Şimdi Ara

epson için hangi mürekkep daha iyi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar Epson L365 yazıcı kullanıyorum geçen magenta bitti cescesor dan aldım otjinal den farkı yok sayılır şimdi diğer renkler bitti photoink mürekkep 4x500ml 120 tl cescesor 1x500 ml 100 tl photoink iş görür mü ben a4 boyutunda resim basıyorum fiyat çıktısı büyük punto ile ama 70 ml mürekkep 3 sene gidiyor siyah ve magenta erken bitiyor photoink mi cescesor mu tavsiyelerinizi bekliyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• fotoğraf kağıdına baskı yapıyorsanız cescesorun claria UV'lerinin solma direnci çok daha güçlüdür daha dayanıklı baskılar elde edersiniz. Ama düz kağıda baskı alıyorsanız photoinklerde iş görür makineye extra bir zararı olmaz o açıdan ikiside güzel mürekkep.
  • erdem baskı m. kullanıcısına yanıt
    Düz a4 e basıyorum 1 ayda solsa dahi kafi 1lt olanlar daha uygun ama 500 ml olanlarda yeterli gibi yıllarca kalsa ürün bozulur mu kendi mürekkepleri 2 sene yetti

• aşigo34 A kullanıcısına yanıt
    extrem ısılardan ve güneşten uzak tutun klasik oda sıcaklığında 2 sene raf ömrü var genelde bu koşullarda sorun yaşamazsınız.
  • erdem baskı m. kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim üstat o halde photoink alıyorum 500 ml olan setten o bile 3 sene gider bana teşekkür ederim vaktinizi aldım

• Mürekkeplerinizi opasphotopaper.com sitenizden alabilirsiniz. Firma ücretsiz teknik destek sunuyor. Makinanız bozulduğunda ücretsiz birşekilde yapar. Mürekkep ve kağıt kullanımı için ücretsiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.