S

Çavuş
17 Temmuz 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 10 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar merhaba,
iyi forumlar,
Başlıkta belirttiğim gibi;CANON MG5250 ve MG5350 MÜREKKEP KAFALARI (PRINTHEAD) birbirine uyar mı?
CANON MG5150 ,MG5250ve MG5350 aynı kartuşları kullanıyor.(525-526)
Acaba,hepsinin kafası aynı mı?Gerçi,5150 'de mürekkep kartuşlarının sırası 5250 ile 5350'den farklı.
Ama,5250 ve 5350 kartuş sıralaması aynı.
Şimdiden cevap veren herkese teşekkür ederim.
Arkadaşlar,
Merhaba,
Anakarat: MSI 990XA-GD55
İşlemci: AMD FX-8120
- Bios'a girince CPU fanı hızlanmaya başlıyor.Sesindende anlaşılıyor,zaten.Stok fanı ile kullanıyorum.
İşlemci sıcaklığı da 61 derecelere kadar çıktığı oluyor.Fanın devride 5000'lere kadar çıkıyor.
Bios'tan çıkınca tekrar normale dönüyor.Bios sürümünü de güncelledim.ama,sonuç gene aynı.
- Son 1 haftada güç düğmesine basıyorum.Bilgisayar çalışıyor ama güç lambasının ışığı sönük.
Ekrana sinyal gelmiyor.Bilgisayarın herşeyi çalışıyor gibi izlenimi versede açılmıyor.
bu durumda anakart üzerinde bulunan 1 ve 2.sıradaki iki mavi led yanıyor.(Faz değişimi ile ilgili imiş.)
Güç kaynağının fişini çıkartıp takınca veya power anahtarını hızlıca açıp kapanınca çalışıyor.
Güç kaynağının power anahtarı bozuk diye düşündüm.Ama,sağlam çıktı.
Fikri olan var mı bu iki sorun ile ilgili?
Garip garip arızalar çıkmaya başladı.
Şimdiden yardımcı olan ve ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim.
Arkadaşlar,
Merhaba,iyi forumlar,

Sizlerden ricam; CANON MG 5150 yazıcı için service tool programı ve servis moduna nasıl girilir?

Nette birkaç Service Tool Programı buldum.Ama,servis moduna gene nette okuduğum bilgilerle bir türlü giremedim.

Canon MG 5150-5250-5350 yazıcılarında da;EPSON yazılarda ki gibi Atık mürekkep pedi dolu hatası alıyor muyuz?

Kartuşaları Cessesor'den almıştım.Mürekkep bitti uyarısı aldığımda çıkarıp takıyorum full oluyor.Aynı kullandığım Diğer yazıcı EPSON makinada ki gibi.

Yardım ve fikir veren herkese şimdiden teşekkür ederim.
Hakkında
Meslek: Elektronik Teknikeri
İlgi Alanları: Elektronik,bilgisayar,müzik,matematik,belgeseller.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 72
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 4.039 (Bu ay: 26)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.