Şimdi Ara

Erasmus sınavı için yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1 ay sonra dokuz eylül üniversitesinde erasmus sınavım var. İngilizcem fena değil okulun hazırlık sınıfını geçmiştim ama bildiklerimi unuttum. 1 ayda sadece TEST sınavına odaklı olarak nasıl kendimi geliştirebilirim? Elimde sınava dair herhangi bir örnek soru yok ve bulamıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sizin tam olarak eksiklikleriniz ne? Gramer mi kelime bilgisi mi?
    Ayrıca googleda aratırsanız sınav örnekleri bulmak mümkün?
  • newreader N kullanıcısına yanıt
    Konuşmada olsun yazmada olsun sıkıntı çekmiyorum. Fakat test sınavında soruları anlayamıyorum. Tens uyum bağlaçlar falan filan takılıyorum sürekli gözümden bir şey kaçıyor. Kelime konusunda ortalama b1 seviyesindeyim diyebilirim. İşin kötü tarafı bizim okulun erasmus sınavı hiçbir yerde yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mathers -- 27 Şubat 2018; 1:17:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mathers

Konuşmada olsun yazmada olsun sıkıntı çekmiyorum. Fakat test sınavında soruları anlayamıyorum. Tens uyum bağlaçlar falan filan takılıyorum sürekli gözümden bir şey kaçıyor. Kelime konusunda ortalama b1 seviyesindeyim diyebilirim. İşin kötü tarafı bizim okulun erasmus sınavı hiçbir yerde yok.

Başka okullarınki mevcut onlar da faydalı olabilir.
  • Mathers kullanıcısına yanıt
    b1 yetmez deu için suan c1 seviyem ben bile geçemeyeceğim bu sınavdan deu pişmanlıktır .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheDifference35 kullanıcısına yanıt
    abartmışsınız sanki hocam c1 seviyesi advance demek ben kedimi adcance seviyesinde olsam inglizce biliyorum derim.
    Bende bu dönem sınava gireceğim ingilizce kursunda upper sınıfındayım ama sınava kadar upper aldıgım eğitim bek işe yaracak gibi değil o yüzden intermediate (B2) olarak değerlendiriyorum kendimi.

Ayrıca bizim okulunda çıkmış soru örnekleri yok nereden bulabilirim herhangi bir okulunkide olabilir benim için sıkıntı yok.
  • ekşici velet kullanıcısına yanıt
    Çıkmış erasmus soruları diye aratırsanız bazı okullarınki çıkıyor. Gazininkini çözmüştüm.

• Naptin girdin mi sınava durumlar ne

• ymtrgkbr Y kullanıcısına yanıt
    Barajı atlattık şükür. Hafta sonu diğer sınavlara giricem.
    Hayırlısı olsun. İngilizce önemli mi ben de düşünüyorum da ingilizcem kötü ne onerirsin?

• ymtrgkbr Y kullanıcısına yanıt
    Dizi film izleyerek oyun oynayarak çok iyi ilerleme kaydedebilirsin. Onun dışında youtube ta ders videoları izle sonra da test çöz. Gördüğün her kelimenin anlamını öğren ezberle. Bilmeyenin geçemeyeceği bir sınav yapıyorlar.

• Ya benim kelime haznem var biraz da gramer falan yok yani tavsiyen için sağol

• YDS ile Erasmus sınavları aşağı yukarı aynı mı oluyor ? Yani yds kursuna gitsem ve dersleri çalışsam erasmus sınavından iyi not alır mıyım?
  • Okuldan okula değişiyor sınav bu yüzden kesin bir şey diyemem ama yds daha zordur bu sınava göre.

hocam erasmus sınavınız nasıl geçti.ben kazandım ama speaking konusunda yetersizim ne yapabilirim? neler önerirsiniz?
  • Crazy Goat kullanıcısına yanıt
    Bir şey öneremem çünkü kendim oldukça düşük puan aldım
  • Crazy Goat kullanıcısına yanıt
    Speaking dersi yoğun olan kurs + yabancı dizi (sürükleyici sevdiğin bir dizi) ingilizce ve alt yazılı izle

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.