Şimdi Ara

EPSON Projeksiyonları - ANA KONU - (1250+ Üye) (306. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.179
Cevap
74
Favori
285.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 304305306307308
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Amerika'dan almış olduğum Epson EH-2150 / TW5650 projektörüm yoğun kullanımın ardından power sıkıntısı çıkardı ve cihaz elektrik almıyor. Sanıyorum güç kaynağında sorun var. Hazır tamire göndermişken yaklaşan lamba değişimi de yapayım diyorum. Tavsiye edeceğiniz bir servis var mı ? Özellikle lamba için orijinal olmasını istiyorum. Yoksa riske girmeyip direk TechPro'ya mı göndereyim ?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

• Arkadaşalr . Mi box s ile epson 7100 var. Normal 4k ve hd filmlerde bir sıkıntı yok ama hdr içerikli filmeler ekran kendini otomatik karartıyor. Kaynağı SDR seçmeme rağmen film başlarken otomatik film kararıyor. Bu HDR modu mi boxtan yada epsonun menusunden tamamen kapatma şansı yokmu. Mibox u 1080p yaptım halen hdr gözüküyor filmler

• Merhaba.

Bende Epson eh tw740 projeksiyon var.

Cihazı camlı terasa duvara monte ederek kurdum.

Cihazın zoom yaparak ende 2mt. Yükseklikte yaklaşık 1mt ölçüde görüntü elde ettim.

- Yansıtma alanım 2x2,

- izleme mesafem 3-4 mt arası.

- Şu an projeksiyon 4.5 mt mesafede ( 6 mt mesafeye kadar çıkartabilirim).

Ben gündüz perde ile loş ortam elde ederek, hem gündüz, hem gece izlemek istiyorum.

Bu şartlarda;

1- Hangi projeksiyon perdesini tavsiye edersin?

2- Optimum görüntü için kaç mt mesafeye cihazı kurmalıyım? (6 mt mesafeye kadar geri çekebiliyorum cihazı)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • _EFE_ _ kullanıcısına yanıt

bununla ilgili epson un sayfası var. link aşağıda.

epson.com
    Projection Distance Calculators | Epson US
    https://epson.com/support/projection-distance-calculators
  • Arkadaşlar Epson TW 9400 kullanan kimler var? Sormak istediğim sorular var da?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dtcelik -- 21 Ekim 2021; 11:20:13 >
  • TW8100 den TW 9400 e geçtim. fakat konu başlığı epey durgunlaşmış. Eskiden buralar karnaval yeri gibiydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dtcelik -- 27 Ekim 2021; 12:32:18 >
  • dtcelik kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun geçtiğinize değdi mi acaba?TW 9400 fiyatı oldukça yüksek açıkçası insan o fiyatlara çıkınca 86'' tv de almayı düşünmüyor değil.

• Hocam daha kutusunu açmadım. yeni bir oda yapıyoruz 3 ay sonra kullanıcam nasip olursa. Ben fiyatlar uçmadan iyice alayım dedim. TW8100 den çok memnundum.

• Arkadaşlar 1500TL'ye sunum ve haftada bir belgesel izlemek için projeksiyon bakıyorum, tavsiyeniz nedir?

• Ozbi kullanıcısına yanıt

Ancak Sahibinden com’da ikinci el bir cihaz bulabilirsiniz.

• OlguErhan kullanıcısına yanıt

neye dikkat etmem gerekir?

• Ozbi kullanıcısına yanıt

• Arkadaşlar TW7100 ile TW7000 arasındaki fiyat farkına değer mi siz ne diyorsunuz? Biri 18bin olmuş öteki 11bine satılıyor.

• kamil_canbas83 K kullanıcısına yanıt

burada çok daha uyguna gözüküyor.bir tane stok var gibi.site nasıldır bilmem ama fiyat uygun

www.proav.com.tr
    Epson EH-TW7100 Projeksiyon Cihazı
    https://www.proav.com.tr/urun/epson-eh-tw7100-projeksiyon-cihazi
  • Arkadaşlar merhaba,

Optoma HD29H 4K ready ( Gerçek 4 K değil ) 6,499 TL

Epson TW 740 - 4,844 TL

Yukarıda ki iki cihaz arasında kalıp, fiyat indirimden dolayı Epson'u seçtim. Aradaki fark ile de Motorlu perde alacağım. TW 740 kullanan var mı ? Memnun musunuz ?

Birde iki seçim arasında iyi bir tercih yapmış mıyım :)

• ozguradam1 kullanıcısına yanıt

Yıllardır ProAv dan alışveriş yaparım. Tuncay Bey gayet güvenilir bir satıcıdır. EN son 2 hafta önce TW 9400 ve marantz 7015 aldım

• dtcelik kullanıcısına yanıt
    Aslında ben de tw 9400 almak istiyorum ama 30 taksit yapmaları lazım 😂

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • PowerLite Home Cinema 5010 1080p 3LCD Projectorum var. Abd den aldım. Avrupa Epson 9010..Çok iyi durumda ..Yanında yedek lambası var. Orjınal lamba hala çok ıyı durumda. Yaklasık 2500 saat kullandım. Satmak istiyorum.Fiatı ne olabilir veya talip olan varsa alıcının ve benim içinde makul fiat nedir...

Teşekkürler

• ali beyendi A kullanıcısına yanıt
    Ürün çok eski 2013, içindeki lamba bitmiş sayılır, yedek lsmbasıyla iyi Bi müsteriye denk gelirsen en fazla 5000 eder.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Lamba ve cihaz çok iyi durumda aslında.3 d performansı vss cok iyi bir cihaz. Zaten sıfır lamba var hiç kullanmadım. Satmayı düşünmemin nedeni 4 K ve yakın mesafe projeksıyonları düşünmem. 8 bin civarı olursa satarım sanırım.Alacağım yeni cihaz 25.000 TL sı yaklaşık. Cevabın icin çok teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 304305306307308
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.