Utanır be insan utanır işi olmayan vatandaşından GSS adı altında zorla para almaya çalışırken, lösemi hastalarının pek çok ilaç için ödeneği kesilirken yönettiği memlekette açlıktan insanlar ölürken fakirler çöpten yiyecek toplarken bunları bildiği halde alıyorlarsa ve hakkım varsa haram zehir zıkım olsun dilerim son nefesinde o hak diline dolansın çırpına çırpına can veresin Amin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C72FBB06E -- 25 Aralık 2016; 20:42:6 >
  • '' Hakkim varsa zikkim olsun '' diyen arkadaslarin yorumlarina gulmemek elde degil.

Yahu senin, Ahmet'in' Ayse'nin hakki olmasa nasil alinacak bunlar ? Tayyp Saray'in temelinde gomu bulmadi herhalde.
  • HEP KAFAMA TAKILIRDI, BÖYLE BİR UÇAK NEDEN ALINIR Kİ, UZUN YOLCULUKLARA DAYANIKLI , MENZİL SORUNU YOK VS. VS.. DEMEK Kİ!

quote:

Gökhan ÖZBEK ‏@gokhanozbek 56 dk.56 dakika önce

26- Kalemi kırılmıştı!
    Tek bir şey eksikti!
    O da kıvılcım!
    8 yanıt 13 retweet 30 beğenme
    Gökhan ÖZBEK ‏@gokhanozbek 57 dk.57 dakika önce

25- Son umut 300 bin kişiye istihdam planı olacak!
    Ama o da kurtaramayacak!
    6 yanıt 13 retweet 27 beğenme
    Gökhan ÖZBEK ‏@gokhanozbek 58 dk.58 dakika önce

24- İran'ı da es geçmemek gerek...
    Zira onlarda bu kaçıştan rahtsız olacak!
    4 yanıt 12 retweet 24 beğenme
    Gökhan ÖZBEK ‏@gokhanozbek 1 sa.1 saat önce

23- Bir tek bu olaya Rusya ses çıkarır gibi olacak!
    Çünkü ona göre yaşananlar ABD oyunu!
    8 yanıt 15 retweet 26 beğenme

22- Kaçtığını da ilk devlet televizyonu duyuracak!
    14 yanıt 19 retweet 38 beğenme

21- Eğer 27 Aralık'ta yaşanacaklar önlenemezse 15 Ocak'ta o VİP uçağı ile ailesini ve 60 milyon dolar parayı alıp şeyhlerinin yanına kaçacak
    24 yanıt 29 retweet 50 beğenme

20- Her şey 27 Aralık'ta belli olacak.
    CIA'in, diktatörün ve yandaşların tavrı!
    14 yanıt 35 retweet 57 beğenme

19- Kaçamazsa yargılanacak!
    Ama CIA onun kaçmasına yardımcı olacak!
    9 yanıt 30 retweet 43 beğenme

18- Aralık ayını çıkaramaz diye bakıldı hep!
    Vatandaşlar patlamaya hazır bir bomba gibi!
    22 retweet 36 beğenme

17- Tüm diktatörler gibi kaçacak!
    Üstelik karlar yağarken!
    14 yanıt 38 retweet 47 beğenme

• Helal olsun ulkemizin almaya gucu var demekki bunlar iyiye isaret dahada iyilerine binecek insallah BAŞKANIMIZ
  • yav he he . kesin onunda tapusu tayyibin üstünedir.
  • quote:

quote:

@Treth

İtibardan tasarruf olmaz.
  • ben yapılan olayı çok yanlış buluyorum çünki bize en pahalısı ve 0 olanı yakışırdı başkasının kullandığı uçağı ne yapalım eskimiştir o seneye 0 fabrika çıkışlı uçak almak lazım 2023 geliyor uçağın yakıtı bor olucak şekilde yaparız oh mis
  • Uçak var uçakcık var arkadaşlar

Uçakcık bu
  • Neee koskoca cumhurbaşkanı 2. El uçağa mı binecek olmaaaz efendiler uyanın reise 2017 model uçak almamız lazım bozdurun dolarları
  • Ulan anlamıyorum arkadaş alırsa alsın işte devlet Başkanımız daha güvenli olcak daha konforlu olcak neyi zorunuza gidiyor
  • Uçaklar ve binalar ile itibar olmadığını halkımız öğrenecek.İtibar sadece bilim ve insanlığa yararlı şeyler yapılarak olur.Herkesin kendi tercihi destekleyip desteklememek ama yanlış yoldasınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EgeArsln.EA

Neee koskoca cumhurbaşkanı 2. El uçağa mı binecek olmaaaz efendiler uyanın reise 2017 model uçak almamız lazım bozdurun dolarları

Devrik Tunus Kralınınmış

• Ben buralara bir yüzük ile geldim. Ama milyon dolarlık saraylar ve uçaklar ile gidiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.