Şimdi Ara

EPSON Projeksiyonları - ANA KONU - (1250+ Üye) (283. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir (1 Mobil) - 11 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.178
Cevap
74
Favori
285.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HI-DEF-MAN

Sorunun ikinci kısmından devam edeyim.
    Epson 2 serisi ve 5 serisi giriş modelleri gerçekten projeksiyon ile film keyfine varmak için tamamen karartılacak dedike odası olmayan kullanıcıların can simidi. Projeksiyon işi meşakkatli onbinlerce lira harcanmadan biz bu işten keyif alabilecekmiyizi görmek mümkün oluyor bu modellerle.
    Evet maalesef bu modellerin siyah seviyeleri kötü ve sadece karanlık sahnelerde değil içinde koyu renklerin olduğu aydınlık sahnelerde de yeteri kadar iyi prezentasyon oluşturamazlar.Bununla birlikte ışık güçleri yüksek ve etkileyici parlaklık sunarlar. Ancak film yanında TV ve Oyun için de tercih edildiğinden ve ortam da tamamıyla karartılamadığından pek sorun teşkil etmez.
    6 serisi ise 7 ve 9 serilerine çıkamayacak ama film oranının oyun ve tv ye oranla daha yoğun olduğu ortamlar için daha yüksek kontrast ve daha gelişmiş görüntü işlemcilerini barındırır tam fiyat/performans makineleri.
    7-9 serileri ise dedike odası olanları ya da tamamen zifiri karanlıkta film seyredebilecek olanlara çok yüksek kontrast seviyelerinde maksimum film keyfi yaşatır.
    Şu unutulmamalı eğer ortamı tamamen karartamazsanız projectörler tvler gibi değildir ortama giren ışık kadar siyah alırsınız bu da kontrast oranını batırır. Bunu göz ardı etmeden satın almlarınızı yapın.

üstadım öncelikle cevapların için teşekkür ederim.Pekala öyle ise

bulabilirsek benq w1070 alalım mı yada w1070+ 3500tl eder derseniz bunu alalım?

bunları bulamazsak epson tw5300 önerir misiniz? yada tw5300 yerine Epson marka bu modeli al diyebileceğiniz ve ne vardır? fiyat olarak açıkcası 3200tl maks butce ama değecek ise 3500tl de olur.

• Spirit_Rises kullanıcısına yanıt
    Ben bu projektörlerin neredeyse tamamını izlemiş kullanmış biri olarak temiz ikinci el Panasonic PT-AE4000 - Epson TW9000 gibi bir makine bulmaya çalışırdım. Bu rakamlara bulunur gibi geliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3000 tlye çok temiz bir panasonic pt-ae4000 ilanı var sahibindende bilginize. ayrıca hepsiburadada benqw1070+ 2899 tl idi geçen hafta şu an stokta gelirse sıfır için iyi fiyat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha önce yazmıştım yine yazayım dedim. Alınık 2 Adet Epson elpgs03 3d gözlük ihtiyaç vardır. Üzerine oturduğum için bir adetini kırdım. İlgilenen arkadaşlar pm den ulaşabilirler. Şimdiden teşekkür ederim..
  • Merhaba tw5910 model cihazım satılıktır. Bilginize.

• Epson TW9200W wireless HD aktarım yapan beyaz renkli projektörüm satılıktır. Lambası yaklaşık 600 saatte (sadece eco modda kullanılmıştır) ve daha 1 sene lamba garantisi var.

PM ile iletişim kurabilirsiniz

• Fiyatı 7.000 TL

• Epson tw5300

• darkerdi kullanıcısına yanıt
    Hatunun fondoten belli oluyor
  • yavuzazgin kullanıcısına yanıt
    Perde iyi geldi abi :)

• Arkadaşlar bu sistemler pahalı mı maliyeti ne kadara çıkıyor ? Yerin büyüklüğü önemli mi ?
  • arkadaşlar merhaba, bu 5300 ü perdeye çapraz koyduğumuzda bu keystone özelliği ile perdede normal görüntü alabiliyormuyuz, yani keystone özelliği bu işemi yarıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zyvox -- 11 Haziran 2017; 15:30:46 >
  • TW5300 almaya niyetliyim fakat amazondaki urunu satin almis kisilerin yorumlari beni biraz caydirdi. urunun eco modunda bile sesli calistigini soyluyorlar. urunun sahibi arkadaslardan bu konuda bir yorum alabilirmiyim. projeksiyonu alirsam kulaklarima 1.5 metre uzaklikta duracak ve videolarda sesi cok acmayi dusunmuyorum.
  • 5350 ile aynı olduğunu varsayarak bu özelliğin olduğunu söyleyebilirim ama bunun adının Keystone olup olmadığını bilmiyorum. Duvara,perdeye çapraz olarak yansıtabiliyorsunuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BLacKeLDiaBLo kullanıcısına yanıt
    teşekkürler, öyleymiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamerege

arkadaşlar merhaba, bu 5300 ü perdeye çapraz koyduğumuzda bu keystone özelliği ile perdede normal görüntü alabiliyormuyuz, yani keystone özelliği bu işemi yarıyor?

merhabalar,
    epson tw5300 hem yatay hemde dikey keystone özelliğine sahiptir.
    yani cihazı perdeye hafif çapraz koysanız dahi görüntüyü dikdörtgen yapabiliyorsunuz.
    ancak bu durum görüntünün en boy oranında bozulmaya sebep olabilir bu nedenle çok fazla yatay veya dikey kenar düzeltme yapmamanızı öneririm.
  • Arkadaşlar bu gözlük çalışır mı acaba 5300 ile
    http://www.teknosa.com/urunler/110012551/philips-pta508-aktif-3d-gozluk
  • Arkadaşlar biraz evvel yardımı olur diye PROAV Tuncay beyi aradım, kendisi yokmuş.
    Ferit bey ile görüştüm. EPSON 5300 ü satmamak için ne gerekiyorsa yaptı. Ne kendisi nede Tuncay beyin bu cihazı önermediğini gri görüntüsü olup siyahların çok kötü olduğunu söyledi.

Yine de almak istesek ne yapmalıyız dediğimde mümkün değil ne 5300 nede demoda bulunan 5350 yi bugün size sunamayız dedi.

Doğrusu bugün dükkanı ve telefonu niye açtılar anlamadım ve yaklaşıma çok şaşırdım forumda haklarında okuduklarıma istinaden. Acaba Tuncay bey orada çalışan ve Ferit beyde patron falan mı ?
  • 5300 ve 5350 kullanan arkadaşlara sormak isterim, bu pj nin siyahları bu kadar kötümü? gri mi gösteriyor siyahları?
    normalde fiyat performans canavarı olarak anlatılıyordu hep!!!!
  • 518:1 native kontrast felaket

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.