Şimdi Ara

EPSON Projeksiyonları - ANA KONU - (1250+ Üye) (307. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.178
Cevap
74
Favori
285.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 305306307308309
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O fiyata zor çok yeni cihazları 9200 ü o fiyata satamıyorlar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ozguradam1 kullanıcısına yanıt

Merhaba,

Aynı cihazı 1 yıl önce almak için bu firmayı aradım, aynı şekilde 1 adet uygun fiyata stok görünüyordu. Her aradığımda firma yetkilisi yok diyerek telefonumu aldılar ve size dönüş yapacağız diyerek hiç aramadılar. Hiç güven vermedikleri için bende başka bir firmadan alım yaptım. Bu firmadan alışveriş yapmanızı hiç tavsiye etmem.

• metropol80 kullanıcısına yanıt

Merhaba 5-6 yıldır firma ile iki farklı dönemde TW8100 ve TW9400 alışverişim oldu.

geçtiğimiz ay marantz avr

3-4 yıl önce de Projeksiyon perdesini değiştirdim.

Gayet iyi insandır Tuncay Bey. Sadece inanılmaz yoğun. cepten ulaşmanız lazım. şansızlık olmuş sizinkisi.

Yeni PJ niz hayırlı olsun bu arada

• dtcelik kullanıcısına yanıt
    Merhaba, çok teşekkür ederim. Sizin de cihazlarınızı sağlıklı ve iyi günlerde kullanmanızı dilerim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Vatan Bilgisayar'dan alınmış kutusu hiç açılmamış Epson TW-740 Full HD Projeksiyonu satıyorum ilgilenen varsa bana ulaşabilir.

https://www.letgo.com/tr-tr/i/vatandan-kapali-kutu-epson-eh-tw740-projeksiyon-makinesi-full-hd-3300-ansiluemen_2157c64a-3798-4b6e-af87-81a098ca150d

• Epson EH-TW7000 4K Projeksiyon Cihazı 3D Gözlük hediyesiyle BoyutDijital.com'dan alabilirsiniz. Kampanyalı fiyatlarımızı kaçırmayın!

• Arkadaşlar merhaba evde xiaomi mi box s 4k ile epson ef-100b projeksiyon kullanıyorum.

Projeksiyonun bluetooth özelliği üzerinden sonynin kablosuz hoparlöründen alıp kullanmak istiyorum.

Ancak uyumlu mu değil mi tam anlayamadım.Yardımcı olursanız sevinirim.

https://www.epson.com.tr/for-home/home-cinema/ef-100#black

https://www.hepsiburada.com/sony-mhc-v02-bluetooth-hoparlor-pm-HB00000RLNYI

• Tw7000 için inceleme videosu hazırladım arkadaşlar, umarım beğenirsiniz.

Olgu Erhanyoutube
    Link: https://www.boyutdijital.com/urun/epson-eh-tw7000-4k-projeksiyon-cihazi İndirim Kodu: tW70004kOlg5 Çalışma Şekli: İlgili ürün sepete eklenir, sepete gidilir; ilgili sayfade “hediye çeki” yazan yere indirim kodu kopyalanıp yapıştırılır ve uygulaya basılır. (Üye olmadan indirim kodu çalışmaz)
    https://www.youtube.com/watch?v=KJuhn8rpTdU&feature=youtu.be
  • 4000 +-2000 fiyatında (2.el olabilir) hangi ürünü önerirsiniz arkadaşlar? ek olarak çin ürünlerinin de özellikleri kagıt üstünde iyi durmakta. sizce neden epson ya da viewsonic gibi ürünler alınmalı?

• Merhabalar. Cihaz boyut projeksiyon dan alınma. Garanti devam ediyor. Bir hevesle aldım belki evimde güzel izlerim diye ama olmadı. Piyasası 12.000 tl civarı. Toplasanız 72 saat çalışmadı. İhtiyacı olan kaçırmasın. Ben en son 7.500 e bırakıyorum. Epson tw750.

• Vatan Bilgisayar'dan alınan, kutusu dahi açılmayan. Piyasa fiyatı 12 bin lira olan sıfır Epson TW-740 projeksiyonu alışveriş kuponu ile aldığım ve bilgisayar alacağım için çok uygun fiyata satıyorum. 14 Mayıs tarihli Faturası mevcut. İsteyen olursa Anadolu yakasında arabayla geçerken de bırakabilirim.

Daha önce projeksiyonu Beşiktaş'ta Boyut Dijital'de deneyimlemiştim. Gündüz bile görüntüsü çok güzel ve net. Daha önce Viewsonic m2e de kullanmış biri olarak Epson TW-740'ın çok daha üstün olduğunu söyleyebilirim.

https://www.letgo.com/tr-tr/i/vatandan-alinma-kutusu-acilmamis-faturali-epson-full-hd-tw-740-3300-ansiluemen-home-cinema-projeksiyon-cihazi_a0de5d01-0c00-4737-96f5-fc4307ccd592

• proAV.com.tr güvenilir midir alışveriş yapmak için sitesinden sipariş etmek için, kullanan var mı ?

• Nick.Bulamadım kullanıcısına yanıt

Bence telefon açın veya mesaj atın alacağınız ürünü teyit edin. Tuncay beye ulaşmak çok zor olabiliyor. Eskiden böyle değildi...

