Şimdi Ara

@@ ERASMUS+ ILE YURT DISINDA STAJ @@

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler seneye erasmus+ ile yurt disinda staj yapmak istiyorum.Tecrubesi bilgisi olan var mı ? Erasmus Sitesi çok karışık duruyor.Nasıl oluyor bu işler bile biri yardımcı olursa çok iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeepMind -- 16 Ağustos 2016; 2:01:01 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• up.

• Bölümüne sor hocam , her üniversitede hatta her üniversitenin her bölümünde farklı işliyor bu işler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulamadimbisey -- 16 Ağustos 2016; 2:03:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • erasmus ocağıma incir ağacı dikti bana erasmus demeyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: AvriL<3

erasmus ocağıma incir ağacı dikti bana erasmus demeyin

Ne oldu ki hocam ?

• Geçen sene 4 aylığına gittim hocam elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LordOfKing09

Geçen sene 4 aylığına gittim hocam elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Hocam kendi yasadiklariniz,prosedurler ve process i anlatabilir misiniz ?

• DeepMind kullanıcısına yanıt
    Hocam prosedürler gideceğin ülkeye hatta çalışacağın otele kadar değişir ama benim gittiğim zaman uygulanan ortak uygulamalar günlük - günlük yemek listesi ve orada geçirdiğin herhangi bir güzel anını anlatmanı istiyolardı.

Ben Letonya'ya gittim. 4 kişiydi güzel geçti. Hayatımın en güzel zamanları diyebilirim :D

Otelde çalışmıştım garson olarak. Sadece sabah shiftinde çalıştırdılar. Rahattım sabah ben gittiğime her şeyi kurmuş oluyolardı ben sadece masalardan boşları topluyodum ve akşamlarıda restoranı temizleyip ertesi güne hazırlayıp çıkıyoduk
  • Bu yıl ben de başvuracağım, takip.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hocam prosedürler gideceğin ülkeye hatta çalışacağın otele kadar değişir ama benim gittiğim zaman uygulanan ortak uygulamalar günlük - günlük yemek listesi ve orada geçirdiğin herhangi bir güzel anını anlatmanı istiyolardı.

Ben Letonya'ya gittim. 4 kişiydi güzel geçti. Hayatımın en güzel zamanları diyebilirim :D

Otelde çalışmıştım garson olarak. Sadece sabah shiftinde çalıştırdılar. Rahattım sabah ben gittiğime her şeyi kurmuş oluyolardı ben sadece masalardan boşları topluyodum ve akşamlarıda restoranı temizleyip ertesi güne hazırlayıp çıkıyoduk

Kaç ay çalıştın ? Devlet karşıladı mı her şeyini ? Birde bölümün ne ?

3 ay çalıştım 1 ay da eğitim verdiler.

Pasaport harcı ve diğer evrakları (Muvafakat name ve tercümesi) ben kendi cebimden karşıladım ama proje bittikten sonra ve ülkeye giderken 1000€ ya yakın para verdiler o para karşıladı sayılır.

Turizm Otelcilik - Ön Büro bölümündeyim
  • arkadaşlar alamanyaya gitti.gayet memnunlar.tavsiye ediyolar.
  • quote:

3 ay çalıştım 1 ay da eğitim verdiler.

Pasaport harcı ve diğer evrakları (Muvafakat name ve tercümesi) ben kendi cebimden karşıladım ama proje bittikten sonra ve ülkeye giderken 1000€ ya yakın para verdiler o para karşıladı sayılır.

Turizm Otelcilik - Ön Büro bölümündeyim

Basvuru sartlari ne hocam ? Herkese cıkıyor mu bu erasmus+ ?

Hocam ben lise sonda yaptım sanırım siz üniversite için soruyosunuz o konu hakkında pek bilgim yok

Lise de ise Disiplin cezası almamış olmanız not ortalamanızın yüksek olması ve öğretmenler ile aranızın iyi olmasına bakıyolardı ve herkese çıkmadı onuda ekliyim 100-120 kişi başvurmuştu 21 kişi kazanmıştı
  • UP BİLGİLİ BİRİSİ TECRÜBELERİNİ AKTARIRSA İYİ OLUR.BÜTÜN KARDEŞLERİM YARARLANSIN.

Edit : Rehber oluşturacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeepMind -- 16 Ağustos 2016; 21:16:40 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.