Şimdi Ara

Epttavm'de Arçelik 12210 Btu Mobil Klima Fırsatı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
22
Cevap
1
Favori
1.996
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar selam, daha önce bir çok kez epttavm.com'dan alışveriş yaptım kargo da gecikme dışında sorun yaşamadım. geçmiş tarihlerde forumda acılan konularla he bırlıkte kuruyemıse gırılmıstı herkes memnundu :)) e tıcaret pazaryerı sıtelerını cok sık takıp ederım bazen cok cıddı kampanyalar oluyor cok uygun fıyatlar olabılıyor.
    bugun almak istedigim bir ürün var arçelik marka 12 btu luk mobil klima kullanıslı oldugunu dusunuyorum araştırma yaptıgımda ise fiyatı ciddi anlamda çok iyi çok uygun diger sitelere göre. zaten baktıgımda arcelıgın kendı magazalarında bıle stokta yokmus stokta olanlar ıcersınde su an en saglam en uygun fıyatlı yer epttavm. uzun zamandır arastırıyorum bu urunu belkı ıcınızde benım gıbı ıhtıyacı olan arkadaslar vardır.

bu kıyagımı unutmayın :)

link: http://www.epttavm.com/item/36953259_arcelik-12210-p-portatif-btu-mobil-klima

• Çok ses yapıyormuş bende alacaktım ama vazgeçtim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • işyerindeki küçük bir ofis için almıştık.

1060 tl ye beko yetkili satıcı diye bir internet sitesinden.

Ses yapması dışında çokda faydasıı göremedik malesef.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kiracı olan belki alabilir ama kendi evinizse kesinlikle bu ürünlere para vermeyin. iç ve dış ünite beraber olduğu için daha fazla ses olur ayrıca dış havayla alış veriş olmadan direk odaya koyarsanız tabi ki verim de düşer. yoğuşma suyu ile de ilgilenmeniz gerekiz tabi bir de cama falan delik açmak var. yani kısaca kendi evinize alıyorsanız duvar tipi split klima alın rahat edin derim
  • almayın kesinlikle, bakın satış sitelerine her alan hemen satıyor. çok ses yapıyor ve verimsiz.
  • hadi ya ben bayagı bir araştırdım gayet memnun gorunuyordu herkes siparişi verdim :) fiyat cidden cok uygun
  • eve klima taktiramiyosaniz vantilatore gidip 300 400 tl para vereceginize alin kullanin. ben 2 senedir kullaniyorum, split taktiramiyorum kiraciyim ve inanilmaz yardimci oluyor benim odama.
  • un momento kullanıcısına yanıt
    kesınlıkle aynı fıkırdeyım sızınle
  • Ben bu ürünü maalesef geçen sene aldım, eşim kutusunu çöpe attığı için geri de almadılar. Çok ses yapıyor ve egzoz hortumu da çok problem, en sonunda yarı fiyatına ikinci elden sattım. Aklı olan almasın bence.

• klima falan değil bu verimsiz hiçbir halta yaramıyor,ses derseniz maşallah iyi kafa ütülüyor
    Hocam pencere kiti ile mantikli bence diger arkadaslar bu urunun btu degerine bakmiyor galiba 12 bin is gorur 20 m2 oda icin

• Supertecnik S kullanıcısına yanıt
    Arcelik 12 bin btu muydu

• quote:

Orijinalden alıntı: kefeniyle yola çıkan adam

Hocam pencere kiti ile mantikli bence diger arkadaslar bu urunun btu degerine bakmiyor galiba 12 bin is gorur 20 m2 oda icin

ya adamlar cahil hocam. bekliyolar ki bi kucucuk kutu gelsin odanin ortasina koyun sogutsun havayi. o zaman zilyon yillik mitsubishi electric falan bosuna kafa yormus bunca yil normal klima icin.

bunu normal klima ile kiyaslamak sacma ve mantiksiz. ben kiyasimi vantilatorle yapiyorum. vantilator 2 saattan sonra havayi iyice kaynatip sicak yapinca bu klima bildiginiz sogutuyor. acin izleyin youtube da bintane video var. adam 30 dakikada 30 dereceden 22 dereceye cekiyor ortami.

hangi vantilator yada baska bi cihaz odanizdaki havayi o derece nemden arindirip sogutabilir normal klima disinda? iste bunun cevabi mobil klima. yok ses yapiyor cart curt, katlanacaksin.

eger su gibi terlemek istemiyosan, vantilatorun onunde uyuyup sakat kalmak istemiyosan alicaksin sese de katlanicaksin. pencere kitide yapicaksin bu arada. bu kadar basit.

Vantilatorun onunde her yerim tutuluyor baskan sakat kalmasak bari

• Birebir aynı idi. AVM de beğendik orada gürültü fazla olduğu için bunun gürültüsü farkedilmiyordu.

• Mobil klima kullanıyorum.

-15.000 btu yaklaşık 9.000 btu split kilima performansı verir.

-Ses yapar ,yanında yatayım uyuyayim biraz zordur.

-hortumu mutlaka dışarı vermek gerekir ,su tahliyesi gerekir.

- splite göre az biraz daha fazla tüketir.

-vantilatörle kiyaslanmaz, odayı buz gibi yapmaz ama yaşanir kıvama getirir.

İzlenimlerim bunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bde -- 9 Ağustos 2017; 22:13:27 >
  • kardeşim ne kıyağı bu cihaz internette bu para gidin beko mağazasına 9000btu liste fiyatı 1099tl 12000btu ise 1199tl hemde örselenmeden sallanmadan mis gibi kapınıza gelir.
    bende 9 binliğini kullanıyorum kesinlikle 9 bin lik alın. 1200btu bildiğin 1200w yakıyor ve soğutması ise çok aşırı farklı değil. zaten aşırı gürültülü çok uzun süre kullanmıyorsunuz.
    odanın nemini azaltıp 1 derece düşürdümü sussun yeterki diye 28 derece yapıyosun makineyi. duvar tipi klima ile bu makinenin uzaktan yakından alakası yok bu on off klime fan derecesi
    ne olursa olsun 900w /1200w harcar. sadece üfleme şiddeti değişir. çok yakıt çok gürültü. ama herşeye rağmen güzel çalışıyor ben seviyorum. camıda kestirdim 30 derece sıcaklarda 1 saat çalıştırıyorum
    içerisi 27 oluyor oda size diğer odalardan dolayı buzdolabına girmişsin hissi veriyor. ama açık uyuyamazsın. kısık sesle müzik dinleyemezsin. benm odamda zaten cihazlar olduğu için problem yok. odayı
    soğutup 28 yapıyorum 30 40 dakka rahatlıyo kafam sonra bi daha açıyorum falan anlaşıyoruz ya bi şekilde. şuan bunları yazarken yanımda beynimde uğulduyor 9000 lüğü.

• bunu alacağıma 300 daha ekler 9 binlik baymak alırım. Gerçek klima kullanırım
  • Hakkaten beko bayi pfl listesinde 1068₺ 😆

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • şu an gerçekten cok kararsız kaldım.

bazı arkadaşlar split klima ile kıyaslıyor ama arada ki farkı anlamaları ıcın tekrar yazıyım. arkadaslar bu tasınabılır klime mobil klime her odaya al gotur, split degil yani hıc bı yerı kırmaya dokmeye gerek yok adı ustunde mobıl.

arada ki farkı anlamakta fayda var.
    portatıf mobıl tasınabılır oldugunu baz alarak yorumlarda bulunursak sevınırım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.