Şimdi Ara

ERASMUS'TA AŞIK OLMAK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
3.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Var mı daha önce böyle veya buna benzer durum yaşayan? Şu an tam içindeyim, kızla adını koymasak da sevgili gibiyiz. Belki ileride aynı yerde oluruz vs. diye birbirimizi avutsak da 2 ay sonra bir daha görüşememe ihtimalimiz var. Dönüşümü düşündükçe içim kararıyor :(

• Yapcak bişey yok ayrılınca da 2 haftaya unutursun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi video vardı sevgilisini Erasmusta aldatıp video atıyordu su an o kadar mutluyum ki seninle boşa zamanımı harcamisim diye o aklıma geldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yabancı mı? Hangi ülkedesin?

• fransada maçta tanısmıstık marmara üniversitesindendi (bordo-gs macı) ne yıllardı be tabi hızlı oldugumuz yıllardı sen diyince aklıma geldi unutmuşum bile :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D5DA72FA0

Yabancı mı? Hangi ülkedesin?
    İspanya'dayız hocam kız İtalyan, haziran sonunda bitiyor dönem

• ayda bir buluşma imkanın yoksa , bitir gitsin kendini yersin yoksa
  • Erasmustayım hocam tam öyle olmasa da ucundan benzer bi durumdayım. Sen sen ol kaptırma kendini, eğlen ama hayallere kapılma.
  • Gecmis olsun. Simdi onla yatiyosundur da sen. Tr donup sap kalinca cinsel baglanma da yamultacak seni.

• quote:

Orijinalden alıntı: Avatarım Ağır Çekim

Bi video vardı sevgilisini Erasmusta aldatıp video atıyordu su an o kadar mutluyum ki seninle boşa zamanımı harcamisim diye o aklıma geldi.
    Link?

• kızı hamile bırak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.S.L.A.N

Erasmustayım hocam tam öyle olmasa da ucundan benzer bi durumdayım. Sen sen ol kaptırma kendini, eğlen ama hayallere kapılma.
    Biliyorum bağlanmamak gerekiyor ama uzun zamandır ilk kez bir şeyler hissediyorum, ve eski Türk sevgililerimden daha iyi anlıyor beni çok farklı bir durum benim için. Neyse acısı neyse çekicez herhalde dönünce :/
  • Ben yaşadım. 4 ay beraber olduk , rüya gibiydi. venedik floransa romayı gezdik budapeşteyi gezdik eğlendik yaşadık sonra o memlekete gitti 6 ay kadar uzaktan devam ettik sonra artık yürümeyince bitti. yani kesin biticek ama bitse bile müthiş bir deneyim oluyor sonuna kadar yaşa
  • quote:

Orijinalden alıntı: plutarkhos_

Biliyorum bağlanmamak gerekiyor ama uzun zamandır ilk kez bir şeyler hissediyorum, ve eski Türk sevgililerimden daha iyi anlıyor beni çok farklı bir durum benim için. Neyse acısı neyse çekicez herhalde dönünce :/

Alıntıları Göster
    Şu daha iyi anlıyor durumunu yaşıyorum şu an. Aslında bu biraz da Erasmus döneminin rahatlığıyla kendimizi daha iyi anlatmamızın sonucu. Türkiyede ki yakınlarımıza kendimizi tam olarak anlatamıyoruz sanırım. En azından benim için böyle. Ama burada kimseyi tanımadığım için kendimi tam olarak anlatabildim ve güzel tepkiler aldım. Biraz da bu yüzden bağlandım ama başka sebepler de var tabi. Bakalım ne olacak dönünce. Hiç istemiyorum dönmeyi ama mecbur.

• Şuan ki durum nedir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kaans3434 K kullanıcısına yanıt
    Post erasmus sendroma yakalanmış

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: 07kubi07

kızı hamile bırak.
    Daha iyi bir çözüm olamazdı herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: 07kubi07

kızı hamile bırak.
    Yabancılar için bu bi sorun değil ki kızı tutacak bişeyde degil sen türkiye ile karıştırdin galiba

• Son durum?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.