Şimdi Ara

EPSON ORİJİNAL TANKLI YAZICI KULLANANLAR KULÜBÜ (315. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.426
Cevap
182
Favori
477.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 313314315316317
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

estağfurullah müsade sizin .

• cornfield C kullanıcısına yanıt
    Tamamdir sorun yok uyumlu. Dilerseniz ptesi gönderebilirim murekkepleri. Bir paket de kodak 10x15 parlak göndereyim. 1 ay sonra sonuçlara bakalım..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • tablo satıyorum l8180 aldım mürekkep den atık tankı masraflarından zarar ettiğimi öğrendim :) bir tane a4 kağıdı 10 liraya falan geliyor galiba.

muadil mürekkeplerden hangisini önerirsiniz? hepsi alibabadan alıp üstüne markasını yazıyor gerçi yine de tanesini 2 liraya getirip 70 e satana denk gelmeyeyim

• rec25 kullanıcısına yanıt

tamam mürekkepleri alırım. kartım var . ister satan kişiyi paylaşın direk ondan alayım . ister parayı size göndereyim siz bana yollayın. hangisi uyarsa.

• hey maşallah 2 lira kağıt desen 8 lira mürekkep mi yiyor ? yazıcı değil canavar.

• cornfield C kullanıcısına yanıt
    Pm attım, ptesi haberleselim

• Arkadaşlar EPSON L6160 yazıcıya sahibim ama yazıcılar hakkında hiçbir bilgim yok...Bu yazıcı yerine yine tanklı Epson yazıcı istiyorum ama bu modelden daha hızlı baskı hızı olsun istiyorum...

Fotokopi+Renkli yazıcı+Çift taraflı basma özelliği olsun , FAX istemem , sorunsuz acemi kullanıcısı için... EPSON L6160'den BASKI HIZI MUTLAKA FAZLA OLSUN...

Bana bir Epson modeli önerebilir misiniz? Bütçem 10 bine kadar....

• sergio1976 S kullanıcısına yanıt
    Kralını da alsan baski hizi aynıdır hocam... hiç fark bekleme. 10bin baskıya kadar bir fotoğrafı 5 saniye erken bastı diyelim, 10bin baskıdan sonra yine yavaslayacak. 10x15i 1 dakikada basar. Hangisini alırsan al mürekkep püskürtmelide bu böyledir.

• Arkadaslar herkese selam tankli yazicilar donma yapiyormu ne kadar surede cikti almak gerekli sizce lazermi yoksa tankli mi aklimda su model var tavsiye eder misiniz?
    EPSON ORİJİNAL TANKLI YAZICI KULLANANLAR KULÜBÜ

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dublex06 kullanıcısına yanıt
    3 senedir kullaniyorum tankli yazici gayet iyi kartuşluyla kiyas bile kabul etmez renkli lazerler cok pahali. Tankli 3250 kullanıyorum bir kere bile donma yapmadi ara sira kafa temizligi yapmak gerekiyor o kadar .

Çok hızlı çıktı almak için lazer yazıcı almanız lazım tabi ki bütçeniz de sağlam olmalı.

Ama acelem yok tikir tıkır çıkarsın uygun da fiyatı olsun derseniz tanklı yazıcılar idealdir.

Donma olayı arada oluyor da yoğun temizleme modu ile basitçe çözülüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese selamlar. Standart bir ev kullanıcısıyım dublex baskı, fotokopi, tarayıcı özelliklerine sahip mürekkep tanklı bir yazıcı arayışındayım. Epson L6290 ve L6490 modellerini buldum fakat aralarındaki fiyat farkı epey yüksek. L6490 bu fiyat farkına değecek bir üstünlüğe sahip midir? Yazıcılardan hiç anlamadığım için bu fiyat farkının sebebini de iki ürünün teknik özelliklerine baktığımda fark edemedim. Yardımcı olursanız sevinirim.

• trakyAli-1986 kullanıcısına yanıt

Yogun temizleme nasil oluyor

PC ye bağladığınız da sürücüleri yüklerken kendi uygulaması da yükleniyor oradan ayarlar da temizleme bölümü var.
    Nozul temizlik
    Hafif temizlik ve yoğun temizlik seçenekleri var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakyAli-1986 -- 10 Nisan 2023; 17:33:36 >
  • epson 103 mürekkep bakıyorum ama 170-180olmuş fiyatları bir de ucuza muadiller var yarı parası bile değil bunlardan kullanan var mı sıkıntı yaşar mıyım , sorun olmaz derseniz var mı önerebileceğiniz site ?

• Benim Epson l3151'imin de orjinal mürekkepleri bitti. İnternette çok farklı fiyatlara ürünler var. Orjinali 600 - 700 lira civarında galiba. Bana gönül rahatlığı ile kullanabileceğim bir muadil ürün linki verebilir misiniz arkadaşlar?

• Yaklaşık 3 senedir L3110 kullanıcısıyım ve 6.000 sayfa baskı var. Son günlerde her yazdırma istediğimde boş sayfa veriyor. Kafa temizleme yaptığımda her seferinde 1 kez yapınca normale dönüyor. ama artık sıkıcı olmaya başladı. Kesin çözüm nedir? (Farklı bir işlem yapmam gerekiyor mu?)

• basyigit B kullanıcısına yanıt

hocam bu bitmeyenkartuş un kendi sitesi de var farklı ölçülerde farklı fiyatlara da satıyorlar daha önce bu firmanın ürünlerini kullanıp sıkıntı yaşayan var mı ? bir de forprint ve baskistan diye 2 dükkan daha gördüm pazar alanlarında bay da satışları var ama bilemedim bu firmalardan alıp kullanan varsa bizi bilgilendirirse çok iyi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Boomcu -- 13 Nisan 2023; 17:35:19 >
  • Epson L7180 yazıcının iki adet atık tankını kaça resetlersiniz.

• 
Sayfa: önceki 313314315316317
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.