• Beyler emektar epson tw3200 full hd projeksiyon son günlerde açıldıktan 10 dakka sonra cır cır diye araliklarla ses çıkardıktan sonra kırmızı ışıkları yanıyor kapanıyor.lambasi 1400 saat civarı kullanılmış. Istanbul içinde götürebileceğim tavsiye edeceğiniz iyi bir tamirci var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kvardar77 -- 28 Haziran 2022; 22:46:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba elimde Epson EH - TW570 cihazı mevcut. Bu cihazla USB üzerinden film izleyebilir miyim?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • S .a Epson projeksiyon yeni bir yazılım firmware gelince nasıl yukluyorsunuz bilgisi olan varsa paylaşabilir mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mithat Kılıç youtube
    Epson CO-FH02 Akıllı Full HD Projeksiyon Cihazı Satın Alma Linki : https://www.boyutdijital.com/urun/epson-co-fh02-kablosuz-smart-projeksiyon-cihazi Kupon Kodu: MTHEPScof02BD Projeksiyon Sistemi : 3LCD Teknolojisi, RGB sıvı kristal deklanşör LCD Panel : 0,62 inç ile MLA (D10) Renkli Işık Çıkışı: 3.000 lümen- 2.000 lümen (tasarruf) In accordance with ISO 21118:2020 Beyaz Işık Çıkışı : 3.000 lümen - 2.000 lümen (tasarruf) In accordance with ISO 21118:2020 Çözünürlük : 1080p Yüksek Netlikli Full HD En/Boy Oranı: 16:9 Işık kaynağı: Lamba UHE, 188 W, 6.000 sa Ömür, 12.000 sa Ömür (Tasarruf modunda) Trapez Düzeltimi : Otomatik dikey: ± 30 °, Manuel yatay ± 30 ° Video düzenleme: 8 Bit 2D Dikey Yenileme Hızı : 192 Hz - 240 Hz Renk Reprodüksiyonu: 16,77 milyon renk Projeksiyon oranı :1,19 - 1,61:1 Yakınlaştırma: Digital, Factor: 1 - 1,35 Lens : Optik Projeksiyon boyutu 26 inç - 391 inç Projeksiyon mesafesi - Geniş açı :0,9 m - 10,4 m Projeksiyon mesafesi Tele açı: 0,9 m - 10,4 m Projeksiyon Mesafesi Geniş/Tele :1,58 m ( 60 inç ekran) Projeksiyon Lensi F Sayısı : 1,44 Odak : Elle Ofset : 7 : 1 Bağlantılar: HDMI 1.4, USB 2.0-A, USB 2.0 Android TV: Evet 2D Renk Modları : Dinamik, Doğal, Sinema, Vivid Özellikler : A/V mute, Otomatik trapez düzeltimi, Dahili hoparlör, Yatay ve dikey trapezoid düzeltme, MHL ses/video arabirimi, Hızlı Köşe Enerji tüketimi : 270 W, 214 W (tasarruf), 0,5 W (bekleme) Besleme Voltajı: AC 100 V - 240 V, 50 Hz - 60 Hz Ürün boyutları : 320‎ x 211 x 87 mm (Genişlik x Derinlik x Yükseklik) Ürün ağırlığı: 2,6 kg Gürültü düzeyi : Normal: 37 dB (A) - Ekonomi: 29 dB (A) Sıcaklık: Çalıştırma 5° C - 40° C Hoparlör: 5 W Teslimat içeriği: Android TV dongle, Ana cihaz (ünite), Güç kablosu, Hızlı Başlatma Kılavuzu, Piller dahil Uzaktan kumanda, Kullanma kılavuzu (CD), Warranty card Oda Türü / Uygulama : Oyun, Ev Sineması, Ev Fotoğrafı, Spor, TV kutusu, TV ve Set üstü cihaz Konumlandırma : Masaüstü Renk : Beyaz/Siyah
    https://www.youtube.com/watch?v=piqllo3wPsQ&feature=youtu.be
  • Arkadaşlar bir konuda yardımınıza ihtiyacım var,

Epson TW 740 modeli var ve Xiaomi 4k Tv, Optic Prime 5g bu cihazlar bağlı ve hiç problem yaşamadım bu zamana kadar,

Ancak Xbox Series S aldım ve dün projeksiyona bağladım ancak Eco modda titreme yapıyor ( Işık çok hafif kısalıp açılıyor gibi ) ancak Normal moda alınca bu titreme gidiyor. Projeksiyonu duvara monte ettiğimden ve power kablosu yetmediğinden dolayı 5 metre ekleme yaptım ancak bundan sebep oluyorsa, diğer cihazlarda da yapması gerekmiyor mu ?

Dünden beri kafayı yiyeceğim ( Normal modda projeksiyonu devamlı çalıştırmak istemiyorum, hem ampül ömrü için, hem eco modda ki görüntü gayet yeter li hem de aşırı fan sesi geliyor normal modda )

• ynsylcn86 Y kullanıcısına yanıt

Lambanın eco modda titremesi lambanın ömrünün azaldığının göstergesidir.Yapacak bişi yok bence Lamba kaynaklıdır.

• 
Sayfa: önceki 305306307308309
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.